Přehled přihlášek

Velká cena Ústí nad Labem v plavání

Přihlášeno lidí:16
Počet startů:48

PůldenPořadíDisciplínaČasDatumMísto
BOHÁČ Patrik (2009)
21250 m volný způsob 00:26,9117. 6. 2023Plzeň - Slovany
218200 m volný způsob02:09,4018. 6. 2023Plzeň - Slovany
321100 m znak01:06,5724. 2. 2024Praha - Podolí
326400 m volný způsob04:30,8917. 6. 2023Plzeň - Slovany
CARDA Jan (2005)
181500 m volný způsob16:23,9223. 4. 2022Zlín
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)
11400 m polohový závod05:11,3717. 12. 2023Plzeň - Slovany
15200 m motýlek02:23,251. 7. 2023Praha - Podolí
171500 m volný způsob18:17,7812. 5. 2023Pardubice
EYBL Václav (2006)
16200 m motýlek02:14,2416. 12. 2023Plzeň - Slovany
218200 m volný způsob02:00,9925. 2. 2024Praha - Podolí
326400 m volný způsob04:24,6330. 6. 2023Praha - Podolí
FERUSOVÁ Alexandra (2006)
29200 m prsa02:54,4424. 2. 2024Praha - Podolí
32250 m prsa00:36,471. 7. 2022Praha - Podolí
JUDICKIJ Michal (2004)
12400 m polohový závod04:19,517. 4. 2023Eindhoven (NED)
21650 m motýlek00:27,136. 7. 2022Otopeni (ROU)
218200 m volný způsob01:55,6414. 5. 2023Pardubice
32350 m prsa00:29,815. 7. 2022Otopeni (ROU)
MCDONNELL Adela Christine (2007)
15200 m motýlek02:37,9125. 11. 2023Zlín
213200 m znak02:37,8425. 2. 2024Praha - Podolí
320100 m znak01:12,7124. 2. 2024Praha - Podolí
MCDONNELL Karoline Jane (2007)
11400 m polohový závod05:38,1224. 2. 2024Praha - Podolí
29200 m prsa02:58,0224. 2. 2024Praha - Podolí
21550 m motýlek00:36,8224. 2. 2024Praha - Podolí
SIEBERTOVÁ Laura (2010)
21150 m volný způsob 00:31,9824. 2. 2024Praha - Podolí
217200 m volný způsob02:26,1825. 2. 2024Praha - Podolí
320100 m znak---
325400 m volný způsob05:12,7624. 2. 2024Praha - Podolí
ŠIMSA Ondřej (2006)
181500 m volný způsob17:39,8923. 4. 2022Zlín
326400 m volný způsob04:28,8928. 4. 2023Praha - Podolí
ŠIMSA Radek (2006)
14800 m volný způsob09:00,8314. 5. 2023Pardubice
326400 m volný způsob04:21,8730. 6. 2023Praha - Podolí
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
213200 m znak02:28,1018. 6. 2023Plzeň - Slovany
320100 m znak01:07,4124. 2. 2024Praha - Podolí
43050 m znak00:31,523. 6. 2023Praha - Šutka
ŠTVERÁK Jakub (2008)
181500 m volný způsob17:35,5027. 5. 2023Liberec
321100 m znak01:15,0028. 6. 2022Olomouc
326400 m volný způsob04:31,2013. 5. 2023Pardubice
SVOBODOVÁ Elen (2007)
13800 m volný způsob10:22,9825. 2. 2024Praha - Podolí
15200 m motýlek02:43,0524. 2. 2024Praha - Podolí
21550 m motýlek00:34,3630. 4. 2022Praha - Podolí
WEISSER Karolína (2009)
21150 m volný způsob 00:30,2825. 2. 2024Praha - Podolí
21550 m motýlek00:34,034. 6. 2023Praha - Šutka
217200 m volný způsob02:30,0919. 6. 2022České Budějovice
32250 m prsa00:39,6928. 4. 2023Praha - Podolí
325400 m volný způsob05:16,8918. 6. 2022České Budějovice
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
29200 m prsa02:34,8924. 2. 2024Praha - Podolí
21150 m volný způsob 00:27,554. 6. 2022Praha - Podolí
217200 m volný způsob02:10,803. 6. 2023Praha - Podolí

Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí

GACEK Natalie (2006)
SIEBERT Hugo (2014)
Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Termínová listina 2024 - 1. pololetí

zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Má-li někdo nějaký tip, ozvěte se trenérům.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku