Přehled přihlášek

Úvodní koncoprázdninové soustředění

Přihlášeno lidí:50
Počet startů:50

PůldenPořadíDisciplínaČasDatumMísto
BIELECKÁ Tereza (2009)
11plavecké soustředění---
BOHÁČ Patrik (2009)
11plavecké soustředění---
BŘEZINA Tomáš (2003)
11plavecké soustředění---
CARDA Jan (2005)
11plavecké soustředění---
CHÁRA Jakub (2006)
11plavecké soustředění---
CHÁROVÁ Lucie (2009)
11plavecké soustředění---
EYBL Václav (2006)
11plavecké soustředění---
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005)
11plavecké soustředění---
GACEK Natalie (2006)
11plavecké soustředění---
GRÉCOVÁ Tamara (2001)
11plavecké soustředění---
JUDICKIJ Michal (2004)
11plavecké soustředění---
JURČÁKOVÁ Hana (2008)
11plavecké soustředění---
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
11plavecké soustředění---
KOČÍKOVÁ Josefína (2010)
11plavecké soustředění---
KOČÍKOVÁ Karolína (2008)
11plavecké soustředění---
KUDRNÁČ Adam (2010)
11plavecké soustředění---
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007)
11plavecké soustředění---
LAHODA David (2005)
11plavecké soustředění---
MIŠÁKOVÁ Nina (2008)
11plavecké soustředění---
NOVÁK Adam (2002)
11plavecké soustředění---
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
11plavecké soustředění---
NOVOTNÝ Matyáš (2001)
11plavecké soustředění---
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
11plavecké soustředění---
RENC Jakub (1999)
11plavecké soustředění---
RENC Matěj (2002)
11plavecké soustředění---
SEIDLOVÁ Veronika (2005)
11plavecké soustředění---
ŠIMSA Ondřej (2006)
11plavecké soustředění---
ŠIMSA Radek (2006)
11plavecké soustředění---
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
11plavecké soustředění---
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
11plavecké soustředění---
SPUSTA Simon (2010)
11plavecké soustředění---
SRBOVÁ Helena (2007)
11plavecké soustředění---
SRBOVÁ Mia (2010)
11plavecké soustředění---
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)
11plavecké soustředění---
ŠTVERÁK Jakub (2008)
11plavecké soustředění---
SVOBODOVÁ Elen (2007)
11plavecké soustředění---
SVOBODOVÁ Klára (2005)
11plavecké soustředění---
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
11plavecké soustředění---
SÝKOROVÁ Klára (2001)
11plavecké soustředění---
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
11plavecké soustředění---
TICHÝ Václav (2010)
11plavecké soustředění---
TIKOVSKÝ Denis (2005)
11plavecké soustředění---
TIKOVSKÝ Dominik (2009)
11plavecké soustředění---
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
11plavecké soustředění---
VOJTKOVÁ Adéla (2007)
11plavecké soustředění---
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
11plavecké soustředění---
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)
11plavecké soustředění---
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)
11plavecké soustředění---
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)
11plavecké soustředění---
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
11plavecké soustředění---

Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí

Lékařské prohlídky

na závody nelze hlásit plavce s propadlou prohlídkou. Speciálně v současné době nelze porušovat předpisy.
Termín propadnutí má každý ve svém profilu.
Kdo má prohlídku za sebou, pošlete, prosím, na email potvrzení, ať jej můžeme zadat do IS.

Výroční dálkoplavecká trička

budou opět s novým obrázkem.
Kdo chce jinou velikost nebo kdo neplaval a na závody jezdil jako fanoušek, tak se ohlaste mailem.
Info je na konci "hodnotící aktuality".

Bazény z nařízrní vlády

jsou stále UZAVŘENY. Při změně Vás budeme ihned informovat.
Závoďáci nezapomenou na suchou přípravu. Pochlubte se mailem, kdo jak sportuje. :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku