Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Jarní cena Prahy (1. 4. 2023 - 1. 4. 2023)
Poznámka:největší žákovské závody v ČR
Kompletní výsledky:2131.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BIELECKÁ Tereza (2009)
50 m volný způsob 00:33,36 1121. 4. 2023357
50 m znak00:40,55 1031. 4. 2023294
50 m prsa00:43,62 *01. 4. 20230
50 m prsa00:46,16 *01. 4. 20230
100 m prsa01:33,24 261. 4. 2023325
100 m prsa01:38,98 *01. 4. 20230
200 m prsa03:26,23 241. 4. 2023305
BOHÁČ Marek (2012)
50 m volný způsob 00:34,72 1221. 4. 2023218
50 m volný způsob 00:37,03 *01. 4. 20230
50 m znak00:39,25 781. 4. 2023222
50 m znak00:42,14 *01. 4. 20230
50 m znak00:43,55 *01. 4. 20230
100 m volný způsob01:18,51 151. 4. 2023213
100 m znak01:26,89 121. 4. 2023212
100 m znak01:30,49 *01. 4. 20230
200 m znak03:06,64 71. 4. 2023215
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)
50 m volný způsob 00:29,87 *01. 4. 20230
50 m volný způsob 00:30,57 *01. 4. 20230
50 m motýlek00:31,24 *01. 4. 20230
50 m motýlek00:31,88 *01. 4. 20230
100 m volný způsob01:01,71 31. 4. 2023588
100 m volný způsob01:03,93 *01. 4. 20230
100 m motýlek01:06,11 11. 4. 2023591
100 m motýlek01:08,88 *01. 4. 20230
200 m volný způsob02:12,98 11. 4. 2023610
200 m motýlek02:27,79 11. 4. 2023559
DOLÍN Daniel (2010)
50 m volný způsob 00:33,60 1121. 4. 2023241
50 m volný způsob 00:34,45 *01. 4. 20230
50 m znak00:39,88 831. 4. 2023212
50 m motýlek00:42,67 *01. 4. 20230
100 m volný způsob01:12,44 471. 4. 2023271
100 m motýlek01:33,30 231. 4. 2023148
FUČÍKOVÁ Lucie (2013)
50 m znak00:47,61 1491. 4. 2023181
HEJNÁ Julie (2010)
50 m volný způsob 00:32,54 981. 4. 2023384
50 m volný způsob 00:35,00 *01. 4. 20230
50 m volný způsob 00:35,03 *01. 4. 20230
50 m znak00:38,76 771. 4. 2023337
100 m volný způsob01:12,05 391. 4. 2023369
100 m volný způsob01:15,52 *01. 4. 20230
200 m volný způsob02:37,03 231. 4. 2023370
HERNYCHOVÁ Sofie (2012)
50 m volný způsob 00:45,79 1821. 4. 2023138
50 m znak00:50,09 1561. 4. 2023156
50 m volný způsob 00:50,35 *01. 4. 20230
50 m znak00:53,50 *01. 4. 20230
100 m volný způsob01:48,79 561. 4. 2023107
100 m znak01:54,30 381. 4. 2023126
HRUBÝ Petr (2012)
50 m volný způsob 00:43,50 1651. 4. 2023111
JEŘÁBKOVÁ Anna Marie (2010)
50 m volný způsob 00:39,29 1691. 4. 2023218
50 m znak00:44,95 1411. 4. 2023216
50 m prsa00:53,20 *01. 4. 20230
100 m prsa01:53,29 381. 4. 2023181
JIRSÁK Adam (2009)
50 m volný způsob 00:29,51 661. 4. 2023355
50 m volný způsob 00:32,84 *01. 4. 20230
50 m znak00:35,51 521. 4. 2023301
50 m motýlek00:38,78 *01. 4. 20230
50 m prsa00:40,14 *01. 4. 20230
50 m prsa00:41,41 *01. 4. 20230
100 m volný způsob01:06,09 231. 4. 2023357
100 m prsa01:24,40 91. 4. 2023306
100 m prsa01:28,44 *01. 4. 20230
200 m polohový závod02:48,99 131. 4. 2023306
200 m prsa03:05,27 111. 4. 2023315
JURČÁKOVÁ Hana (2008)
50 m volný způsob 00:30,89 481. 4. 2023449
50 m volný způsob 00:32,15 *01. 4. 20230
50 m motýlek00:36,71 *01. 4. 20230
50 m znak00:37,66 591. 4. 2023367
100 m volný způsob01:05,91 201. 4. 2023482
100 m motýlek01:17,59 181. 4. 2023365
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
50 m volný způsob 00:34,42 1321. 4. 2023325
KOTT Šimon (2010)
50 m volný způsob 00:40,98 1591. 4. 2023132
50 m znak00:49,85 1251. 4. 2023108
50 m prsa00:52,69 *01. 4. 20230
50 m prsa00:55,30 *01. 4. 20230
100 m prsa01:54,26 321. 4. 2023123
100 m prsa01:57,61 *01. 4. 20230
200 m prsa04:02,73 191. 4. 2023140
KRAMÁR Max (2008)
50 m volný způsob 00:27,05 181. 4. 2023461
50 m volný způsob 00:29,06 *01. 4. 20230
50 m znak00:34,34 421. 4. 2023332
50 m znak00:35,93 *01. 4. 20230
100 m volný způsob01:00,73 241. 4. 2023460
100 m znak01:14,32 201. 4. 2023339
KREJČÍ Petr (2009)
50 m volný způsob 00:34,27 1171. 4. 2023227
50 m znak00:43,51 *01. 4. 20230
50 m znak00:44,00 1091. 4. 2023158
100 m znak01:31,50 351. 4. 2023181
LIPŠ Vojtěch (2012)
50 m volný způsob 00:42,22 1631. 4. 2023121
50 m volný způsob 00:45,43 *01. 4. 20230
50 m znak00:45,68 1161. 4. 2023141
50 m znak00:49,91 *01. 4. 20230
100 m volný způsob01:37,30 331. 4. 2023112
100 m znak01:42,62 261. 4. 2023128
MICHU Sofia Michaela (2009)
50 m volný způsob 00:32,36 941. 4. 2023391
50 m volný způsob 00:33,81 *01. 4. 20230
50 m znak00:39,25 831. 4. 2023324
100 m volný způsob01:10,05 241. 4. 2023402
PISTULKOVÁ Josefína (2012)
50 m volný způsob 00:39,04 1661. 4. 2023222
50 m volný způsob 00:42,45 *01. 4. 20230
50 m prsa00:48,86 *01. 4. 20230
50 m znak00:49,17 1531. 4. 2023165
50 m prsa00:52,84 *01. 4. 20230
100 m volný způsob01:28,86 381. 4. 2023197
100 m prsa01:42,17 161. 4. 2023247
100 m prsa01:50,95 *01. 4. 20230
200 m prsa03:43,51 131. 4. 2023240
PRZECZEK Jakub Karel (2010)
50 m volný způsob 00:35,36 1311. 4. 2023206
50 m znak00:41,99 991. 4. 2023182
PTÁK Petr (2012)
50 m znak00:58,28 1371. 4. 202368
50 m volný způsob 01:01,91 1711. 4. 202338
RUSTAMOV Timur (2012)
50 m volný způsob 00:44,28 *01. 4. 20230
50 m volný způsob 00:44,29 1691. 4. 2023105
50 m znak00:52,27 1281. 4. 202394
50 m znak00:54,36 *01. 4. 20230
100 m volný způsob01:40,89 371. 4. 2023100
100 m znak01:57,64 321. 4. 202385
SEMAN Karel (2013)
50 m volný způsob 00:41,89 1611. 4. 2023124
50 m znak00:49,66 1231. 4. 2023110
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
50 m volný způsob 00:29,64 171. 4. 2023509
50 m znak00:32,85 31. 4. 2023554
50 m znak00:34,53 *01. 4. 20230
50 m znak00:36,34 *01. 4. 20230
100 m znak01:10,13 11. 4. 2023549
100 m znak01:15,98 *01. 4. 20230
200 m znak02:34,76 21. 4. 2023506
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
50 m volný způsob 00:28,52 41. 4. 2023571
50 m volný způsob 00:31,09 *01. 4. 20230
50 m znak00:31,32 11. 4. 2023639
50 m motýlek00:33,16 *01. 4. 20230
50 m znak00:33,69 *01. 4. 20230
100 m volný způsob01:03,36 71. 4. 2023543
100 m znak01:08,50 11. 4. 2023589
100 m motýlek01:09,97 71. 4. 2023498
SPUSTA Simon (2010)
50 m volný způsob 00:32,94 1041. 4. 2023255
50 m volný způsob 00:34,79 *01. 4. 20230
50 m znak00:39,83 821. 4. 2023213
50 m prsa00:47,59 *01. 4. 20230
100 m volný způsob01:15,40 521. 4. 2023240
100 m prsa01:38,83 241. 4. 2023190
STEWART Alexis Cara (2010)
50 m volný způsob 00:32,06 831. 4. 2023402
50 m volný způsob 00:35,19 *01. 4. 20230
50 m znak00:40,95 1051. 4. 2023285
100 m volný způsob01:12,69 441. 4. 2023359
STEWART Erin Mae (2006)
50 m znak00:31,80 1621. 4. 2023610
50 m znak00:33,78 *01. 4. 20230
50 m znak00:35,59 *01. 4. 20230
100 m znak01:09,73 321. 4. 2023559
100 m znak01:14,53 *01. 4. 20230
200 m znak02:33,08 161. 4. 2023523
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)
50 m volný způsob 00:33,31 1101. 4. 2023358
50 m znak00:43,00 1261. 4. 2023247
50 m prsa00:46,36 *01. 4. 20230
100 m prsa01:37,10 311. 4. 2023288
ŠTVERÁK Jakub (2008)
50 m volný způsob 00:29,24 601. 4. 2023365
50 m volný způsob 00:30,38 *01. 4. 20230
50 m volný způsob 00:30,66 *01. 4. 20230
50 m motýlek00:31,32 *01. 4. 20230
100 m volný způsob01:04,42 *01. 4. 20230
100 m volný způsob01:05,31 371. 4. 2023370
100 m motýlek01:07,41 171. 4. 2023394
200 m volný způsob02:11,87 91. 4. 2023462
SVOBODOVÁ Elen (2007)
50 m volný způsob 00:32,09 861. 4. 2023401
50 m znak00:38,43 *01. 4. 20230
100 m znak01:19,38 201. 4. 2023379
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
50 m volný způsob 00:31,66 711. 4. 2023417
50 m volný způsob 00:33,05 *01. 4. 20230
50 m znak00:41,20 1071. 4. 2023280
100 m volný způsob01:09,12 391. 4. 2023418
TICHÝ Václav (2010)
50 m volný způsob 00:35,62 1351. 4. 2023202
50 m znak00:44,37 1111. 4. 2023154
50 m motýlek00:47,48 *01. 4. 20230
50 m prsa00:53,02 *01. 4. 20230
100 m motýlek01:46,61 281. 4. 202399
100 m prsa01:51,31 311. 4. 2023133
WEISSER Karolína (2009)
50 m volný způsob 00:30,67 411. 4. 2023459
50 m volný způsob 00:31,75 *01. 4. 20230
50 m volný způsob 00:32,57 *01. 4. 20230
50 m motýlek00:36,23 *01. 4. 20230
50 m znak00:37,68 601. 4. 2023367
100 m volný způsob01:07,27 101. 4. 2023454
100 m volný způsob01:11,15 *01. 4. 20230
100 m motýlek01:21,38 *01. 4. 20230
200 m volný způsob02:30,23 161. 4. 2023423
200 m motýlek03:05,99 81. 4. 2023280
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)
50 m volný způsob 00:31,51 921. 4. 2023292
50 m volný způsob 00:33,66 *01. 4. 20230
50 m volný způsob 00:34,67 *01. 4. 20230
50 m znak00:38,20 691. 4. 2023241
50 m znak00:38,92 *01. 4. 20230
100 m volný způsob01:10,15 421. 4. 2023299
100 m volný způsob01:13,86 *01. 4. 20230
100 m znak01:20,34 251. 4. 2023268
200 m volný způsob02:32,08 231. 4. 2023301
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)
50 m volný způsob 00:30,14 251. 4. 2023484
50 m volný způsob 00:31,95 *01. 4. 20230
50 m volný způsob 00:33,63 *01. 4. 20230
50 m motýlek00:34,87 *01. 4. 20230
50 m motýlek00:36,48 *01. 4. 20230
100 m volný způsob01:05,80 191. 4. 2023485
100 m volný způsob01:11,34 *01. 4. 20230
100 m motýlek01:19,35 231. 4. 2023341
200 m volný způsob02:24,28 141. 4. 2023477
200 m polohový závod02:41,61 81. 4. 2023475
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)
50 m volný způsob 00:39,55 1701. 4. 2023214
50 m volný způsob 00:42,66 *01. 4. 20230
50 m znak00:47,59 1481. 4. 2023182
50 m prsa00:51,38 *01. 4. 20230
100 m volný způsob01:31,86 421. 4. 2023178
100 m prsa01:46,42 191. 4. 2023218
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)
50 m volný způsob 00:33,76 1181. 4. 2023344
50 m volný způsob 00:35,28 *01. 4. 20230
50 m znak00:38,12 671. 4. 2023354
50 m znak00:40,06 *01. 4. 20230
50 m motýlek00:40,22 *01. 4. 20230
100 m volný způsob01:12,87 461. 4. 2023357
100 m znak01:21,51 231. 4. 2023350
100 m motýlek01:33,82 281. 4. 2023206
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní trénink v Podolí

až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Info pro plavce DP - žáci a kadeti

pro plavce a jejich rodiče plánujeme info schůzku po sobotních KPŽ. Probereme termínovku a plány.
Dorostenci a starší si dáme poradu jindy. :-)

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku