Přehled přihlášek

BUM cup

Přihlášeno lidí:27
Počet startů:112

PůldenPořadíDisciplínaČasDatumMísto
BOHÁČ Marek (2012)
218100 m znak01:16,802. 12. 2023Domažlice
BOHÁČ Patrik (2009)
12200 m volný způsob01:59,3017. 11. 2023Praha - Radlice
11250 m volný způsob 00:25,9021. 12. 2023Praha - Vinohrady
216200 m polohový závod02:27,877. 10. 2023Praha - Radlice
224400 m volný způsob04:17,299. 12. 2023Prostějov
DOLÍN Daniel (2010)
18100 m prsa01:34,725. 9. 2023Praha - Vinohrady
11250 m volný způsob 00:29,4121. 12. 2023Praha - Vinohrady
214100 m volný způsob01:05,7518. 11. 2023Praha - Radlice
216200 m polohový závod03:00,355. 9. 2023Praha - Vinohrady
EYBL Václav (2006)
14100 m motýlek01:00,748. 10. 2023Praha - Radlice
11250 m volný způsob 00:25,743. 11. 2023Mladá Boleslav
214100 m volný způsob00:54,7313. 10. 2023Plzeň - Slovany
224400 m volný způsob04:10,0515. 12. 2023Plzeň - Slovany
FERUSOVÁ Alexandra (2006)
217200 m polohový závod02:36,8811. 11. 2022Kladno
225400 m volný způsob05:08,0920. 1. 2024Praha - Radlice
HEJNÁ Julie (2010)
11200 m volný způsob02:26,3517. 11. 2023Praha - Radlice
11150 m volný způsob 00:30,387. 10. 2023Praha - Radlice
215100 m volný způsob01:05,4418. 11. 2023Praha - Radlice
219100 m znak01:16,7317. 11. 2023Praha - Radlice
HRUBÝ Petr (2012)
18100 m prsa01:53,3719. 11. 2023Praha - Radlice
11250 m volný způsob 00:38,1819. 11. 2023Praha - Radlice
214100 m volný způsob01:28,2719. 11. 2023Praha - Radlice
HUKAL Matyáš (2014)
18100 m prsa02:00,777. 10. 2023Praha - Radlice
11250 m volný způsob 00:46,8421. 12. 2023Praha - Vinohrady
214100 m volný způsob01:47,505. 11. 2023Praha - Eden
220200 m prsa04:17,437. 10. 2023Praha - Radlice
JEŘÁBKOVÁ Anna Marie (2010)
13100 m motýlek---
11150 m volný způsob 00:37,7317. 11. 2023Praha - Radlice
215100 m volný způsob01:26,8418. 11. 2023Praha - Radlice
217200 m polohový závod---
219100 m znak01:34,8817. 11. 2023Praha - Radlice
JURČÁKOVÁ Hana (2008)
11200 m volný způsob02:16,7420. 1. 2024Praha - Radlice
11150 m volný způsob 00:30,523. 11. 2023Mladá Boleslav
215100 m volný způsob01:04,6920. 1. 2024Praha - Radlice
217200 m polohový závod02:42,7218. 11. 2023Praha - Radlice
225400 m volný způsob04:44,7720. 1. 2024Praha - Radlice
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)
13100 m motýlek01:48,1430. 9. 2023Plzeň - Radbuza
15200 m znak03:00,1020. 1. 2024Praha - Radlice
11150 m volný způsob 00:33,6617. 11. 2023Praha - Radlice
215100 m volný způsob01:15,3718. 11. 2023Praha - Radlice
219100 m znak01:23,2317. 11. 2023Praha - Radlice
LOCHSCHMIDT Lukáš (2013)
11250 m volný způsob 00:48,5821. 12. 2023Praha - Vinohrady
214100 m volný způsob---
218100 m znak---
MAKAL Ondřej (2011)
14100 m motýlek01:38,2918. 11. 2023Praha - Radlice
18100 m prsa01:37,3417. 11. 2023Praha - Radlice
11250 m volný způsob 00:32,0721. 12. 2023Praha - Vinohrady
214100 m volný způsob01:17,7820. 5. 2023Praha - Radlice
216200 m polohový závod03:33,6423. 4. 2023Praha - Zelený pruh
218100 m znak01:29,6117. 11. 2023Praha - Radlice
MCDONNELL Adela Christine (2007)
11200 m volný způsob02:30,665. 11. 2023Praha - Eden
15200 m znak02:31,2318. 11. 2023Praha - Radlice
219100 m znak01:10,5020. 1. 2024Praha - Radlice
223200 m motýlek02:37,9125. 11. 2023Zlín
MCDONNELL Karoline Jane (2007)
11200 m volný způsob02:40,6130. 9. 2023Plzeň - Radbuza
17100 m prsa01:22,054. 11. 2023Mladá Boleslav
11150 m volný způsob 00:30,3421. 12. 2023Praha - Vinohrady
215100 m volný způsob01:17,7430. 9. 2023Plzeň - Radbuza
219100 m znak01:12,2714. 10. 2023Plzeň - Slovany
NELIBA Tadeáš (2003)
214100 m volný způsob00:55,6622. 1. 2022Praha - Radlice
222200 m motýlek02:09,4626. 11. 2022Plzeň - Slovany
224400 m volný způsob04:03,4525. 11. 2022Plzeň - Slovany
PIRK David (2014)
18100 m prsa02:24,415. 11. 2023Praha - Eden
11250 m volný způsob 00:42,525. 11. 2023Praha - Eden
214100 m volný způsob01:58,7722. 4. 2023Praha - Eden
218100 m znak01:59,9622. 4. 2023Praha - Eden
PISTULKOVÁ Josefína (2012)
11200 m volný způsob02:45,9919. 11. 2023Praha - Radlice
17100 m prsa01:32,3119. 11. 2023Praha - Radlice
11150 m volný způsob 00:34,3521. 12. 2023Praha - Vinohrady
215100 m volný způsob01:15,4519. 11. 2023Praha - Radlice
225400 m volný způsob05:46,1919. 11. 2023Praha - Radlice
SEMAN Karel (2013)
16200 m znak---
11250 m volný způsob 00:37,692. 12. 2023Česká Lípa
214100 m volný způsob01:23,812. 12. 2023Česká Lípa
218100 m znak01:34,502. 12. 2023Česká Lípa
SIEBERT Hugo (2014)
12200 m volný způsob---
18100 m prsa01:49,987. 10. 2023Praha - Radlice
11250 m volný způsob 00:41,1921. 12. 2023Praha - Vinohrady
214100 m volný způsob01:33,225. 11. 2023Praha - Eden
220200 m prsa---
224400 m volný způsob---
SIEBERTOVÁ Laura (2010)
11200 m volný způsob02:21,5825. 11. 2023Praha - Vinohrady
13100 m motýlek01:26,435. 9. 2023Praha - Vinohrady
11150 m volný způsob 00:29,5925. 11. 2023Praha - Vinohrady
215100 m volný způsob01:04,6625. 11. 2023Praha - Vinohrady
225400 m volný způsob05:01,0817. 11. 2023Praha - Radlice
ŠIMSA Ondřej (2006)
12200 m volný způsob02:08,4019. 6. 2021Praha - Vinohrady
11250 m volný způsob 00:28,1531. 8. 2022Praha - Vinohrady
214100 m volný způsob00:59,962. 10. 2021Plzeň - Radbuza
224400 m volný způsob04:20,323. 11. 2023Mladá Boleslav
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
15200 m znak02:23,6215. 12. 2023Plzeň - Slovany
11150 m volný způsob 00:28,949. 12. 2023Prostějov
217200 m polohový závod02:33,4825. 3. 2023Praha - Radlice
219100 m znak01:05,329. 12. 2023Prostějov
SPUSTA Simon (2010)
14100 m motýlek01:29,3520. 5. 2023Praha - Radlice
11250 m volný způsob 00:30,6521. 12. 2023Praha - Vinohrady
214100 m volný způsob01:10,0618. 11. 2023Praha - Radlice
218100 m znak01:19,9920. 1. 2024Praha - Radlice
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)
15200 m znak---
17100 m prsa01:33,0817. 11. 2023Praha - Radlice
219100 m znak01:24,1017. 11. 2023Praha - Radlice
221200 m prsa03:21,1018. 11. 2023Praha - Radlice
SVOBODOVÁ Elen (2007)
11200 m volný způsob02:21,3012. 11. 2022Kladno
13100 m motýlek01:12,1725. 11. 2023Praha - Vinohrady
215100 m volný způsob01:05,634. 11. 2023Mladá Boleslav
225400 m volný způsob04:57,118. 10. 2023Praha - Radlice
WEISSER Karolína (2009)
11200 m volný způsob02:21,2419. 5. 2023Praha - Radlice
17100 m prsa01:24,1117. 11. 2023Praha - Radlice
11150 m volný způsob 00:29,4025. 11. 2023Praha - Vinohrady
215100 m volný způsob01:03,6025. 3. 2023Praha - Radlice
217200 m polohový závod02:42,4217. 11. 2023Praha - Radlice
221200 m prsa03:09,4224. 9. 2022Beroun

Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí

ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)
ŠIMSA Radek (2006)
ŠTVERÁK Jakub (2008)
TICHÝ Václav (2010)
Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Termínová listina 2024 - 1. pololetí

zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Má-li někdo nějaký tip, ozvěte se trenérům.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku