Přehled přihlášek

Semifinále MČR družstev

Přihlášeno lidí:25
Počet startů:78

PůldenPořadíDisciplínaČasDatumMísto
BEJČEK Martin (1998)
14100 m volný způsob00:55,547. 5. 2017Bratislava (SVK)
218100 m prsa01:05,4312. 3. 2016Hradec Králové
22250 m volný způsob 00:25,1317. 3. 2019Brno - Lužánky
CARDA Jan (2005)
16200 m motýlek02:35,8415. 6. 2019Zlín
1121500 m volný způsob18:16,9431. 5. 2019Praha - Podolí
220200 m znak03:30,969. 4. 2016Praha - Podolí
228400 m volný způsob04:39,872. 6. 2019Praha - Podolí
GRÉCOVÁ Tamara (2001)
215200 m volný způsob02:14,443. 6. 2018Praha - Podolí
HAVRÁNEK Tomáš (1994)
16200 m motýlek01:58,2728. 5. 2016Bergen (NOR)
110400 m polohový závod04:32,8114. 4. 2017Plzeň - Slovany
216200 m volný způsob01:50,1512. 7. 2014Praha - Podolí
226200 m polohový závod02:03,276. 7. 2017Praha - Podolí
HORSKÝ Kryštof (2003)
14100 m volný způsob00:59,5217. 2. 2019Praha - Podolí
18100 m znak01:07,2916. 2. 2019Praha - Podolí
224100 m motýlek01:02,8717. 2. 2019Praha - Podolí
JUDICKIJ Michal (2004)
12200 m prsa02:26,8120. 6. 2019České Budějovice
110400 m polohový závod04:37,6923. 6. 2019České Budějovice
220200 m znak02:10,4421. 6. 2019České Budějovice
226200 m polohový závod02:11,4820. 6. 2019České Budějovice
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)
13100 m volný způsob00:55,266. 8. 2015Kazaň (RUS)
17100 m znak01:08,498. 3. 2014Praha - Podolí
22150 m volný způsob 00:25,356. 11. 2015Dubai (UAE)
223100 m motýlek01:02,9011. 7. 2014Praha - Podolí
KOZUBEK Matěj (1996)
1121500 m volný způsob15:54,5217. 5. 2019Pardubice
228400 m volný způsob04:02,2512. 7. 2018Praha - Podolí
LAHODA David (2005)
16200 m motýlek02:22,3015. 6. 2019Zlín
110400 m polohový závod05:18,4916. 6. 2019Zlín
224100 m motýlek01:04,2916. 6. 2019Zlín
226200 m polohový závod02:25,4615. 6. 2019Zlín
LAJČUK Leonard (2000)
12200 m prsa---
110400 m polohový závod05:16,1316. 2. 2019Praha - Podolí
216200 m volný způsob02:15,6028. 4. 2018Praha - Podolí
226200 m polohový závod02:31,6028. 4. 2017Praha - Podolí
MARTÍNKOVÁ Tereza (1992)
11200 m prsa02:37,8016. 4. 2011Bratislava (SVK)
217100 m prsa01:12,3024. 4. 2011Brno - Lužánky
22150 m volný způsob 00:28,1917. 3. 2019Brno - Lužánky
MIKUŠOVÁ Carmen (1998)
15200 m motýlek02:21,6215. 7. 2018Praha - Podolí
111400 m volný způsob04:32,3612. 7. 2018Praha - Podolí
223100 m motýlek01:04,1926. 4. 2019Bratislava (SVK)
NOVÁK Adam (2002)
16200 m motýlek---
224100 m motýlek---
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)
19400 m polohový závod---
217100 m prsa---
225200 m polohový závod---
NOVOTNÝ Matyáš (2001)
12200 m prsa---
1121500 m volný způsob---
218100 m prsa---
PLESKOTOVÁ Julie (2002)
13100 m volný způsob01:00,0013. 7. 2018Praha - Podolí
111400 m volný způsob04:27,5720. 6. 2019České Budějovice
215200 m volný způsob02:08,3614. 4. 2018Praha - Podolí
227800 m volný způsob09:06,1928. 4. 2019Bratislava (SVK)
RENC Jakub (1999)
14100 m volný způsob00:53,8017. 3. 2019Brno - Lužánky
18100 m znak00:59,7720. 6. 2019České Budějovice
22250 m volný způsob 00:25,348. 3. 2019Plzeň - Slovany
224100 m motýlek00:57,0326. 4. 2019Bratislava (SVK)
RENC Matěj (2002)
18100 m znak01:01,6526. 4. 2019Bratislava (SVK)
216200 m volný způsob01:57,7022. 6. 2019České Budějovice
220200 m znak02:12,9921. 6. 2019České Budějovice
228400 m volný způsob04:13,9627. 4. 2019Bratislava (SVK)
ŠIMSA Radek (2006)
18100 m znak01:24,7613. 4. 2019Praha - Podolí
216200 m volný způsob02:35,501. 6. 2019Praha - Podolí
220200 m znak03:00,639. 3. 2019Plzeň - Slovany
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)
15200 m motýlek02:28,8727. 4. 2019Praha - Podolí
219200 m znak02:30,0017. 3. 2019Brno - Lužánky
SÝKOROVÁ Klára (2001)
17100 m znak---
219200 m znak---
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
11200 m prsa02:45,3026. 6. 2019Liberec
19400 m polohový závod05:18,9427. 4. 2019Bratislava (SVK)
225200 m polohový závod02:29,9125. 6. 2019Liberec
227800 m volný způsob09:29,641. 6. 2019Praha - Podolí
TIKOVSKÝ Daniel (2001)
14100 m volný způsob00:53,9221. 6. 2019České Budějovice
218100 m prsa01:06,5828. 4. 2019Bratislava (SVK)
22250 m volný způsob 00:25,0020. 6. 2019České Budějovice
TIKOVSKÝ Denis (2005)
1121500 m volný způsob18:11,5215. 6. 2019Zlín
22250 m volný způsob 00:30,7613. 4. 2019Praha - Podolí
228400 m volný způsob04:41,2115. 6. 2019Zlín
VRÁNA Miroslav (2001)
12200 m prsa03:03,4513. 5. 2017Ústí nad Labem
218100 m prsa01:19,661. 4. 2017Praha - Podolí

Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí

CHÁRA Jakub (2006)
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007)
ŠIMSA Ondřej (2006)
SRB Štěpán (2004)
ŠTVERÁK Jakub (2008)
Přihlášky na příměstské tábory

jsou na prázdniny otevřeny v Intranetu, nová volba "Rezervace na akci".
POZOR! Z důvodu neočekávané a nutné rekonstrukce technologií bazénu na začátku srpna, jsou termíny č. 5, 6 a 7. bohužel ZRUŠENY. Informace byly zaslány rodičům na email.

Nábor nováčků do přípravky a kurzu a pokračování v kurzu plavání

Od září přijímáme nové plavce do kurzů (nezávodního plavání) a přípravky (závodního) plavání. Zájemci o kurzy se hlásí i ti co pokračují.
Máte-li zájem o přihlášení, dejte nám o sobě vědět do formuláře a my se Vám ozveme
[ODKAZ]
Informace u hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Přihlášky na Úvodní soustředění

klasicky v Intranetu v menu Závody.
Rádi bychom jej udělali na Vinohradech, ale možná bude změna do Podolí. Záleží na rychlosti rekonstrukce Vinohrad.

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů