Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Kontrolní test DRoP - 1500 K (11. 2. 2020 - 5. 3. 2020)
Poznámka:kontrolní celostátní motiv 800/1500K pro účastníky MČR žactva v minulém školním roce
Kompletní výsledky:1877.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BERANOVÁ Julie (2007)
100 m volný způsob01:35,00 *011. 2. 20200
200 m volný způsob03:16,40 *011. 2. 20200
400 m volný způsob06:45,00 *011. 2. 20200
800 m volný způsob13:36,90 *011. 2. 20200
1500 m volný způsob25:47,90 1611. 2. 20200
BOHÁČ Patrik (2009)
100 m volný způsob01:35,20 *013. 2. 20200
200 m volný způsob03:19,20 *013. 2. 20200
400 m volný způsob06:54,10 *013. 2. 20200
800 m volný způsob13:42,40 213. 2. 20200
BŘEZINA Tomáš (2003)
400 m volný způsob04:46,00 *05. 3. 20200
800 m volný způsob09:43,00 *05. 3. 20200
1500 m volný způsob18:23,00 55. 3. 20200
CARDA Jan (2005)
1500 m volný způsob17:47,00 35. 3. 20200
CHÁRA Jakub (2006)
400 m volný způsob05:01,00 *05. 3. 20200
800 m volný způsob10:18,00 *05. 3. 20200
1500 m volný způsob19:11,00 75. 3. 20200
CHÁROVÁ Lucie (2009)
100 m volný způsob01:33,10 *011. 2. 20200
200 m volný způsob03:17,20 *011. 2. 20200
400 m volný způsob06:49,60 *011. 2. 20200
800 m volný způsob13:54,70 511. 2. 20200
DUBA Aracy Mahulena (2009)
100 m volný způsob01:43,20 *011. 2. 20200
200 m volný způsob03:40,20 *011. 2. 20200
400 m volný způsob07:35,40 *011. 2. 20200
800 m volný způsob15:54,00 811. 2. 20200
DUBA Kauana Slavka (2009)
100 m volný způsob01:38,10 *011. 2. 20200
200 m volný způsob03:36,10 *011. 2. 20200
400 m volný způsob07:31,60 *011. 2. 20200
800 m volný způsob15:05,20 711. 2. 20200
EYBL Václav (2006)
400 m volný způsob05:52,00 *05. 3. 20200
800 m volný způsob11:51,00 *05. 3. 20200
1500 m volný způsob22:16,00 105. 3. 20200
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005)
400 m volný způsob06:38,00 *05. 3. 20200
800 m volný způsob13:27,00 *05. 3. 20200
1500 m volný způsob25:08,00 145. 3. 20200
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007)
100 m volný způsob01:40,10 *011. 2. 20200
200 m volný způsob03:30,10 *011. 2. 20200
400 m volný způsob07:17,10 *011. 2. 20200
800 m volný způsob14:44,90 *011. 2. 20200
1500 m volný způsob28:14,00 1811. 2. 20200
GACEK Natalie (2006)
400 m volný způsob05:31,00 *05. 3. 20200
800 m volný způsob11:06,00 *05. 3. 20200
1500 m volný způsob20:56,00 65. 3. 20200
JUDICKIJ Michal (2004)
1500 m volný způsob16:55,00 15. 3. 20200
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
100 m volný způsob01:31,30 *011. 2. 20200
200 m volný způsob03:04,80 *011. 2. 20200
400 m volný způsob06:13,40 *011. 2. 20200
800 m volný způsob12:28,60 *011. 2. 20200
1500 m volný způsob23:13,80 1111. 2. 20200
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007)
400 m volný způsob06:11,90 *011. 2. 20200
800 m volný způsob12:24,70 111. 2. 20200
LAHODA David (2005)
1500 m volný způsob17:52,00 45. 3. 20200
MIŠÁKOVÁ Nina (2008)
100 m volný způsob01:40,10 *011. 2. 20200
200 m volný způsob03:27,80 *011. 2. 20200
400 m volný způsob07:08,20 *011. 2. 20200
800 m volný způsob14:27,30 *011. 2. 20200
1500 m volný způsob27:28,00 1711. 2. 20200
MUSELOVÁ Tereza (2001)
1500 m volný způsob21:37,00 85. 3. 20200
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
1500 m volný způsob20:13,00 35. 3. 20200
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
400 m volný způsob05:28,00 *05. 3. 20200
800 m volný způsob11:03,00 *05. 3. 20200
1500 m volný způsob20:47,00 55. 3. 20200
RENC Matěj (2002)
400 m volný způsob04:32,00 *05. 3. 20200
800 m volný způsob09:11,00 *05. 3. 20200
1500 m volný způsob17:07,10 25. 3. 20200
SEIDLOVÁ Veronika (2005)
400 m volný způsob05:16,00 *05. 3. 20200
800 m volný způsob10:35,00 *05. 3. 20200
1500 m volný způsob20:10,00 25. 3. 20200
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
400 m volný způsob06:32,20 *011. 2. 20200
800 m volný způsob13:04,70 311. 2. 20200
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
400 m volný způsob06:13,80 *011. 2. 20200
800 m volný způsob12:29,70 211. 2. 20200
SRB Štěpán (2004)
400 m volný způsob05:10,00 *05. 3. 20200
800 m volný způsob10:30,00 *05. 3. 20200
1500 m volný způsob19:22,00 85. 3. 20200
SRBOVÁ Helena (2007)
100 m volný způsob01:35,30 *011. 2. 20200
200 m volný způsob03:17,20 *011. 2. 20200
400 m volný způsob06:47,90 *011. 2. 20200
800 m volný způsob13:36,40 *011. 2. 20200
1500 m volný způsob25:44,90 1511. 2. 20200
ŠTVERÁK Jakub (2008)
100 m volný způsob01:26,90 *011. 2. 20200
200 m volný způsob02:56,30 *011. 2. 20200
400 m volný způsob05:51,30 *011. 2. 20200
400 m volný způsob06:15,10 *011. 2. 20200
800 m volný způsob11:40,00 *011. 2. 20200
800 m volný způsob12:13,80 111. 2. 20200
1500 m volný způsob22:21,40 1111. 2. 20200
SVOBODOVÁ Elen (2007)
100 m volný způsob01:25,70 *011. 2. 20200
200 m volný způsob02:54,90 *011. 2. 20200
400 m volný způsob05:58,10 *011. 2. 20200
800 m volný způsob12:24,60 *011. 2. 20200
1500 m volný způsob23:30,10 1211. 2. 20200
SVOBODOVÁ Klára (2005)
1500 m volný způsob21:02,00 75. 3. 20200
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
100 m volný způsob01:30,80 *011. 2. 20200
200 m volný způsob03:07,70 *011. 2. 20200
400 m volný způsob06:29,90 *011. 2. 20200
800 m volný způsob13:12,30 *011. 2. 20200
1500 m volný způsob24:50,70 1311. 2. 20200
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)
1500 m volný způsob17:51,00 15. 3. 20200
TIKOVSKÝ Denis (2005)
1500 m volný způsob18:35,00 65. 3. 20200
TIKOVSKÝ Dominik (2009)
100 m volný způsob01:42,10 *025. 2. 20200
200 m volný způsob03:36,10 *025. 2. 20200
400 m volný způsob07:25,80 *025. 2. 20200
800 m volný způsob14:59,70 325. 2. 20200
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
400 m volný způsob05:22,00 *05. 3. 20200
800 m volný způsob10:53,00 *05. 3. 20200
1500 m volný způsob20:35,00 45. 3. 20200
VOJTKOVÁ Adéla (2007)
400 m volný způsob06:35,10 *011. 2. 20200
800 m volný způsob13:12,00 411. 2. 20200
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
400 m volný způsob05:15,00 *05. 3. 20200
800 m volný způsob10:32,00 *05. 3. 20200
1500 m volný způsob19:26,00 95. 3. 20200
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)
100 m volný způsob01:27,10 *011. 2. 20200
200 m volný způsob02:56,30 *011. 2. 20200
400 m volný způsob05:51,20 *011. 2. 20200
800 m volný způsob11:37,20 *011. 2. 20200
1500 m volný způsob21:37,40 911. 2. 20200
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)
100 m volný způsob01:41,80 *011. 2. 20200
200 m volný způsob03:36,10 *011. 2. 20200
400 m volný způsob07:26,60 *011. 2. 20200
800 m volný způsob15:00,70 611. 2. 20200
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
100 m volný způsob01:27,90 *011. 2. 20200
200 m volný způsob02:59,30 *011. 2. 20200
400 m volný způsob06:05,10 *011. 2. 20200
800 m volný způsob12:18,70 *011. 2. 20200
1500 m volný způsob23:03,30 1011. 2. 20200
* takto jsou označené mezičasy
Přihlášky na příměstské tábory

jsou na prázdniny otevřeny v Intranetu, nová volba "Rezervace na akci".
POZOR! Z důvodu neočekávané a nutné rekonstrukce technologií bazénu na začátku srpna, jsou termíny č. 5, 6 a 7. bohužel ZRUŠENY. Informace byly zaslány rodičům na email.

Nábor nováčků do přípravky a kurzu a pokračování v kurzu plavání

Od září přijímáme nové plavce do kurzů (nezávodního plavání) a přípravky (závodního) plavání. Zájemci o kurzy se hlásí i ti co pokračují.
Máte-li zájem o přihlášení, dejte nám o sobě vědět do formuláře a my se Vám ozveme
[ODKAZ]
Do přípravky praktické vyzkoušení 1. a 3. září nebo o týden později dle dohody.
Informace u hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Přihlášky na Úvodní soustředění

klasicky v Intranetu v menu Závody.
Rádi bychom jej udělali na Vinohradech, ale možná bude změna do Podolí. Záleží na rychlosti rekonstrukce Vinohrad.

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů