Výsledky
Závod: | Letní Olympiáda dětí a mládeže (23. 6. 2019 - 28. 6. 2019) |
Poznámka: | výběrová akce. 4 plavci z ročníku z celé Prahy |
Kompletní výsledky: | 1726.pdf |
Disciplína | Čas | Pořadí | Datum | Body | Osobní rekord |
---|---|---|---|---|---|
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
50 m volný způsob | 00:28,84 | 40 | 24. 6. 2019 | 381 | ✔ |
50 m volný způsob | 00:30,40 * | 0 | 26. 6. 2019 | 0 | |
50 m znak | 00:34,62 * | 0 | 25. 6. 2019 | 0 | |
50 m znak | 00:34,75 * | 0 | 25. 6. 2019 | 0 | |
50 m motýlek | 00:35,74 * | 0 | 25. 6. 2019 | 0 | |
50 m znak | 00:38,03 * | 0 | 26. 6. 2019 | 0 | |
100 m volný způsob | 01:03,07 | 28 | 26. 6. 2019 | 411 | ✔ |
100 m znak | 01:10,93 | 19 | 25. 6. 2019 | 390 | ✔ |
100 m znak | 01:10,93 | 6 | 25. 6. 2019 | 390 | |
100 m znak | 01:19,54 * | 0 | 26. 6. 2019 | 0 | |
100 m motýlek | 01:20,86 * | 0 | 25. 6. 2019 | 0 | |
200 m znak | 02:39,00 | 25 | 26. 6. 2019 | 348 | ✔ |
200 m motýlek | 02:59,48 | 39 | 25. 6. 2019 | 239 | |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
50 m volný způsob | 00:30,98 * | 0 | 26. 6. 2019 | 0 | |
50 m volný způsob | 00:31,16 * | 0 | 26. 6. 2019 | 0 | |
50 m volný způsob | 00:31,50 * | 0 | 25. 6. 2019 | 0 | |
50 m volný způsob | 00:31,65 * | 0 | 26. 6. 2019 | 0 | |
50 m volný způsob | 00:31,98 * | 0 | 24. 6. 2019 | 0 | |
50 m volný způsob | 00:32,53 * | 0 | 25. 6. 2019 | 0 | |
50 m motýlek | 00:33,64 * | 0 | 25. 6. 2019 | 0 | ✔ |
50 m motýlek | 00:34,22 * | 0 | 25. 6. 2019 | 0 | |
50 m prsa | 00:36,66 * | 0 | 24. 6. 2019 | 0 | ✔ |
50 m prsa | 00:37,55 * | 0 | 24. 6. 2019 | 0 | ✔ |
50 m prsa | 00:38,17 * | 0 | 26. 6. 2019 | 0 | |
50 m prsa | 00:38,32 * | 0 | 26. 6. 2019 | 0 | |
100 m volný způsob | 01:03,77 | 5 | 26. 6. 2019 | 533 | ✔ |
100 m volný způsob | 01:04,79 | 15 | 26. 6. 2019 | 508 | |
100 m volný způsob | 01:06,00 * | 0 | 25. 6. 2019 | 0 | |
100 m volný způsob | 01:06,69 * | 0 | 24. 6. 2019 | 0 | |
100 m volný způsob | 01:08,32 * | 0 | 25. 6. 2019 | 0 | |
100 m prsa | 01:18,59 | 2 | 24. 6. 2019 | 543 | ✔ |
100 m prsa | 01:19,18 | 12 | 24. 6. 2019 | 531 | ✔ |
100 m prsa | 01:21,07 * | 0 | 26. 6. 2019 | 0 | |
100 m prsa | 01:21,17 * | 0 | 26. 6. 2019 | 0 | |
200 m volný způsob | 02:15,14 | 2 | 25. 6. 2019 | 584 | |
200 m volný způsob | 02:19,61 | 8 | 25. 6. 2019 | 529 | |
200 m volný způsob | 02:19,84 * | 0 | 24. 6. 2019 | 0 | |
200 m polohový závod | 02:29,91 | 2 | 25. 6. 2019 | 595 | ✔ |
200 m polohový závod | 02:33,23 | 5 | 25. 6. 2019 | 557 | |
200 m prsa | 02:45,30 | 1 | 26. 6. 2019 | 596 | ✔ |
200 m prsa | 02:48,31 | 4 | 26. 6. 2019 | 564 | |
400 m volný způsob | 04:43,38 | 1 | 24. 6. 2019 | 580 |
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní trénink v Podolí
27.4. je od 7:00 a vede jej trenér Srb.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |