Přehled přihlášek

Krajské kolo MČR družstev

Přihlášeno lidí:42
Počet startů:153

PůldenPořadíDisciplínaČasDatumMísto
BIELECKÁ Tereza (2009)
11200 m prsa03:12,2720. 5. 2023Praha - Radlice
19400 m polohový závod---
217100 m prsa01:30,3517. 11. 2023Praha - Radlice
225200 m polohový závod03:01,0420. 5. 2023Praha - Radlice
BOHÁČ Patrik (2009)
14100 m volný způsob00:55,8218. 11. 2023Praha - Radlice
18100 m znak01:05,5317. 11. 2023Praha - Radlice
220200 m znak02:15,2218. 11. 2023Praha - Radlice
228400 m volný způsob04:17,299. 12. 2023Prostějov
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)
14100 m volný způsob00:51,2821. 1. 2023Praha - Radlice
18100 m znak00:56,8521. 1. 2023Praha - Radlice
220200 m znak02:05,6221. 1. 2023Praha - Radlice
22250 m volný způsob 00:23,5915. 12. 2023Plzeň - Slovany
BŘEZINA Tomáš (2003)
12200 m prsa02:25,0716. 12. 2021Plzeň - Slovany
110400 m polohový závod04:42,7416. 10. 2022Plzeň - Slovany
218100 m prsa01:05,7618. 12. 2021Plzeň - Slovany
226200 m polohový závod02:12,1215. 10. 2022Plzeň - Slovany
CARDA Jan (2005)
1121500 m volný způsob16:12,636. 11. 2021Mladá Boleslav
216200 m volný způsob01:59,4731. 8. 2021Praha - Vinohrady
218100 m prsa01:12,1910. 10. 2021Praha - Radlice
228400 m volný způsob04:10,343. 11. 2023Mladá Boleslav
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)
15200 m motýlek02:22,0016. 12. 2023Plzeň - Slovany
111400 m volný způsob04:27,1215. 12. 2023Plzeň - Slovany
223100 m motýlek01:05,1525. 11. 2022Plzeň - Slovany
227800 m volný způsob09:21,2616. 12. 2023Plzeň - Slovany
DOLÍN Daniel (2010)
16200 m motýlek03:04,8017. 11. 2023Praha - Radlice
1121500 m volný způsob19:53,5517. 11. 2023Praha - Radlice
216200 m volný způsob02:21,7317. 11. 2023Praha - Radlice
228400 m volný způsob05:19,2217. 11. 2023Praha - Radlice
EYBL Václav (2006)
12200 m prsa02:46,6218. 11. 2023Praha - Radlice
1121500 m volný způsob17:21,2130. 9. 2023Plzeň - Radbuza
216200 m volný způsob01:58,2617. 12. 2023Plzeň - Slovany
226200 m polohový závod02:12,5314. 12. 2023Plzeň - Slovany
FERUSOVÁ Alexandra (2006)
11200 m prsa02:48,5524. 11. 2022Plzeň - Slovany
215200 m volný způsob02:30,9930. 9. 2023Plzeň - Radbuza
217100 m prsa01:18,5526. 11. 2022Plzeň - Slovany
22150 m volný způsob 00:29,2315. 12. 2023Plzeň - Slovany
GACEK Natalie (2006)
217100 m prsa01:18,6326. 11. 2022Plzeň - Slovany
HEJNÁ Julie (2010)
13100 m volný způsob01:05,4418. 11. 2023Praha - Radlice
17100 m znak01:16,7317. 11. 2023Praha - Radlice
219200 m znak02:43,2410. 12. 2023Jihlava
22150 m volný způsob 00:30,387. 10. 2023Praha - Radlice
JUDICKIJ Michal (2004)
16200 m motýlek02:05,3225. 11. 2023Zlín
110400 m polohový závod04:13,7727. 11. 2022Plzeň - Slovany
220200 m znak01:59,4616. 12. 2023Plzeň - Slovany
228400 m volný způsob03:56,3214. 12. 2023Plzeň - Slovany
JURČÁKOVÁ Hana (2008)
13100 m volný způsob01:07,7719. 2. 2023Praha - Radlice
111400 m volný způsob04:50,503. 11. 2023Mladá Boleslav
215200 m volný způsob02:22,723. 11. 2023Mladá Boleslav
227800 m volný způsob10:08,3430. 9. 2023Plzeň - Radbuza
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)
13100 m volný způsob00:54,3321. 12. 2014Plzeň - Slovany
22150 m volný způsob 00:24,9315. 11. 2014Brno - Lesná
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)
17100 m znak01:23,2317. 11. 2023Praha - Radlice
219200 m znak03:03,3618. 11. 2023Praha - Radlice
225200 m polohový závod03:44,6719. 2. 2023Praha - Radlice
LAJČUK Leonard (2000)
12200 m prsa02:39,0620. 10. 2019Plzeň - Slovany
18100 m znak01:09,019. 10. 2021Litvínov
218100 m prsa01:13,2914. 10. 2023Plzeň - Slovany
226200 m polohový závod02:22,5216. 10. 2021Plzeň - Slovany
LUCBAUEROVÁ Kateřina (2010)
111400 m volný způsob05:41,445. 11. 2023Praha - Eden
215200 m volný způsob02:33,8317. 11. 2023Praha - Radlice
225200 m polohový závod02:58,8417. 11. 2023Praha - Radlice
MCDONNELL Adela Christine (2007)
15200 m motýlek02:37,9125. 11. 2023Zlín
17100 m znak01:10,5114. 10. 2023Plzeň - Slovany
219200 m znak02:31,2318. 11. 2023Praha - Radlice
MCDONNELL Karoline Jane (2007)
11200 m prsa02:51,018. 10. 2023Praha - Radlice
19400 m polohový závod05:28,268. 10. 2023Praha - Radlice
217100 m prsa01:22,054. 11. 2023Mladá Boleslav
225200 m polohový závod02:37,0814. 10. 2023Plzeň - Slovany
MICHU Sofia Michaela (2009)
15200 m motýlek---
111400 m volný způsob05:05,6217. 11. 2023Praha - Radlice
223100 m motýlek01:21,5718. 11. 2023Praha - Radlice
227800 m volný způsob10:30,8117. 11. 2023Praha - Radlice
NELIBA Tadeáš (2003)
14100 m volný způsob00:55,6622. 1. 2022Praha - Radlice
110400 m polohový závod04:41,0227. 11. 2022Plzeň - Slovany
22250 m volný způsob 00:25,7631. 8. 2021Praha - Vinohrady
224100 m motýlek00:59,0425. 11. 2022Plzeň - Slovany
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
13100 m volný způsob01:04,2923. 11. 2019Praha - Vinohrady
22150 m volný způsob 00:29,8511. 11. 2022Kladno
223100 m motýlek01:14,003. 11. 2023Mladá Boleslav
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
19400 m polohový závod05:09,9812. 11. 2022Kladno
215200 m volný způsob02:13,5321. 1. 2023Praha - Radlice
225200 m polohový závod02:25,2024. 11. 2022Plzeň - Slovany
227800 m volný způsob09:29,4015. 10. 2021Plzeň - Slovany
PISTULKOVÁ Josefína (2012)
11200 m prsa03:22,782. 12. 2023Domažlice
19400 m polohový závod---
217100 m prsa01:32,3119. 11. 2023Praha - Radlice
225200 m polohový závod03:24,9521. 5. 2023Praha - Radlice
REISSMÜLLER Tomáš (2005)
16200 m motýlek02:09,599. 10. 2022Praha - Radlice
1121500 m volný způsob16:03,7915. 10. 2022Plzeň - Slovany
216200 m volný způsob01:59,1316. 10. 2021Plzeň - Slovany
228400 m volný způsob04:07,7315. 12. 2023Plzeň - Slovany
RENC Jakub (1999)
18100 m znak00:55,8114. 12. 2023Plzeň - Slovany
218100 m prsa01:06,4921. 1. 2023Praha - Radlice
22250 m volný způsob 00:23,7413. 10. 2023Plzeň - Slovany
224100 m motýlek00:56,0325. 11. 2022Plzeň - Slovany
RENC Matěj (2002)
14100 m volný způsob00:52,7421. 1. 2023Praha - Radlice
224100 m motýlek00:58,132. 11. 2019Jihlava
SIEBERTOVÁ Laura (2010)
13100 m volný způsob01:04,6625. 11. 2023Praha - Vinohrady
15200 m motýlek---
215200 m volný způsob02:21,5825. 11. 2023Praha - Vinohrady
22150 m volný způsob 00:29,5925. 11. 2023Praha - Vinohrady
ŠIMSA Radek (2006)
16200 m motýlek02:25,1825. 11. 2023Zlín
1121500 m volný způsob16:42,424. 11. 2023Mladá Boleslav
216200 m volný způsob02:03,7312. 11. 2022Kladno
22250 m volný způsob 00:26,0613. 10. 2023Plzeň - Slovany
226200 m polohový závod02:22,428. 10. 2023Praha - Radlice
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
13100 m volný způsob01:04,3019. 11. 2022Praha - Radlice
17100 m znak01:05,329. 12. 2023Prostějov
219200 m znak02:23,6215. 12. 2023Plzeň - Slovany
223100 m motýlek01:10,2810. 12. 2023Prostějov
SPUSTA Simon (2010)
18100 m znak01:22,5217. 11. 2023Praha - Radlice
216200 m volný způsob02:39,1617. 11. 2023Praha - Radlice
220200 m znak03:00,6118. 11. 2023Praha - Radlice
ŠTĚRBA Vojislav (2001)
12200 m prsa02:35,166. 10. 2018Litoměřice
16200 m motýlek02:12,366. 11. 2022Jihlava
110400 m polohový závod04:31,5327. 11. 2022Plzeň - Slovany
1121500 m volný způsob16:00,6414. 12. 2019Plzeň - Slovany
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)
15200 m motýlek02:27,4919. 1. 2019Praha - Radlice
17100 m znak01:09,4327. 10. 2018Kladno
111400 m volný způsob04:38,7817. 12. 2021Plzeň - Slovany
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)
17100 m znak01:24,1017. 11. 2023Praha - Radlice
111400 m volný způsob05:54,685. 11. 2023Praha - Eden
223100 m motýlek01:41,6123. 4. 2023Praha - Zelený pruh
227800 m volný způsob12:00,735. 11. 2023Praha - Eden
SVOBODOVÁ Elen (2007)
15200 m motýlek02:38,0725. 11. 2023Praha - Vinohrady
17100 m znak01:14,4119. 2. 2023Praha - Radlice
219200 m znak02:36,859. 10. 2022Praha - Radlice
227800 m volný způsob10:16,0012. 11. 2022Kladno
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
11200 m prsa03:00,668. 10. 2023Praha - Radlice
111400 m volný způsob05:02,1910. 4. 2022Praha - Zelený pruh
217100 m prsa01:25,811. 10. 2022Plzeň - Radbuza
TICHÝ Václav (2010)
1121500 m volný způsob21:46,535. 11. 2023Praha - Eden
216200 m volný způsob02:37,0617. 11. 2023Praha - Radlice
22250 m volný způsob 00:33,1521. 12. 2023Praha - Vinohrady
226200 m polohový závod02:57,8417. 11. 2023Praha - Radlice
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
19400 m polohový závod05:38,1730. 8. 2021Praha - Vinohrady
223100 m motýlek01:13,553. 11. 2023Mladá Boleslav
225200 m polohový závod02:39,7031. 8. 2020Praha - Vinohrady
WEISSER Karolína (2009)
13100 m volný způsob01:03,6025. 3. 2023Praha - Radlice
215200 m volný způsob02:21,2419. 5. 2023Praha - Radlice
22150 m volný způsob 00:29,4025. 11. 2023Praha - Vinohrady
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
16200 m motýlek02:30,9112. 11. 2022Kladno
18100 m znak01:06,654. 11. 2023Mladá Boleslav
220200 m znak02:24,509. 10. 2022Praha - Radlice
224100 m motýlek01:08,2911. 11. 2022Kladno
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)
12200 m prsa03:02,2918. 11. 2023Praha - Radlice
18100 m znak01:15,9717. 11. 2023Praha - Radlice
218100 m prsa01:24,1617. 11. 2023Praha - Radlice
226200 m polohový závod02:41,7217. 11. 2023Praha - Radlice
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
11200 m prsa02:29,0714. 12. 2023Plzeň - Slovany
19400 m polohový závod04:49,5417. 12. 2023Plzeň - Slovany
219200 m znak02:17,4815. 12. 2023Plzeň - Slovany
225200 m polohový závod02:16,6914. 12. 2023Plzeň - Slovany

Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Termínová listina 2024 - 1. pololetí

zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Má-li někdo nějaký tip, ozvěte se trenérům.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku