Výsledky
Závod: | Podzimní Krajský přebor na dlouhé tratě (19. 10. 2019 - 19. 10. 2019) |
Poznámka: | krajský přebor na 800/1500K kdo chce plavat dlouhou trať na MČRž, plave zde výjimka pro 2005-6 účast na 1500 na Sprintech |
Kompletní výsledky: | 1798.pdf |
Disciplína | Čas | Pořadí | Datum | Body | Osobní rekord |
---|---|---|---|---|---|
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
50 m volný způsob | 00:43,06 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
100 m volný způsob | 01:31,17 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
200 m volný způsob | 03:10,82 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
400 m volný způsob | 06:33,23 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
800 m volný způsob | 13:08,61 | 6 | 19. 10. 2019 | 177 | ✔ |
BOUČKOVÁ Eliška (2008) | |||||
100 m volný způsob | 01:26,58 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
200 m volný způsob | 03:03,38 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
400 m volný způsob | 06:21,42 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
800 m volný způsob | 12:54,88 | 10 | 19. 10. 2019 | 236 | ✔ |
CARDA Jan (2005) | |||||
50 m volný způsob | 00:30,66 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
100 m volný způsob | 01:03,95 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
200 m volný způsob | 02:12,92 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
400 m volný způsob | 04:31,45 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
800 m volný způsob | 09:12,26 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
1500 m volný způsob | 17:20,97 | 2 | 19. 10. 2019 | 540 | ✔ |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
50 m volný způsob | 00:33,27 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
100 m volný způsob | 01:09,78 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
200 m volný způsob | 02:27,62 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
400 m volný způsob | 04:53,77 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
800 m volný způsob | 09:57,17 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
1500 m volný způsob | 18:53,47 | 3 | 19. 10. 2019 | 418 | ✔ |
CHÁROVÁ Lucie (2009) | |||||
50 m volný způsob | 00:44,54 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
100 m volný způsob | 01:36,33 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
200 m volný způsob | 03:23,84 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
400 m volný způsob | 06:59,41 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
800 m volný způsob | 14:04,06 | 7 | 19. 10. 2019 | 183 | ✔ |
DUBA Aracy Mahulena (2009) | |||||
100 m volný způsob | 01:44,74 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
200 m volný způsob | 03:49,16 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
400 m volný způsob | 08:08,97 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
800 m volný způsob | 16:29,42 | 19 | 19. 10. 2019 | 113 | |
DUBA Kauana Slavka (2009) | |||||
100 m volný způsob | 01:47,62 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
200 m volný způsob | 03:45,99 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
400 m volný způsob | 07:49,92 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
800 m volný způsob | 15:44,70 | 15 | 19. 10. 2019 | 130 | ✔ |
GACEK Natalie (2006) | |||||
50 m volný způsob | 00:35,37 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
100 m volný způsob | 01:13,69 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
200 m volný způsob | 02:33,04 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
400 m volný způsob | 05:12,26 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
800 m volný způsob | 10:30,62 | 5 | 19. 10. 2019 | 439 | ✔ |
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
100 m volný způsob | 01:28,00 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
200 m volný způsob | 03:11,00 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
400 m volný způsob | 06:33,00 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
800 m volný způsob | 13:20,91 | 11 | 19. 10. 2019 | 214 | |
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007) | |||||
50 m volný způsob | 00:37,19 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
100 m volný způsob | 01:19,79 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
200 m volný způsob | 02:47,29 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
400 m volný způsob | 05:44,34 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
800 m volný způsob | 11:29,54 | 6 | 19. 10. 2019 | 335 | ✔ |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
50 m volný způsob | 00:36,95 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
100 m volný způsob | 01:17,39 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
200 m volný způsob | 02:39,69 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
400 m volný způsob | 05:23,74 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
800 m volný způsob | 10:53,54 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
1500 m volný způsob | 20:30,76 | 10 | 19. 10. 2019 | 327 | ✔ |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
100 m volný způsob | 01:12,91 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
200 m volný způsob | 02:31,35 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
400 m volný způsob | 05:10,89 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
800 m volný způsob | 10:31,22 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
1500 m volný způsob | 19:45,16 | 6 | 19. 10. 2019 | 366 | ✔ |
SRBOVÁ Helena (2007) | |||||
100 m volný způsob | 01:37,92 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
200 m volný způsob | 03:24,93 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
400 m volný způsob | 07:04,22 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
800 m volný způsob | 14:16,85 | 13 | 19. 10. 2019 | 175 | ✔ |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
50 m volný způsob | 00:38,83 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
100 m volný způsob | 01:22,13 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
200 m volný způsob | 02:51,03 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
400 m volný způsob | 05:49,08 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
800 m volný způsob | 11:37,83 | 2 | 19. 10. 2019 | 256 | ✔ |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
100 m volný způsob | 01:26,00 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
200 m volný způsob | 03:02,65 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
400 m volný způsob | 06:17,04 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
800 m volný způsob | 12:47,52 | 9 | 19. 10. 2019 | 243 | |
SVOBODOVÁ Magdaléna (2005) | |||||
100 m volný způsob | 01:25,88 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
200 m volný způsob | 02:56,16 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
400 m volný způsob | 06:01,50 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
800 m volný způsob | 12:12,61 | 7 | 19. 10. 2019 | 280 | ✔ |
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
50 m volný způsob | 00:44,00 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
100 m volný způsob | 01:33,86 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
200 m volný způsob | 03:17,99 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
400 m volný způsob | 06:42,54 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
800 m volný způsob | 13:18,14 | 10 | 19. 10. 2019 | 216 | ✔ |
TIKOVSKÝ Denis (2005) | |||||
50 m volný způsob | 00:31,16 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
100 m volný způsob | 01:05,46 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
200 m volný způsob | 02:16,62 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
400 m volný způsob | 04:43,62 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
800 m volný způsob | 09:37,15 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
1500 m volný způsob | 18:10,68 | 4 | 19. 10. 2019 | 470 | |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
50 m volný způsob | 00:35,70 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
100 m volný způsob | 01:14,70 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
200 m volný způsob | 02:32,96 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
400 m volný způsob | 05:12,64 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
800 m volný způsob | 10:33,70 | 4 | 19. 10. 2019 | 432 | ✔ |
VOJTKOVÁ Adéla (2007) | |||||
100 m volný způsob | 01:25,87 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
200 m volný způsob | 02:59,29 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
400 m volný způsob | 06:13,93 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
800 m volný způsob | 12:37,79 | 8 | 19. 10. 2019 | 253 | ✔ |
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
50 m volný způsob | 00:34,05 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
100 m volný způsob | 01:11,96 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
200 m volný způsob | 02:28,91 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
400 m volný způsob | 05:05,26 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
800 m volný způsob | 10:19,98 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
1500 m volný způsob | 19:27,11 | 3 | 19. 10. 2019 | 383 | ✔ |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
50 m volný způsob | 00:35,80 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
100 m volný způsob | 01:16,85 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
200 m volný způsob | 02:39,54 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
400 m volný způsob | 05:26,69 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
800 m volný způsob | 10:51,07 | 3 | 19. 10. 2019 | 399 | ✔ |
* takto jsou označené mezičasy
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Termínová listina 2024 - 1. pololetí
zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Má-li někdo nějaký tip, ozvěte se trenérům.
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |