Přehled přihlášek

Malá cena plavajícího klokana

Přihlášeno lidí:48
Počet startů:140

PůldenPořadíDisciplínaČasDatumMísto
BOHÁČ Marek (2012)
1450 m volný způsob 00:52,3530. 6. 2020Praha - Vinohrady
18100 m volný způsob---
BOHÁČ Patrik (2009)
1150 m motýlek00:49,0219. 12. 2019Praha - Vinohrady
18100 m volný způsob01:19,2529. 8. 2020Plzeň - Slovany
111200 m znak---
CARDA Jan (2005)
1450 m volný způsob 00:26,9828. 8. 2020Plzeň - Slovany
19100 m polohový závod01:06,8226. 10. 2019Mladá Boleslav
113200 m volný způsob02:05,478. 11. 2019Praha - Radlice
CHÁRA Jakub (2006)
1150 m motýlek00:28,6128. 8. 2020Plzeň - Slovany
19100 m polohový závod01:07,317. 12. 2019Kopřivnice
113200 m volný způsob02:12,028. 11. 2019Praha - Radlice
CHÁROVÁ Lucie (2009)
1150 m motýlek00:45,7918. 6. 2019Praha - Vinohrady
19100 m polohový závod01:36,2112. 10. 2019Praha - Radlice
112200 m prsa04:04,0223. 2. 2019Kladno
ECKERMANN Hana (1963)
1250 m znak00:42,4514. 9. 2019Zlín
17100 m prsa01:40,6114. 9. 2019Zlín
114200 m polohový závod---
EYBL Václav (2006)
1150 m motýlek00:34,3730. 6. 2020Praha - Vinohrady
16100 m znak01:14,7418. 1. 2020Praha - Radlice
114200 m polohový závod02:56,4931. 3. 2019Praha - Radlice
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005)
1250 m znak00:36,7528. 8. 2020Plzeň - Slovany
16100 m znak01:18,3825. 5. 2019Praha - Radlice
111200 m znak02:49,5725. 5. 2019Praha - Radlice
JUDICKIJ Michal (2004)
1350 m prsa00:32,1019. 7. 2020Maria Enzersdorf (AUT)
17100 m prsa01:07,3712. 12. 2019Plzeň - Slovany
111200 m znak02:04,7513. 12. 2019Plzeň - Slovany
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
1450 m volný způsob 00:34,7918. 1. 2020Praha - Radlice
19100 m polohový závod01:34,398. 11. 2019Praha - Radlice
112200 m prsa03:24,7518. 1. 2020Praha - Radlice
KOČÍKOVÁ Josefína (2010)
1250 m znak01:02,2219. 10. 2019Praha - Radlice
18100 m volný způsob02:24,993. 3. 2019České Budějovice
112200 m prsa---
KOČÍKOVÁ Karolína (2008)
1450 m volný způsob 00:37,4010. 11. 2019Praha - Radlice
19100 m polohový závod---
113200 m volný způsob03:09,8810. 11. 2019Praha - Radlice
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)
1250 m znak00:29,5515. 12. 2019Plzeň - Slovany
19100 m polohový závod01:03,6114. 12. 2019Plzeň - Slovany
KUDRNÁČ Adam (2010)
1250 m znak00:46,2919. 10. 2019Praha - Radlice
16100 m znak01:39,7711. 1. 2020Mladá Boleslav
113200 m volný způsob03:49,6310. 7. 2020Praha - Vinohrady
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007)
1450 m volný způsob 00:32,4713. 4. 2019Praha - Podolí
16100 m znak01:17,7518. 1. 2020Praha - Radlice
114200 m polohový závod02:59,1218. 1. 2020Praha - Radlice
LAHODA David (2005)
1150 m motýlek00:27,785. 7. 2020Praha - Podolí
15100 m motýlek01:00,688. 12. 2019Mladá Boleslav
113200 m volný způsob02:08,5110. 7. 2020Praha - Vinohrady
MIŠÁKOVÁ Nina (2008)
1350 m prsa00:52,3018. 1. 2020Praha - Radlice
19100 m polohový závod01:45,7626. 5. 2019Praha - Radlice
113200 m volný způsob03:27,8011. 2. 2020Praha - Vinohrady
NOVÁK Adam (2002)
1350 m prsa00:31,6613. 12. 2019Plzeň - Slovany
15100 m motýlek00:57,3913. 12. 2019Plzeň - Slovany
114200 m polohový závod02:13,1112. 12. 2019Plzeň - Slovany
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
1450 m volný způsob 00:30,3519. 12. 2019Praha - Vinohrady
18100 m volný způsob01:04,2923. 11. 2019Praha - Vinohrady
111200 m znak02:41,1225. 5. 2019Praha - Radlice
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
1450 m volný způsob 00:29,9630. 6. 2020Praha - Vinohrady
17100 m prsa01:23,7710. 7. 2020Praha - Vinohrady
114200 m polohový závod02:46,8125. 10. 2019Mladá Boleslav
RENC Jakub (1999)
1450 m volný způsob 00:24,7419. 12. 2019Praha - Vinohrady
19100 m polohový závod00:57,7514. 12. 2019Plzeň - Slovany
111200 m znak02:09,0130. 11. 2019Zlín
RENC Matěj (2002)
1150 m motýlek00:26,0714. 12. 2019Plzeň - Slovany
16100 m znak00:57,4712. 12. 2019Plzeň - Slovany
113200 m volný způsob01:53,4215. 12. 2019Plzeň - Slovany
ŠIMSA Ondřej (2006)
1450 m volný způsob 00:30,0228. 8. 2020Plzeň - Slovany
15100 m motýlek01:24,1823. 11. 2019Praha - Vinohrady
113200 m volný způsob02:21,4023. 11. 2019Praha - Vinohrady
ŠIMSA Radek (2006)
1450 m volný způsob 00:28,9328. 8. 2020Plzeň - Slovany
18100 m volný způsob01:01,7929. 8. 2020Plzeň - Slovany
113200 m volný způsob02:18,4923. 2. 2020Praha - Podolí
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
1150 m motýlek00:38,7730. 6. 2020Praha - Vinohrady
19100 m polohový závod01:25,1130. 11. 2019Mladá Boleslav
111200 m znak02:55,5212. 10. 2019Praha - Radlice
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
1150 m motýlek00:35,0230. 11. 2019Praha - Radlice
18100 m volný způsob01:13,9530. 11. 2019Praha - Radlice
113200 m volný způsob03:03,0026. 2. 2019Praha - Vinohrady
SPUSTA Simon (2010)
1250 m znak00:54,3430. 6. 2020Praha - Vinohrady
18100 m volný způsob02:00,2611. 5. 2019Praha - Eden
112200 m prsa---
SRB Niko (2013)
1250 m znak01:04,0930. 6. 2020Praha - Vinohrady
18100 m volný způsob---
SRBOVÁ Helena (2007)
1150 m motýlek00:45,3330. 6. 2020Praha - Vinohrady
19100 m polohový závod01:35,1317. 7. 2020Praha - Vinohrady
112200 m prsa03:45,0817. 7. 2020Praha - Vinohrady
SRBOVÁ Mia (2010)
1350 m prsa00:58,0530. 6. 2020Praha - Vinohrady
16100 m znak01:54,1719. 10. 2019Praha - Radlice
113200 m volný způsob---
STEHLÍKOVÁ Sofie (2007)
1250 m znak00:46,1130. 6. 2020Praha - Vinohrady
18100 m volný způsob01:26,419. 11. 2019Praha - Radlice
112200 m prsa04:01,4817. 7. 2020Praha - Vinohrady
ŠTĚRBOVÁ Lenka (1994)
1450 m volný způsob ---
19100 m polohový závod---
111200 m znak---
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)
1450 m volný způsob 00:45,2730. 6. 2020Praha - Vinohrady
19100 m polohový závod02:08,1017. 7. 2020Praha - Vinohrady
112200 m prsa04:14,2417. 7. 2020Praha - Vinohrady
ŠTVERÁK Jakub (2008)
1450 m volný způsob 00:33,9030. 6. 2020Praha - Vinohrady
19100 m polohový závod01:28,6517. 7. 2020Praha - Vinohrady
113200 m volný způsob02:40,0730. 11. 2019Praha - Radlice
SVOBODOVÁ Elen (2007)
1450 m volný způsob 00:35,7219. 12. 2019Praha - Vinohrady
18100 m volný způsob01:17,6923. 11. 2019Praha - Vinohrady
111200 m znak03:00,6623. 11. 2019Praha - Vinohrady
SVOBODOVÁ Klára (2005)
1450 m volný způsob 00:30,5228. 8. 2020Plzeň - Slovany
18100 m volný způsob01:05,3825. 5. 2019Praha - Radlice
111200 m znak02:45,509. 11. 2019Praha - Radlice
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
1350 m prsa00:44,6219. 12. 2019Praha - Vinohrady
18100 m volný způsob01:21,5723. 11. 2019Praha - Vinohrady
112200 m prsa03:20,9918. 1. 2020Praha - Radlice
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
1250 m znak00:34,5218. 6. 2019Praha - Vinohrady
16100 m znak01:17,053. 7. 2020Praha - Vinohrady
111200 m znak02:35,623. 7. 2020Praha - Vinohrady
TICHÝ Václav (2010)
1450 m volný způsob 00:49,6719. 12. 2019Praha - Vinohrady
18100 m volný způsob01:51,8819. 10. 2019Praha - Radlice
112200 m prsa05:12,673. 7. 2020Praha - Vinohrady
TIKOVSKÝ Denis (2005)
1150 m motýlek00:32,729. 11. 2019Praha - Radlice
16100 m znak01:11,758. 12. 2019Mladá Boleslav
114200 m polohový závod02:33,2625. 10. 2019Mladá Boleslav
TIKOVSKÝ Dominik (2009)
1450 m volný způsob 00:37,138. 3. 2019Plzeň - Slovany
16100 m znak01:31,298. 6. 2019Praha - Radlice
111200 m znak03:17,793. 7. 2020Praha - Vinohrady
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
15100 m motýlek01:17,438. 11. 2019Praha - Radlice
114200 m polohový závod02:41,9025. 10. 2019Mladá Boleslav
VOJTKOVÁ Adéla (2007)
1450 m volný způsob 00:34,2719. 12. 2019Praha - Vinohrady
19100 m polohový závod01:26,528. 11. 2019Praha - Radlice
112200 m prsa03:14,2718. 1. 2020Praha - Radlice
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
1150 m motýlek00:33,3730. 6. 2020Praha - Vinohrady
16100 m znak01:13,7324. 7. 2020Praha - Vinohrady
113200 m volný způsob02:19,0726. 10. 2019Mladá Boleslav
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)
1350 m prsa00:53,1630. 6. 2020Praha - Vinohrady
19100 m polohový závod---
113200 m volný způsob---
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)
1450 m volný způsob 00:30,9930. 6. 2020Praha - Vinohrady
19100 m polohový závod01:19,448. 11. 2019Praha - Radlice
112200 m prsa03:19,133. 7. 2020Praha - Vinohrady
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)
1450 m volný způsob 00:39,5110. 11. 2019Praha - Radlice
19100 m polohový závod01:45,0110. 11. 2019Praha - Radlice
113200 m volný způsob03:21,0710. 11. 2019Praha - Radlice
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
1450 m volný způsob 00:31,6727. 4. 2019Chomutov
18100 m volný způsob01:11,751. 6. 2019Praha - Podolí
112200 m prsa03:03,5116. 6. 2019Nový Jičín

Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí

BŘEZINA Tomáš (2003)
HAVRÁNEK Tomáš (1994)
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)
SEIDLOVÁ Veronika (2005)
SÝKOROVÁ Klára (2001)
Sobotní trénink v Podolí

26. 9. není

Nábor nováčků do přípravky a kurzu a pokračování v kurzu plavání

Od září přijímáme nové plavce do kurzů (nezávodního plavání) a přípravky (závodního) plavání. Zájemci o kurzy se hlásí i ti co pokračují.
Máte-li zájem o přihlášení, dejte nám o sobě vědět do formuláře a my se Vám ozveme
[ODKAZ]
Do přípravky praktické vyzkoušení 1. a 3. září nebo o týden později dle dohody.
Informace u hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Legitky do Podolí

jsou k vyzvednutí na základě zálohy 500 Kč u trenéra Srba.

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku