Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Prázdninový závod ve všestrannosti plavců a přátel Bohemians II. (9. 7. 2021 - 9. 7. 2021)
Poznámka:závod ve všestrannosti
Kompletní výsledky:1974.pdf


Filtrovat


JménoČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
50 m volný způsob
LAHODA David (2005)00:27,03 *09. 7. 20210
BŘEZINA Tomáš (2003)00:27,17 *09. 7. 20210
CARDA Jan (2005)00:27,35 *09. 7. 20210
STRAKA Martin (2000)00:27,75 *09. 7. 20210
ŠIMSA Radek (2006)00:29,23 *09. 7. 20210
ŠIMSA Ondřej (2006)00:30,22 *09. 7. 20210
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:32,32 *09. 7. 20210
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:36,17 *09. 7. 20210
BOHÁČ Patrik (2009)00:37,06 *09. 7. 20210
SRBOVÁ Helena (2007)00:38,26 *09. 7. 20210
SPUSTA Simon (2010)00:47,86 *09. 7. 20210
BOHÁČ Marek (2012)00:50,21 *09. 7. 20210
50 m prsa
BŘEZINA Tomáš (2003)00:35,51 *09. 7. 20210
ECKERMANN Hana (1963)00:49,27 *09. 7. 20210
50 m motýlek
BŘEZINA Tomáš (2003)00:29,20 *09. 7. 20210
LAHODA David (2005)00:30,20 *09. 7. 20210
CARDA Jan (2005)00:30,25 *09. 7. 20210
CARDA Jan (2005)00:30,50 *09. 7. 20210
STRAKA Martin (2000)00:30,66 *09. 7. 20210
BARTOŠOVÁ Denisa (2005)00:32,62 *09. 7. 20210
STRAKA Martin (2000)00:33,69 *09. 7. 20210
BARTOŠOVÁ Denisa (2005)00:33,85 *09. 7. 20210
ŠIMSA Radek (2006)00:34,22 *09. 7. 20210
ŠIMSA Ondřej (2006)00:34,70 *09. 7. 20210
LAHODA David (2005)00:35,24 *09. 7. 20210
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:35,87 *09. 7. 20210
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:41,98 *09. 7. 20210
ECKERMANN Hana (1963)00:42,88 *09. 7. 20210
SRBOVÁ Helena (2007)00:43,37 *09. 7. 20210
BOHÁČ Patrik (2009)00:44,72 *09. 7. 20210
50 m znak
ŠIMSA Ondřej (2006)00:37,64 *09. 7. 20210
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:38,89 *09. 7. 20210
ŠIMSA Radek (2006)00:39,06 *09. 7. 20210
BOHÁČ Patrik (2009)00:45,61 *09. 7. 20210
100 m prsa
BŘEZINA Tomáš (2003)01:15,53 *09. 7. 20210
ECKERMANN Hana (1963)01:46,66 *09. 7. 20210
100 m volný způsob
BŘEZINA Tomáš (2003)00:55,65 19. 7. 2021526
CARDA Jan (2005)00:56,28 29. 7. 2021509
STRAKA Martin (2000)00:56,78 39. 7. 2021495
LAHODA David (2005)00:56,79 49. 7. 2021495
ŠIMSA Radek (2006)01:00,27 79. 7. 2021414
ŠIMSA Ondřej (2006)01:02,35 109. 7. 2021374
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:08,40 169. 7. 2021283
KALIVODOVÁ Nikita (2007)01:17,21 89. 7. 2021275
BOHÁČ Patrik (2009)01:17,69 199. 7. 2021193
SRBOVÁ Helena (2007)01:22,91 109. 7. 2021222
SPUSTA Simon (2010)01:45,58 229. 7. 202177
BOHÁČ Marek (2012)01:47,74 239. 7. 202172
100 m znak
ŠIMSA Ondřej (2006)01:18,19 *09. 7. 20210
ŠIMSA Radek (2006)01:19,60 *09. 7. 20210
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:21,24 *09. 7. 20210
BOHÁČ Patrik (2009)01:35,24 *09. 7. 20210
100 m motýlek
CARDA Jan (2005)01:06,62 *09. 7. 20210
STRAKA Martin (2000)01:12,59 *09. 7. 20210
BARTOŠOVÁ Denisa (2005)01:13,53 *09. 7. 20210
LAHODA David (2005)01:17,26 *09. 7. 20210
200 m prsa
BŘEZINA Tomáš (2003)02:36,68 19. 7. 2021454
ECKERMANN Hana (1963)03:41,92 29. 7. 2021222
200 m motýlek
STRAKA Martin (2000)02:34,59 19. 7. 2021346
LAHODA David (2005)02:47,91 29. 7. 2021270
200 m polohový závod
BŘEZINA Tomáš (2003)02:15,71 19. 7. 2021527
CARDA Jan (2005)02:18,34 29. 7. 2021497
LAHODA David (2005)02:21,69 39. 7. 2021463
STRAKA Martin (2000)02:22,42 49. 7. 2021456
BARTOŠOVÁ Denisa (2005)02:25,76 19. 7. 2021584
ŠIMSA Radek (2006)02:33,26 69. 7. 2021366
ŠIMSA Ondřej (2006)02:37,20 119. 7. 2021339
ŠTVERÁK Jakub (2008)02:49,12 169. 7. 2021272
KALIVODOVÁ Nikita (2007)03:07,86 99. 7. 2021272
ECKERMANN Hana (1963)03:14,40 109. 7. 2021246
BOHÁČ Patrik (2009)03:14,91 219. 7. 2021177
SRBOVÁ Helena (2007)03:18,83 119. 7. 2021230
200 m znak
ŠIMSA Ondřej (2006)02:39,53 29. 7. 2021290
ŠIMSA Radek (2006)02:41,26 39. 7. 2021281
ŠTVERÁK Jakub (2008)02:46,13 59. 7. 2021257
BOHÁČ Patrik (2009)03:15,59 89. 7. 2021157
400 m polohový závod
CARDA Jan (2005)04:48,00 19. 7. 2021546
BARTOŠOVÁ Denisa (2005)05:03,15 19. 7. 2021623
* takto jsou označené mezičasy
Trénink Podolí

tréninky podle normálního rozvrhu.
Sobota 25.9. bude s Mírou Vránou. Již musí mít všichni vyzvednutou legitku proti záloze.

Přijímání nových placů od září 2021

Na nováčky se těšíme od září.

Od září opět zahajujeme tréninky plavecké přípravky (závodníků) a zájemců o kurz plavání (nezávodníků).

Přijímáme plavce či neplavce od 6 let.

Předpřihláška [ODKAZ]
Všichni předpřihlášení budou kontaktováni začátkem srpna.

Plavecká přípravka trénuje 2x a starší až 5x týdně. Pro všechny povinné úterý a čtvrtek. Mladší cca 2011-2015 plavou 16:30-17:20, starší 2008-2012 17:20-18:45 a ti mají trénink navíc. Jak to bylo v září 2020? Podívejte se do menu Ke stažení.
Pro více informací volejte hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Nezávodníci více informací [ODKAZ]

Potvrzení o ne COVID19 pro vstup na bazén

pro vstup do veřejného provozu bazénu v Podolí je potřeba mít k dispozici:
i) potvrzení o prodělaném covidu ne starším 180 dnů nebo
ii) potvrzení o aplikaci očkování a uplynutí 14 dnů od druhé dávky, případně po první dávce u jednosložkové vakcíny (J&J) nebo
iii) potvrzení z certifikované laboratoře o negativním antigenním testu (ne starším 72 h) či PC testu (ne starším 7 dnů).
Vše se musí prokázat buď přímo v aplikaci Tečka v mobilu či v tištěné formě s platným QR kódem (bude kontrolováno). Nelze se prokazovat vyfoceným potvrzením.

Předpokládáme, že na podzim budou podmínky totožné. Určitě na hromadné akce (závody).
Doporučujeme si o prázdninách naplánovat očkování.

Podporují nás

   

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku