Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Červnový skok plavajícího klokana pro plavce a přátele Bohemians (18. 6. 2021 - 19. 6. 2021)
Poznámka:první závody v červnu pro klokany a přátele

V pátek vyhlásíme nejlepší plavce v kategorii za součet dvojboje 100K+lib(200PZnebo400K), plavat lze všechny 3 disciplíny podle FINA bodů a v sobotu za nejlepší součet FINA bodů v libovolných třech disciplínách.

Po skončení bude akce i pro rodiče po vzoru pracovních sobot. Dvě hodinky s možnosti si potom zaplavat.
Kompletní výsledky:1971.pdf


Filtrovat


JménoČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
50 m volný způsob
CARDA Jan (2005)00:27,19 *021. 6. 20210
CHÁRA Jakub (2006)00:27,73 *021. 6. 20210
STRAKA Martin (2000)00:27,73 *021. 6. 20210
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:27,73 *021. 6. 20210
NOVÁK Adam (2002)00:28,11 *021. 6. 20210
ŠTĚRBA Vojislav (2001)00:28,18 *021. 6. 20210
ŠIMSA Ondřej (2006)00:28,22 319. 6. 2021370
EYBL Václav (2006)00:28,40 519. 6. 2021363
CARDA Jan (2005)00:28,44 *021. 6. 20210
STRAKA Martin (2000)00:28,85 *021. 6. 20210
ŠIMSA Radek (2006)00:28,98 *021. 6. 20210
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:29,03 121. 6. 2021339
LAJČUK Leonard (2000)00:29,29 *021. 6. 20210
LAHODA David (2005)00:29,49 *021. 6. 20210
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:29,60 121. 6. 2021464
TIKOVSKÝ Denis (2005)00:29,73 *021. 6. 20210
EYBL Václav (2006)00:29,75 *018. 6. 20210
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:29,75 *021. 6. 20210
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:29,78 219. 6. 2021456
ŠIMSA Ondřej (2006)00:29,82 *018. 6. 20210
BARTOŠOVÁ Denisa (2005)00:29,84 *021. 6. 20210
PLESKOTOVÁ Julie (2002)00:29,96 *021. 6. 20210
SVOBODOVÁ Klára (2005)00:29,96 419. 6. 2021448
ŠIMSA Radek (2006)00:29,98 *021. 6. 20210
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:29,99 519. 6. 2021446
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:30,20 *021. 6. 20210
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:30,21 *018. 6. 20210
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:30,33 *018. 6. 20210
ŠIMSA Ondřej (2006)00:30,77 *019. 6. 20210
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:30,89 *018. 6. 20210
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:30,93 719. 6. 2021281
EYBL Václav (2006)00:31,07 *019. 6. 20210
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:31,21 *021. 6. 20210
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:31,23 *019. 6. 20210
SVOBODOVÁ Klára (2005)00:31,36 *018. 6. 20210
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:31,50 *018. 6. 20210
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:31,52 *021. 6. 20210
SVOBODOVÁ Klára (2005)00:31,63 *019. 6. 20210
ŠIMSA Ondřej (2006)00:31,89 *018. 6. 20210
TIKOVSKÝ Denis (2005)00:31,89 *021. 6. 20210
EYBL Václav (2006)00:32,11 *018. 6. 20210
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:32,36 *018. 6. 20210
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:32,64 *019. 6. 20210
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:32,66 221. 6. 2021346
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:32,87 *021. 6. 20210
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:33,20 *021. 6. 20210
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:33,27 *021. 6. 20210
BOHÁČ Patrik (2009)00:33,54 1019. 6. 2021220
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:33,60 *018. 6. 20210
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:33,63 *018. 6. 20210
SVOBODOVÁ Klára (2005)00:33,63 *018. 6. 20210
VOJTKOVÁ Adéla (2007)00:33,73 321. 6. 2021314
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:33,81 *021. 6. 20210
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:33,91 *021. 6. 20210
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:34,11 *018. 6. 20210
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:34,71 *021. 6. 20210
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:34,89 421. 6. 2021283
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:34,92 *018. 6. 20210
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:34,98 *021. 6. 20210
BOHÁČ Patrik (2009)00:35,02 *018. 6. 20210
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)00:35,07 1219. 6. 2021192
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:35,17 *019. 6. 20210
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:35,25 *018. 6. 20210
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:35,38 *018. 6. 20210
CHÁROVÁ Lucie (2009)00:35,59 *018. 6. 20210
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:35,93 *018. 6. 20210
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)00:37,02 *018. 6. 20210
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:37,08 *018. 6. 20210
BOHÁČ Patrik (2009)00:37,13 *019. 6. 20210
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:37,73 *021. 6. 20210
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:37,93 *018. 6. 20210
CHÁROVÁ Lucie (2009)00:38,15 *019. 6. 20210
BOHÁČ Patrik (2009)00:38,24 *018. 6. 20210
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:39,57 *018. 6. 20210
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)00:40,71 *018. 6. 20210
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)00:42,12 *019. 6. 20210
TICHÝ Václav (2010)00:43,54 *018. 6. 20210
TICHÝ Václav (2010)00:46,14 *019. 6. 20210
KUDRNÁČ Adam (2010)00:47,63 *019. 6. 20210
TICHÝ Václav (2010)00:48,29 *018. 6. 20210
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)01:04,78 1619. 6. 202144
50 m prsa
NOVÁK Adam (2002)00:31,53 121. 6. 2021513
BŘEZINA Tomáš (2003)00:32,12 *021. 6. 20210
NOVÁK Adam (2002)00:32,79 *021. 6. 20210
LAJČUK Leonard (2000)00:36,39 *021. 6. 20210
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:36,89 *021. 6. 20210
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)00:37,21 *021. 6. 20210
GACEK Natalie (2006)00:37,85 *021. 6. 20210
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:37,95 *019. 6. 20210
GACEK Natalie (2006)00:38,99 *021. 6. 20210
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:39,09 *019. 6. 20210
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)00:39,18 *021. 6. 20210
CHÁROVÁ Lucie (2009)00:40,55 219. 6. 2021352
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:41,34 *019. 6. 20210
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:43,41 *019. 6. 20210
CHÁROVÁ Lucie (2009)00:44,07 *019. 6. 20210
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:44,34 *021. 6. 20210
VOJTKOVÁ Adéla (2007)00:44,40 *021. 6. 20210
VOJTKOVÁ Adéla (2007)00:44,65 *021. 6. 20210
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:46,57 *021. 6. 20210
KUDRNÁČ Adam (2010)00:53,63 319. 6. 2021104
TICHÝ Václav (2010)00:58,86 419. 6. 202178
50 m motýlek
NOVÁK Adam (2002)00:27,51 *021. 6. 20210
LAHODA David (2005)00:27,81 *021. 6. 20210
BŘEZINA Tomáš (2003)00:29,09 *021. 6. 20210
CARDA Jan (2005)00:29,10 *021. 6. 20210
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:29,31 *021. 6. 20210
CARDA Jan (2005)00:29,56 *021. 6. 20210
STRAKA Martin (2000)00:29,57 *021. 6. 20210
LAHODA David (2005)00:29,79 *021. 6. 20210
STRAKA Martin (2000)00:30,27 *021. 6. 20210
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:30,46 *021. 6. 20210
PLESKOTOVÁ Julie (2002)00:30,50 *021. 6. 20210
CHÁRA Jakub (2006)00:30,58 *021. 6. 20210
PLESKOTOVÁ Julie (2002)00:30,72 *021. 6. 20210
TIKOVSKÝ Denis (2005)00:30,86 *021. 6. 20210
ŠTĚRBA Vojislav (2001)00:30,98 *021. 6. 20210
TIKOVSKÝ Denis (2005)00:31,98 *021. 6. 20210
BARTOŠOVÁ Denisa (2005)00:32,27 *021. 6. 20210
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:32,29 *019. 6. 20210
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)00:32,57 *021. 6. 20210
LAJČUK Leonard (2000)00:32,60 *021. 6. 20210
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:32,70 *021. 6. 20210
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)00:33,19 *021. 6. 20210
ŠIMSA Radek (2006)00:33,19 *021. 6. 20210
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:33,23 119. 6. 2021394
GACEK Natalie (2006)00:33,39 *021. 6. 20210
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:33,61 121. 6. 2021272
ŠIMSA Ondřej (2006)00:33,74 *019. 6. 20210
ŠIMSA Ondřej (2006)00:33,81 *021. 6. 20210
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:33,83 319. 6. 2021267
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:33,97 *018. 6. 20210
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:33,97 *021. 6. 20210
ULIPOVÁ Michaela (1997)00:33,99 *021. 6. 20210
ŠIMSA Ondřej (2006)00:34,15 *021. 6. 20210
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:34,16 *019. 6. 20210
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:34,73 *018. 6. 20210
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:35,04 *018. 6. 20210
GACEK Natalie (2006)00:35,84 *021. 6. 20210
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:36,39 *021. 6. 20210
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:36,51 *021. 6. 20210
EYBL Václav (2006)00:36,77 *021. 6. 20210
SVOBODOVÁ Klára (2005)00:37,16 *021. 6. 20210
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:37,77 719. 6. 2021268
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:38,80 *018. 6. 20210
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:40,30 *018. 6. 20210
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:41,45 *021. 6. 20210
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:42,65 *021. 6. 20210
CHÁROVÁ Lucie (2009)00:42,75 *018. 6. 20210
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:43,41 *018. 6. 20210
50 m znak
JUDICKIJ Michal (2004)00:29,25 *021. 6. 20210
JUDICKIJ Michal (2004)00:29,34 *021. 6. 20210
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:32,23 319. 6. 2021327
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:34,19 *021. 6. 20210
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:34,25 *019. 6. 20210
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:34,62 119. 6. 2021407
SVOBODOVÁ Klára (2005)00:34,83 219. 6. 2021400
ULIPOVÁ Michaela (1997)00:35,25 *021. 6. 20210
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:35,94 *021. 6. 20210
ULIPOVÁ Michaela (1997)00:36,23 *021. 6. 20210
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:37,06 519. 6. 2021332
SVOBODOVÁ Klára (2005)00:37,07 *021. 6. 20210
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:37,13 *021. 6. 20210
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:37,74 *019. 6. 20210
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:37,80 121. 6. 2021313
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:37,81 *019. 6. 20210
EYBL Václav (2006)00:37,92 *021. 6. 20210
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:38,52 *021. 6. 20210
SVOBODOVÁ Klára (2005)00:38,67 *021. 6. 20210
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:38,88 *019. 6. 20210
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:39,29 *019. 6. 20210
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:40,50 *019. 6. 20210
BOHÁČ Patrik (2009)00:42,02 *019. 6. 20210
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)00:47,01 *019. 6. 20210
KUDRNÁČ Adam (2010)00:47,56 *019. 6. 20210
TICHÝ Václav (2010)00:54,30 *019. 6. 20210
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)00:58,03 1419. 6. 202186
100 m prsa
BŘEZINA Tomáš (2003)01:08,76 121. 6. 2021528
NOVÁK Adam (2002)01:09,45 221. 6. 2021513
LAJČUK Leonard (2000)01:16,73 321. 6. 2021380
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)01:18,28 121. 6. 2021505
PEŠTOVÁ Andrea (2005)01:18,84 221. 6. 2021494
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:19,04 119. 6. 2021491
GACEK Natalie (2006)01:19,94 321. 6. 2021474
GACEK Natalie (2006)01:22,30 *021. 6. 20210
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:22,38 *019. 6. 20210
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)01:22,58 *021. 6. 20210
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:26,55 219. 6. 2021374
CHÁROVÁ Lucie (2009)01:31,38 519. 6. 2021317
SVOBODOVÁ Nikol (2007)01:31,75 *019. 6. 20210
VOJTKOVÁ Adéla (2007)01:32,11 421. 6. 2021310
SVOBODOVÁ Nikol (2007)01:33,29 *021. 6. 20210
VOJTKOVÁ Adéla (2007)01:33,96 *021. 6. 20210
KALIVODOVÁ Nikita (2007)01:38,40 521. 6. 2021254
100 m volný způsob
CARDA Jan (2005)00:55,86 121. 6. 2021520
STRAKA Martin (2000)00:56,93 221. 6. 2021491
CHÁRA Jakub (2006)00:57,36 321. 6. 2021480
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:57,86 121. 6. 2021655
ŠIMSA Radek (2006)00:59,15 421. 6. 2021438
STRAKA Martin (2000)00:59,15 *021. 6. 20210
NOVÁK Adam (2002)00:59,22 *021. 6. 20210
ŠTĚRBA Vojislav (2001)00:59,23 521. 6. 2021436
CARDA Jan (2005)00:59,85 *021. 6. 20210
LAJČUK Leonard (2000)01:00,70 621. 6. 2021405
PLESKOTOVÁ Julie (2002)01:00,87 321. 6. 2021562
ŠIMSA Ondřej (2006)01:00,99 318. 6. 2021400
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)01:01,30 421. 6. 2021550
LAHODA David (2005)01:01,34 *021. 6. 20210
EYBL Václav (2006)01:01,47 518. 6. 2021390
TIKOVSKÝ Denis (2005)01:01,55 721. 6. 2021389
BARTOŠOVÁ Denisa (2005)01:02,22 *021. 6. 20210
ŠIMSA Radek (2006)01:02,26 *021. 6. 20210
PEŠTOVÁ Andrea (2005)01:02,60 521. 6. 2021517
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:02,96 718. 6. 2021363
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:03,04 118. 6. 2021506
ŠIMSA Ondřej (2006)01:03,44 *019. 6. 20210
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)01:04,54 218. 6. 2021471
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:04,58 621. 6. 2021471
EYBL Václav (2006)01:04,84 *019. 6. 20210
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:05,34 *019. 6. 20210
TIKOVSKÝ Denis (2005)01:05,42 *021. 6. 20210
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:05,61 518. 6. 2021449
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:06,21 *021. 6. 20210
ŠIMSA Ondřej (2006)01:06,27 *018. 6. 20210
SVOBODOVÁ Klára (2005)01:06,35 918. 6. 2021434
SVOBODOVÁ Klára (2005)01:06,78 *019. 6. 20210
EYBL Václav (2006)01:07,00 *018. 6. 20210
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:07,06 821. 6. 2021300
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:07,33 1118. 6. 2021297
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:09,04 *019. 6. 20210
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:09,68 *021. 6. 20210
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:09,95 *021. 6. 20210
SVOBODOVÁ Nikol (2007)01:10,23 1418. 6. 2021366
SVOBODOVÁ Nikol (2007)01:10,31 721. 6. 2021365
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:10,51 *021. 6. 20210
ŠKOPOVÁ Karla (2008)01:10,53 1718. 6. 2021361
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:10,67 *021. 6. 20210
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:10,74 *018. 6. 20210
SVOBODOVÁ Klára (2005)01:10,76 *018. 6. 20210
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:10,79 *021. 6. 20210
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:10,93 *018. 6. 20210
CHÁROVÁ Lucie (2009)01:12,49 2718. 6. 2021333
SVOBODOVÁ Elen (2007)01:12,75 2918. 6. 2021329
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:12,91 *018. 6. 20210
BOHÁČ Patrik (2009)01:13,66 2118. 6. 2021227
SVOBODOVÁ Nikol (2007)01:14,35 *019. 6. 20210
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)01:15,49 3318. 6. 2021294
KALIVODOVÁ Nikita (2007)01:16,48 3418. 6. 2021283
SVOBODOVÁ Nikol (2007)01:16,88 *018. 6. 20210
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)01:17,92 2918. 6. 2021191
KALIVODOVÁ Nikita (2007)01:18,60 *021. 6. 20210
BOHÁČ Patrik (2009)01:18,93 *019. 6. 20210
KALIVODOVÁ Nikita (2007)01:19,17 *018. 6. 20210
CHÁROVÁ Lucie (2009)01:20,70 *019. 6. 20210
BOHÁČ Patrik (2009)01:22,40 *018. 6. 20210
ŠKOPOVÁ Karla (2008)01:23,83 *018. 6. 20210
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)01:28,79 *018. 6. 20210
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)01:31,62 *019. 6. 20210
TICHÝ Václav (2010)01:36,37 3218. 6. 2021101
TICHÝ Václav (2010)01:42,05 *019. 6. 20210
KUDRNÁČ Adam (2010)01:45,83 *019. 6. 20210
TICHÝ Václav (2010)01:49,61 *018. 6. 20210
100 m znak
JUDICKIJ Michal (2004)00:59,91 121. 6. 2021543
JUDICKIJ Michal (2004)01:00,82 *021. 6. 20210
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:10,98 221. 6. 2021326
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:11,25 119. 6. 2021460
ULIPOVÁ Michaela (1997)01:12,64 221. 6. 2021434
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)01:14,58 321. 6. 2021401
ULIPOVÁ Michaela (1997)01:15,89 *021. 6. 20210
SVOBODOVÁ Klára (2005)01:17,22 421. 6. 2021361
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)01:17,89 *021. 6. 20210
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)01:18,05 219. 6. 2021350
EYBL Václav (2006)01:18,40 *021. 6. 20210
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)01:18,84 *019. 6. 20210
ŠKOPOVÁ Karla (2008)01:19,59 419. 6. 2021330
SVOBODOVÁ Elen (2007)01:20,04 521. 6. 2021324
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)01:21,73 *019. 6. 20210
SVOBODOVÁ Klára (2005)01:21,89 *021. 6. 20210
SVOBODOVÁ Elen (2007)01:23,06 *019. 6. 20210
BOHÁČ Patrik (2009)01:25,87 719. 6. 2021184
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)01:36,30 919. 6. 2021130
KUDRNÁČ Adam (2010)01:39,64 1019. 6. 2021118
TICHÝ Václav (2010)01:51,65 1219. 6. 202184
100 m motýlek
NOVÁK Adam (2002)00:58,59 121. 6. 2021552
LAHODA David (2005)00:59,69 221. 6. 2021522
CARDA Jan (2005)01:02,35 321. 6. 2021458
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)01:03,18 121. 6. 2021645
STRAKA Martin (2000)01:03,39 421. 6. 2021436
PLESKOTOVÁ Julie (2002)01:05,37 221. 6. 2021583
TIKOVSKÝ Denis (2005)01:09,14 521. 6. 2021336
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:09,35 219. 6. 2021333
BARTOŠOVÁ Denisa (2005)01:10,84 *021. 6. 20210
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:11,28 621. 6. 2021306
GACEK Natalie (2006)01:13,10 321. 6. 2021416
ŠIMSA Ondřej (2006)01:13,43 *019. 6. 20210
ŠIMSA Ondřej (2006)01:15,05 721. 6. 2021262
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)01:17,05 119. 6. 2021356
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:22,64 821. 6. 2021196
100 m polohový závod
LAHODA David (2005)01:02,03 121. 6. 2021533
CHÁRA Jakub (2006)01:05,74 221. 6. 2021447
EYBL Václav (2006)01:10,77 219. 6. 2021359
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)01:11,85 121. 6. 2021486
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:11,97 221. 6. 2021484
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:14,77 321. 6. 2021304
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:14,94 319. 6. 2021428
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:15,10 321. 6. 2021426
ŠKOPOVÁ Karla (2008)01:20,26 419. 6. 2021349
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)01:21,81 619. 6. 2021329
SVOBODOVÁ Nikol (2007)01:21,92 719. 6. 2021328
SVOBODOVÁ Elen (2007)01:26,13 421. 6. 2021282
KALIVODOVÁ Nikita (2007)01:26,90 521. 6. 2021274
200 m prsa
GACEK Natalie (2006)02:48,49 121. 6. 2021509
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:49,03 119. 6. 2021504
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)02:49,82 221. 6. 2021497
SVOBODOVÁ Nikol (2007)03:08,50 319. 6. 2021363
SVOBODOVÁ Nikol (2007)03:10,80 321. 6. 2021350
VOJTKOVÁ Adéla (2007)03:12,91 421. 6. 2021339
200 m motýlek
ŠIMSA Ondřej (2006)02:36,63 119. 6. 2021332
200 m polohový závod
BŘEZINA Tomáš (2003)02:15,74 121. 6. 2021526
CARDA Jan (2005)02:16,13 221. 6. 2021522
LAHODA David (2005)02:19,70 321. 6. 2021483
ŠTĚRBA Vojislav (2001)02:20,07 421. 6. 2021479
STRAKA Martin (2000)02:20,52 521. 6. 2021474
PLESKOTOVÁ Julie (2002)02:22,12 121. 6. 2021630
CHÁRA Jakub (2006)02:24,66 621. 6. 2021435
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006)02:25,75 321. 6. 2021584
LAJČUK Leonard (2000)02:28,53 721. 6. 2021402
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)02:28,85 421. 6. 2021548
TIKOVSKÝ Denis (2005)02:30,20 821. 6. 2021388
ŠIMSA Radek (2006)02:31,36 921. 6. 2021379
PEŠTOVÁ Andrea (2005)02:31,96 521. 6. 2021515
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:34,35 118. 6. 2021492
ŠIMSA Ondřej (2006)02:34,51 1021. 6. 2021357
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)02:35,04 418. 6. 2021353
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004)02:36,26 621. 6. 2021474
ULIPOVÁ Michaela (1997)02:40,16 721. 6. 2021440
EYBL Václav (2006)02:40,20 1121. 6. 2021320
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)02:41,24 821. 6. 2021431
GACEK Natalie (2006)02:43,03 921. 6. 2021417
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)02:46,94 518. 6. 2021388
SVOBODOVÁ Klára (2005)02:49,06 1021. 6. 2021374
SVOBODOVÁ Nikol (2007)02:55,03 1121. 6. 2021337
SVOBODOVÁ Elen (2007)02:55,89 1218. 6. 2021332
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)02:59,86 1418. 6. 2021311
ŠTVERÁK Jakub (2008)03:02,04 1221. 6. 2021218
KALIVODOVÁ Nikita (2007)03:05,25 1918. 6. 2021284
CHÁROVÁ Lucie (2009)03:06,63 2118. 6. 2021278
200 m volný způsob
STRAKA Martin (2000)02:01,85 *021. 6. 20210
CARDA Jan (2005)02:02,53 121. 6. 2021533
NOVÁK Adam (2002)02:04,15 221. 6. 2021512
LAHODA David (2005)02:08,02 *021. 6. 20210
ŠIMSA Ondřej (2006)02:08,40 119. 6. 2021463
ŠIMSA Radek (2006)02:08,66 321. 6. 2021460
BARTOŠOVÁ Denisa (2005)02:08,80 221. 6. 2021630
EYBL Václav (2006)02:13,89 319. 6. 2021408
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)02:14,37 421. 6. 2021404
TIKOVSKÝ Denis (2005)02:14,49 *021. 6. 20210
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)02:14,67 419. 6. 2021401
ŠIMSA Ondřej (2006)02:15,12 *018. 6. 20210
EYBL Václav (2006)02:17,94 *018. 6. 20210
ŠTVERÁK Jakub (2008)02:20,09 521. 6. 2021356
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)02:20,21 321. 6. 2021488
SVOBODOVÁ Klára (2005)02:21,77 119. 6. 2021472
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:22,92 421. 6. 2021461
ŠTVERÁK Jakub (2008)02:23,68 719. 6. 2021330
ŠTVERÁK Jakub (2008)02:24,56 *021. 6. 20210
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)02:24,89 *021. 6. 20210
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)02:25,66 *018. 6. 20210
ŠTVERÁK Jakub (2008)02:26,21 *018. 6. 20210
SVOBODOVÁ Klára (2005)02:27,39 *018. 6. 20210
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:30,07 *018. 6. 20210
SVOBODOVÁ Nikol (2007)02:31,46 719. 6. 2021387
SVOBODOVÁ Nikol (2007)02:37,73 *018. 6. 20210
KALIVODOVÁ Nikita (2007)02:43,22 521. 6. 2021309
KALIVODOVÁ Nikita (2007)02:44,06 *018. 6. 20210
BOHÁČ Patrik (2009)02:44,87 1219. 6. 2021218
CHÁROVÁ Lucie (2009)02:45,80 919. 6. 2021295
BOHÁČ Patrik (2009)02:53,64 *018. 6. 20210
ŠKOPOVÁ Karla (2008)02:54,31 *018. 6. 20210
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)03:04,55 1519. 6. 2021156
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)03:06,97 *018. 6. 20210
TICHÝ Václav (2010)03:30,03 1719. 6. 2021105
KUDRNÁČ Adam (2010)03:40,38 1819. 6. 202191
TICHÝ Václav (2010)03:53,37 *018. 6. 20210
200 m znak
JUDICKIJ Michal (2004)02:06,28 121. 6. 2021585
ULIPOVÁ Michaela (1997)02:38,87 121. 6. 2021422
EYBL Václav (2006)02:39,74 221. 6. 2021289
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)02:42,28 221. 6. 2021396
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)02:43,43 219. 6. 2021388
SVOBODOVÁ Elen (2007)02:47,12 319. 6. 2021363
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)02:48,20 419. 6. 2021356
SVOBODOVÁ Klára (2005)02:50,13 321. 6. 2021344
400 m volný způsob
STRAKA Martin (2000)04:09,14 121. 6. 2021618
LAHODA David (2005)04:22,55 221. 6. 2021528
TIKOVSKÝ Denis (2005)04:32,29 321. 6. 2021473
ŠIMSA Ondřej (2006)04:35,31 118. 6. 2021458
EYBL Václav (2006)04:40,66 418. 6. 2021432
ŠTVERÁK Jakub (2008)04:48,57 421. 6. 2021397
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)04:52,29 221. 6. 2021516
ŠTVERÁK Jakub (2008)04:54,64 718. 6. 2021373
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)04:54,70 118. 6. 2021503
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)04:57,60 218. 6. 2021489
SVOBODOVÁ Klára (2005)05:03,40 418. 6. 2021461
SVOBODOVÁ Nikol (2007)05:15,79 818. 6. 2021409
KALIVODOVÁ Nikita (2007)05:29,75 1618. 6. 2021359
ŠKOPOVÁ Karla (2008)05:52,27 1918. 6. 2021295
BOHÁČ Patrik (2009)05:54,94 1718. 6. 2021213
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)06:21,37 2118. 6. 2021172
TICHÝ Václav (2010)07:43,87 2318. 6. 202195
400 m polohový závod
BARTOŠOVÁ Denisa (2005)04:58,08 121. 6. 2021655
* takto jsou označené mezičasy
Trénink Podolí

tréninky podle normálního rozvrhu.
Sobota 25.9. bude s Mírou Vránou. Již musí mít všichni vyzvednutou legitku proti záloze.

Přijímání nových placů od září 2021

Na nováčky se těšíme od září.

Od září opět zahajujeme tréninky plavecké přípravky (závodníků) a zájemců o kurz plavání (nezávodníků).

Přijímáme plavce či neplavce od 6 let.

Předpřihláška [ODKAZ]
Všichni předpřihlášení budou kontaktováni začátkem srpna.

Plavecká přípravka trénuje 2x a starší až 5x týdně. Pro všechny povinné úterý a čtvrtek. Mladší cca 2011-2015 plavou 16:30-17:20, starší 2008-2012 17:20-18:45 a ti mají trénink navíc. Jak to bylo v září 2020? Podívejte se do menu Ke stažení.
Pro více informací volejte hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Nezávodníci více informací [ODKAZ]

Potvrzení o ne COVID19 pro vstup na bazén

pro vstup do veřejného provozu bazénu v Podolí je potřeba mít k dispozici:
i) potvrzení o prodělaném covidu ne starším 180 dnů nebo
ii) potvrzení o aplikaci očkování a uplynutí 14 dnů od druhé dávky, případně po první dávce u jednosložkové vakcíny (J&J) nebo
iii) potvrzení z certifikované laboratoře o negativním antigenním testu (ne starším 72 h) či PC testu (ne starším 7 dnů).
Vše se musí prokázat buď přímo v aplikaci Tečka v mobilu či v tištěné formě s platným QR kódem (bude kontrolováno). Nelze se prokazovat vyfoceným potvrzením.

Předpokládáme, že na podzim budou podmínky totožné. Určitě na hromadné akce (závody).
Doporučujeme si o prázdninách naplánovat očkování.

Podporují nás

   

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku