Přehled přihlášek
Podzimní Krajský přebor staršího žactva
Přihlášeno lidí: | 19 |
Počet startů: | 118 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 02:28,95 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 400 m volný způsob | 05:22,01 | 13. 11. 2021 | Praha - Eden |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:31,64 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 100 m znak | 01:19,47 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
3 | 25 | 200 m znak | 02:47,75 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 01:08,39 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
CHÁROVÁ Lucie (2009) | |||||
1 | 4 | 100 m prsa | 01:31,38 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:28,06 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:34,64 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 19 | 400 m volný způsob | 05:24,37 | 13. 11. 2021 | Praha - Eden |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:12,49 | 18. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
FIŠÁREK Vojtěch (2009) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | - | - | - |
1 | 3 | 100 m prsa | - | - | - |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:49,61 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 100 m znak | - | - | - |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 02:04,79 | 10. 11. 2019 | Praha - Radlice |
JIRSÁK Adam (2009) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | - | - | - |
1 | 3 | 100 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 100 m polohový závod | 01:33,51 | 28. 10. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 14 | 50 m volný způsob | - | - | - |
2 | 16 | 200 m polohový závod | - | - | - |
3 | 29 | 200 m prsa | - | - | - |
3 | 31 | 100 m volný způsob | - | - | - |
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:43,22 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 100 m prsa | 01:36,92 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:26,90 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:33,53 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 17 | 100 m znak | 01:28,64 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:14,07 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
KRAMÁR Max (2008) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 02:24,58 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 100 m polohový závod | 01:19,58 | 28. 10. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:31,75 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 18 | 100 m znak | 01:15,71 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 27 | 100 m motýlek | - | - | - |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 01:04,55 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
KREJČÍ Petr (2009) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | - | - | - |
1 | 7 | 100 m polohový závod | 01:56,10 | 28. 10. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:41,57 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 100 m znak | - | - | - |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 01:47,02 | 10. 11. 2019 | Praha - Radlice |
MICHU Sofia Michaela (2009) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | - | - | - |
1 | 4 | 100 m prsa | 02:14,17 | 10. 11. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:44,22 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 17 | 100 m znak | - | - | - |
3 | 30 | 100 m volný způsob | - | - | - |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:21,81 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:34,20 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 02:53,26 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m znak | 01:14,84 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 24 | 200 m znak | 02:40,00 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 26 | 100 m motýlek | 01:24,30 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:26,06 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:14,66 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:30,95 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 02:45,40 | 18. 9. 2021 | Praha - Zelený pruh |
2 | 17 | 100 m znak | 01:12,55 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
3 | 26 | 100 m motýlek | 01:12,63 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:04,01 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 02:14,07 | 23. 10. 2021 | Písek |
1 | 9 | 400 m volný způsob | 04:46,80 | 13. 11. 2021 | Praha - Eden |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:30,93 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 22 | 1500 m volný způsob | 18:03,29 | 13. 11. 2021 | Praha - Eden |
3 | 25 | 200 m znak | 02:38,15 | 23. 10. 2021 | Písek |
3 | 27 | 100 m motýlek | 01:13,36 | 23. 10. 2021 | Písek |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 01:04,25 | 23. 10. 2021 | Písek |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:32,13 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 200 m motýlek | 03:07,00 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 12 | 800 m volný způsob | 11:00,07 | 13. 11. 2021 | Praha - Eden |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:33,27 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 17 | 100 m znak | 01:19,26 | 18. 9. 2021 | Praha - Zelený pruh |
2 | 19 | 400 m volný způsob | 05:14,43 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 24 | 200 m znak | 02:46,00 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:10,06 | 18. 9. 2021 | Praha - Zelený pruh |
3 | 32 | 400 m polohový závod | 06:08,92 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:31,46 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:21,92 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 12 | 800 m volný způsob | 10:47,72 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:32,66 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 19 | 400 m volný způsob | 05:12,42 | 18. 9. 2021 | Praha - Zelený pruh |
3 | 28 | 200 m prsa | 03:08,50 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:10,23 | 18. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
VOŽENÍLEK Daniel (2009) | |||||
1 | 3 | 100 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 100 m polohový závod | 02:02,60 | 28. 10. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:47,08 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 100 m znak | 02:10,66 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 02:06,00 | 10. 11. 2019 | Praha - Radlice |
WEISSER Karolína (2009) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | - | - | - |
1 | 12 | 800 m volný způsob | 11:22,52 | 13. 11. 2021 | Praha - Eden |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:32,29 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 400 m volný způsob | 05:29,48 | 13. 11. 2021 | Praha - Eden |
3 | 24 | 200 m znak | - | - | - |
3 | 32 | 400 m polohový závod | - | - | - |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:19,66 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:14,39 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 02:38,25 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 400 m volný způsob | 04:52,29 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 26 | 100 m motýlek | 01:16,25 | 18. 9. 2021 | Praha - Zelený pruh |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:04,36 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
3 | 32 | 400 m polohový závod | 05:36,37 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
ZAŇKOVÁ Jolana (2009) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 03:12,90 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:36,01 | 28. 10. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:38,43 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 17 | 100 m znak | 01:28,38 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 24 | 200 m znak | - | - | - |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:21,54 | 18. 9. 2021 | Praha - Zelený pruh |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 4 | 100 m prsa | 01:14,86 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:09,31 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:27,87 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 02:27,71 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 17 | 100 m znak | 01:10,82 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
3 | 28 | 200 m prsa | 02:42,50 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:01,46 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
3 | 32 | 400 m polohový závod | 05:21,21 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
ZÁRUBA Matěj (2008) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | - | - | - |
1 | 7 | 100 m polohový závod | - | - | - |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:49,10 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 100 m znak | - | - | - |
3 | 31 | 100 m volný způsob | - | - | - |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
BIELECKÁ Tereza (2009) | |||||
JURČÁKOVÁ Hana (2008) | |||||
SRBOVÁ Helena (2007) | |||||
STEHLÍKOVÁ Sofie (2007) |
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Termínová listina 2024 - 1. pololetí
zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Má-li někdo nějaký tip, ozvěte se trenérům.
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |