Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Corona cup 2020 dorostu a dospělých (4. 7. 2020 - 5. 7. 2020)
Poznámka:Závody jsou soutěží jednotlivců a plavou se v rozplavbách přímo na čas. Závodníci absolvují 9 startů (kompletní program). Výsledky po součtu FINA bodů všech disciplín určí vítěze CORONA Cup 2020 v jednotlivých kategoriích. Přihlásit se mohou pouze závodníci, kteří se v roce 2019 umístili do 10. místa Mistrovství ČR dorostu a dospělých a Mistrovství ČR st. žactva. V případě, že bude překročen stanovený limit účastníků, budou ze soutěže vyřazeni plavci podle kategorií s nejhorším přihlášeným časem na 200PZ.
Kvalifikační podmínku splňují: Březina, Grécová, Hanzal, Havránek, Judickij, Kolářová, Kozubek M., Martínková, Nováková Al., Novotný, Pleskotová, Renc J., Renc M., Seidlová, Sýkorová K., Štěrba, Tikovský Da., Tikovský De.
Kompletní výsledky:1895.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
HAVRÁNEK Tomáš (1994)
50 m volný způsob 00:24,98 174. 7. 2020586
50 m motýlek00:26,13 125. 7. 2020619
50 m volný způsob 00:26,33 *05. 7. 20200
50 m motýlek00:27,17 *04. 7. 20200
50 m motýlek00:28,07 *05. 7. 20200
50 m znak00:28,54 174. 7. 2020594
50 m znak00:29,52 *04. 7. 20200
50 m prsa00:31,26 144. 7. 2020572
50 m prsa00:32,26 *04. 7. 20200
100 m volný způsob00:54,85 245. 7. 2020625
100 m motýlek00:58,01 194. 7. 2020633
100 m znak01:01,83 184. 7. 2020589
100 m prsa01:09,08 154. 7. 2020564
200 m polohový závod02:13,93 215. 7. 2020616
JUDICKIJ Michal (2004)
50 m volný způsob 00:26,72 754. 7. 2020479
50 m volný způsob 00:27,79 *05. 7. 20200
50 m motýlek00:28,70 805. 7. 2020467
50 m motýlek00:28,87 *05. 7. 20200
50 m motýlek00:29,93 *04. 7. 20200
50 m znak00:30,02 394. 7. 2020510
50 m znak00:30,55 *04. 7. 20200
50 m prsa00:32,23 334. 7. 2020521
50 m prsa00:33,15 *04. 7. 20200
100 m volný způsob00:57,08 625. 7. 2020555
100 m znak01:02,76 274. 7. 2020563
100 m motýlek01:04,53 784. 7. 2020460
100 m prsa01:09,37 184. 7. 2020557
200 m polohový závod02:13,88 205. 7. 2020617
LAHODA David (2005)
50 m volný způsob 00:27,33 934. 7. 2020447
50 m motýlek00:27,78 545. 7. 2020515
50 m volný způsob 00:28,08 *05. 7. 20200
50 m motýlek00:29,02 *04. 7. 20200
50 m motýlek00:29,88 *05. 7. 20200
50 m znak00:31,31 664. 7. 2020450
50 m znak00:33,59 *04. 7. 20200
50 m prsa00:36,27 974. 7. 2020366
50 m prsa00:38,20 *04. 7. 20200
100 m volný způsob01:00,04 1045. 7. 2020476
100 m motýlek01:02,42 564. 7. 2020508
100 m znak01:09,46 784. 7. 2020415
100 m prsa01:20,44 1004. 7. 2020357
200 m polohový závod02:27,63 885. 7. 2020460
RENC Jakub (1999)
50 m volný způsob 00:25,53 304. 7. 2020549
50 m volný způsob 00:26,47 *05. 7. 20200
50 m motýlek00:26,75 295. 7. 2020577
50 m motýlek00:27,96 *04. 7. 20200
50 m motýlek00:28,35 *05. 7. 20200
50 m znak00:29,78 344. 7. 2020523
50 m znak00:30,02 *04. 7. 20200
50 m prsa00:32,54 454. 7. 2020507
50 m prsa00:34,31 *04. 7. 20200
100 m volný způsob00:54,92 265. 7. 2020623
100 m motýlek00:59,08 244. 7. 2020599
100 m znak01:02,46 244. 7. 2020572
100 m prsa01:13,22 484. 7. 2020474
200 m polohový závod02:17,20 315. 7. 2020573
RENC Matěj (2002)
50 m volný způsob 00:25,54 314. 7. 2020548
50 m volný způsob 00:26,05 *05. 7. 20200
50 m motýlek00:26,47 185. 7. 2020595
50 m znak00:27,68 54. 7. 2020651
50 m motýlek00:28,26 *04. 7. 20200
50 m motýlek00:28,39 *05. 7. 20200
50 m znak00:29,03 *04. 7. 20200
50 m prsa00:36,51 1024. 7. 2020359
50 m prsa00:36,55 *04. 7. 20200
100 m volný způsob00:54,17 185. 7. 2020649
100 m motýlek01:00,70 404. 7. 2020552
100 m znak01:01,23 134. 7. 2020607
100 m prsa01:18,63 874. 7. 2020382
200 m polohový závod02:17,31 325. 7. 2020572
SEIDLOVÁ Veronika (2005)
50 m volný způsob 00:30,34 634. 7. 2020474
50 m volný způsob 00:31,18 *05. 7. 20200
50 m motýlek00:33,58 715. 7. 2020385
50 m motýlek00:34,04 *04. 7. 20200
50 m motýlek00:34,78 *05. 7. 20200
50 m znak00:37,61 754. 7. 2020369
50 m znak00:38,67 *04. 7. 20200
50 m prsa00:40,97 634. 7. 2020369
50 m prsa00:42,40 *04. 7. 20200
100 m volný způsob01:05,41 555. 7. 2020494
100 m motýlek01:13,50 464. 7. 2020430
100 m znak01:18,50 684. 7. 2020403
100 m prsa01:29,37 644. 7. 2020369
200 m polohový závod02:41,53 545. 7. 2020475
TIKOVSKÝ Daniel (2001)
50 m volný způsob 00:25,98 514. 7. 2020521
50 m volný způsob 00:27,49 *05. 7. 20200
50 m motýlek00:28,23 695. 7. 2020490
50 m motýlek00:29,37 *04. 7. 20200
50 m motýlek00:30,59 *05. 7. 20200
50 m znak00:30,71 554. 7. 2020477
50 m znak00:30,94 *04. 7. 20200
50 m prsa00:30,96 114. 7. 2020588
50 m prsa00:32,90 *04. 7. 20200
100 m volný způsob00:56,49 515. 7. 2020572
100 m motýlek01:02,69 604. 7. 2020501
100 m znak01:04,85 414. 7. 2020511
100 m prsa01:10,85 314. 7. 2020523
200 m polohový závod02:27,28 855. 7. 2020463
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní trénink v Podolí

26. 9. není

Nábor nováčků do přípravky a kurzu a pokračování v kurzu plavání

Od září přijímáme nové plavce do kurzů (nezávodního plavání) a přípravky (závodního) plavání. Zájemci o kurzy se hlásí i ti co pokračují.
Máte-li zájem o přihlášení, dejte nám o sobě vědět do formuláře a my se Vám ozveme
[ODKAZ]
Do přípravky praktické vyzkoušení 1. a 3. září nebo o týden později dle dohody.
Informace u hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Legitky do Podolí

jsou k vyzvednutí na základě zálohy 500 Kč u trenéra Srba.

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku