Přehled přihlášek

Zimní Mistrovství ČR

Přihlášeno lidí:21
Počet startů:101

PůldenPořadíDisciplínaČasDatumMísto
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)
1250 m volný způsob 00:23,7814. 10. 2022Wroclaw (POL)
16100 m znak00:56,8521. 1. 2023Praha - Radlice
316100 m volný způsob00:51,2821. 1. 2023Praha - Radlice
53050 m motýlek00:25,6715. 10. 2022Wroclaw (POL)
74250 m znak00:25,8215. 10. 2022Wroclaw (POL)
BŘEZINA Tomáš (2003)
14200 m prsa02:25,0716. 12. 2021Plzeň - Slovany
18200 m polohový závod02:12,1215. 10. 2022Plzeň - Slovany
532100 m prsa01:05,7618. 12. 2021Plzeň - Slovany
CARDA Jan (2005)
1250 m volný způsob 00:25,453. 11. 2023Mladá Boleslav
112800 m volný způsob08:37,756. 11. 2021Mladá Boleslav
324400 m volný způsob04:10,343. 11. 2023Mladá Boleslav
5381500 m volný způsob16:12,636. 11. 2021Mladá Boleslav
744400 m polohový závod04:47,1610. 10. 2021Praha - Radlice
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)
17200 m polohový závod02:29,243. 11. 2023Mladá Boleslav
191500 m volný způsob17:56,2324. 11. 2022Plzeň - Slovany
321100 m motýlek01:05,1525. 11. 2022Plzeň - Slovany
323400 m volný způsob04:31,903. 11. 2023Mladá Boleslav
533200 m motýlek02:23,7913. 10. 2023Plzeň - Slovany
537800 m volný způsob09:23,2824. 11. 2022Plzeň - Slovany
743400 m polohový závod05:12,174. 11. 2023Mladá Boleslav
745200 m volný způsob02:12,4019. 2. 2023Praha - Radlice
CHÁRA Jakub (2006)
1250 m volný způsob 00:24,708. 10. 2023Praha - Radlice
16100 m znak01:00,0114. 10. 2023Plzeň - Slovany
316100 m volný způsob00:54,4513. 10. 2023Plzeň - Slovany
322100 m motýlek01:00,4930. 9. 2023Plzeň - Radbuza
53050 m motýlek00:26,9614. 10. 2023Plzeň - Slovany
74250 m znak00:27,8319. 12. 2021Plzeň - Slovany
EYBL Václav (2006)
1250 m volný způsob 00:25,743. 11. 2023Mladá Boleslav
18200 m polohový závod02:13,3425. 11. 2023Zlín
316100 m volný způsob00:54,7313. 10. 2023Plzeň - Slovany
322100 m motýlek01:00,748. 10. 2023Praha - Radlice
324400 m volný způsob04:12,8426. 11. 2023Zlín
53050 m motýlek00:27,784. 11. 2023Mladá Boleslav
534200 m motýlek02:19,3818. 11. 2023Praha - Radlice
536100 m polohový závod01:01,8613. 10. 2023Plzeň - Slovany
746200 m volný způsob01:59,4115. 10. 2023Plzeň - Slovany
FERUSOVÁ Alexandra (2006)
13200 m prsa02:48,5524. 11. 2022Plzeň - Slovany
31750 m prsa00:36,2514. 10. 2022Plzeň - Slovany
531100 m prsa01:18,5526. 11. 2022Plzeň - Slovany
535100 m polohový závod01:13,0914. 10. 2022Plzeň - Slovany
GACEK Natalie (2006)
13200 m prsa02:46,1727. 11. 2021Zlín
17200 m polohový závod02:39,098. 10. 2023Praha - Radlice
31750 m prsa00:37,2325. 11. 2022Plzeň - Slovany
321100 m motýlek01:13,1021. 6. 2021Praha - Vinohrady
531100 m prsa01:18,6326. 11. 2022Plzeň - Slovany
533200 m motýlek02:45,4413. 10. 2023Plzeň - Slovany
535100 m polohový závod01:14,0414. 10. 2022Plzeň - Slovany
743400 m polohový závod05:34,9830. 8. 2021Praha - Vinohrady
HAVRÁNEK Tomáš (1994)
18200 m polohový závod01:56,5023. 11. 2017Plzeň - Slovany
JUDICKIJ Michal (2004)
18200 m polohový závod02:02,0316. 12. 2021Plzeň - Slovany
112800 m volný způsob08:10,2016. 12. 2021Plzeň - Slovany
320200 m znak01:59,7625. 11. 2022Plzeň - Slovany
534200 m motýlek02:05,3225. 11. 2023Zlín
744400 m polohový závod04:13,7727. 11. 2022Plzeň - Slovany
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)
1150 m volný způsob 00:24,9315. 11. 2014Brno - Lesná
31750 m prsa00:32,5914. 10. 2022Plzeň - Slovany
52950 m motýlek00:26,7419. 10. 2019Plzeň - Slovany
NELIBA Tadeáš (2003)
534200 m motýlek02:09,4626. 11. 2022Plzeň - Slovany
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
17200 m polohový závod02:25,2024. 11. 2022Plzeň - Slovany
315100 m volný způsob01:01,1825. 11. 2022Plzeň - Slovany
321100 m motýlek01:07,7625. 11. 2022Plzeň - Slovany
533200 m motýlek02:28,614. 11. 2023Mladá Boleslav
743400 m polohový závod05:09,9812. 11. 2022Kladno
REISSMÜLLER Tomáš (2005)
112800 m volný způsob08:28,2015. 10. 2022Plzeň - Slovany
324400 m volný způsob04:07,939. 10. 2022Praha - Radlice
5381500 m volný způsob16:03,7915. 10. 2022Plzeň - Slovany
744400 m polohový závod04:35,9816. 10. 2022Plzeň - Slovany
RENC Jakub (1999)
16100 m znak00:56,3124. 11. 2022Plzeň - Slovany
322100 m motýlek00:56,0325. 11. 2022Plzeň - Slovany
53050 m motýlek00:25,6230. 10. 2021Veenendaal (NED)
536100 m polohový závod00:57,0618. 12. 2021Plzeň - Slovany
74250 m znak00:26,514. 11. 2023Brno - Lužánky
ŠIMSA Ondřej (2006)
112800 m volný způsob09:07,514. 11. 2023Mladá Boleslav
324400 m volný způsob04:20,323. 11. 2023Mladá Boleslav
534200 m motýlek02:26,2625. 11. 2023Zlín
5381500 m volný způsob17:16,8724. 11. 2023Zlín
ŠIMSA Radek (2006)
112800 m volný způsob08:40,5812. 10. 2023Plzeň - Slovany
324400 m volný způsob04:12,943. 11. 2023Mladá Boleslav
5381500 m volný způsob16:42,424. 11. 2023Mladá Boleslav
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
15100 m znak01:05,329. 12. 2023Prostějov
17200 m polohový závod02:33,4825. 3. 2023Praha - Radlice
319200 m znak02:25,0910. 12. 2023Prostějov
52950 m motýlek00:30,944. 11. 2023Mladá Boleslav
535100 m polohový závod01:10,1717. 11. 2023Praha - Radlice
74150 m znak00:30,3213. 10. 2023Plzeň - Slovany
ŠTĚRBA Vojislav (2001)
324400 m volný způsob04:04,7713. 12. 2019Plzeň - Slovany
5381500 m volný způsob16:00,6414. 12. 2019Plzeň - Slovany
744400 m polohový závod04:31,5327. 11. 2022Plzeň - Slovany
ŠTVERÁK Jakub (2008)
112800 m volný způsob08:57,284. 11. 2023Mladá Boleslav
322100 m motýlek01:04,628. 10. 2023Praha - Radlice
324400 m volný způsob04:22,6126. 11. 2023Zlín
53050 m motýlek00:28,344. 11. 2023Mladá Boleslav
534200 m motýlek02:22,1518. 11. 2023Praha - Radlice
5381500 m volný způsob17:18,7024. 11. 2023Zlín
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
13200 m prsa02:33,698. 10. 2023Praha - Radlice
17200 m polohový závod02:17,8414. 10. 2023Plzeň - Slovany
319200 m znak02:19,883. 11. 2023Mladá Boleslav
531100 m prsa01:11,0914. 10. 2023Plzeň - Slovany
535100 m polohový závod01:04,1313. 10. 2023Plzeň - Slovany
743400 m polohový závod04:54,9520. 10. 2023Šamorín (SVK)
745200 m volný způsob02:06,514. 11. 2023Mladá Boleslav

Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí

BOHÁČ Patrik (2009)
JURČÁKOVÁ Hana (2008)
LAJČUK Leonard (2000)
MCDONNELL Karoline Jane (2007)
MCDONNELL Adela Christine (2007)
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
SIEBERTOVÁ Laura (2010)
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
SVOBODOVÁ Elen (2007)
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
Sobotní trénink v Podolí

až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Info pro plavce DP - žáci a kadeti

pro plavce a jejich rodiče plánujeme info schůzku po sobotních KPŽ. Probereme termínovku a plány.
Dorostenci a starší si dáme poradu jindy. :-)

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku