Výsledky
Závod: | KM (13. 1. 2006 - 13. 1. 2006) |
Poznámka: | |
Kompletní výsledky: | - |
Disciplína | Čas | Pořadí | Datum | Body | Osobní rekord |
---|---|---|---|---|---|
BEZRUK Aleš (1994) | |||||
50 m znak | 00:56,40 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
BLAŽKOVÁ Kamila (1995) | |||||
50 m znak | 00:47,80 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
ČERVENKA Daniel (1995) | |||||
50 m znak | 00:57,30 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
ČUDOVÁ Tereza (1995) | |||||
50 m znak | 00:44,00 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
DVOŘÁK Tomáš (1994) | |||||
50 m znak | 00:48,40 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
FELT Frederick (1994) | |||||
50 m znak | 00:52,30 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
GAIEROVÁ Aneta (1994) | |||||
50 m znak | 01:10,60 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
GREGOŘICOVÁ Leona (1993) | |||||
50 m znak | 00:45,90 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
JIRÁT Patrik (1994) | |||||
50 m znak | 00:44,50 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
KÁBRT Jakub (1994) | |||||
50 m znak | 00:54,80 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
KANDUSOVÁ Jana (1994) | |||||
50 m znak | 00:43,00 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
KOVÁŘOVÁ Klára (1994) | |||||
50 m znak | 00:46,30 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
KROČÁKOVÁ Tereza (1994) | |||||
50 m znak | 00:40,40 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
KUBAČÁK Václav (1993) | |||||
50 m znak | 01:04,70 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
LANHAUS Jan (1994) | |||||
50 m znak | 00:51,70 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
LOUŽNÝ Lukáš (1994) | |||||
50 m znak | 00:47,00 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
MALÝ Michal (1995) | |||||
50 m znak | 01:01,70 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
NICOTRA Jessica (1994) | |||||
50 m znak | 00:51,30 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
NOVÁK Jakub (1994) | |||||
50 m znak | 00:50,60 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
PARULOVÁ Tereza (1994) | |||||
50 m znak | 00:52,20 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
PÁTEK Jan (1994) | |||||
50 m znak | 00:53,70 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
PITIPÁČ David (1994) | |||||
50 m znak | 00:51,20 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
RAJTROVÁ Marie (1995) | |||||
50 m znak | 00:45,90 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | ✔ |
SCHOVALOVÁ Tereza (1994) | |||||
50 m znak | 00:41,00 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
SISMILICH Filip (1994) | |||||
50 m znak | 00:51,90 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
ŠŤASTNÝ Oskar (1994) | |||||
50 m znak | 00:57,00 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
TOMÁŠKOVÁ Adéla (1994) | |||||
50 m znak | 00:46,10 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
URBAN Karel (1994) | |||||
50 m znak | 00:43,20 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
WIESNEROVÁ Lucie (1994) | |||||
50 m znak | 00:38,00 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
ZMÁTLO Vít (1995) | |||||
50 m znak | 00:57,60 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 | |
ZOULOVÁ Vladislava (1993) | |||||
50 m znak | 00:38,90 | 0 | 13. 1. 2006 | 0 |
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní trénink v Podolí
27.4. je od 7:00 a vede jej trenér Srb.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |