Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Jarní cena Prahy (1. 4. 2023 - 1. 4. 2023)
Poznámka:největší žákovské závody v ČR
Kompletní výsledky:2131.pdf


Filtrovat


JménoČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
50 m volný způsob
KRAMÁR Max (2008)00:27,05 181. 4. 2023461
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:28,52 41. 4. 2023571
KRAMÁR Max (2008)00:29,06 *01. 4. 20230
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:29,24 601. 4. 2023365
JIRSÁK Adam (2009)00:29,51 661. 4. 2023355
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:29,64 171. 4. 2023509
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)00:29,87 *01. 4. 20230
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:30,14 251. 4. 2023484
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:30,38 *01. 4. 20230
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)00:30,57 *01. 4. 20230
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:30,66 *01. 4. 20230
WEISSER Karolína (2009)00:30,67 411. 4. 2023459
JURČÁKOVÁ Hana (2008)00:30,89 481. 4. 2023449
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:31,09 *01. 4. 20230
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)00:31,51 921. 4. 2023292
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:31,66 711. 4. 2023417
WEISSER Karolína (2009)00:31,75 *01. 4. 20230
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:31,95 *01. 4. 20230
STEWART Alexis Cara (2010)00:32,06 831. 4. 2023402
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:32,09 861. 4. 2023401
JURČÁKOVÁ Hana (2008)00:32,15 *01. 4. 20230
MICHU Sofia Michaela (2009)00:32,36 941. 4. 2023391
HEJNÁ Julie (2010)00:32,54 981. 4. 2023384
WEISSER Karolína (2009)00:32,57 *01. 4. 20230
JIRSÁK Adam (2009)00:32,84 *01. 4. 20230
SPUSTA Simon (2010)00:32,94 1041. 4. 2023255
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:33,05 *01. 4. 20230
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)00:33,31 1101. 4. 2023358
BIELECKÁ Tereza (2009)00:33,36 1121. 4. 2023357
DOLÍN Daniel (2010)00:33,60 1121. 4. 2023241
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:33,63 *01. 4. 20230
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)00:33,66 *01. 4. 20230
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)00:33,76 1181. 4. 2023344
MICHU Sofia Michaela (2009)00:33,81 *01. 4. 20230
KREJČÍ Petr (2009)00:34,27 1171. 4. 2023227
KALIVODOVÁ Nikita (2007)00:34,42 1321. 4. 2023325
DOLÍN Daniel (2010)00:34,45 *01. 4. 20230
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)00:34,67 *01. 4. 20230
BOHÁČ Marek (2012)00:34,72 1221. 4. 2023218
SPUSTA Simon (2010)00:34,79 *01. 4. 20230
HEJNÁ Julie (2010)00:35,00 *01. 4. 20230
HEJNÁ Julie (2010)00:35,03 *01. 4. 20230
STEWART Alexis Cara (2010)00:35,19 *01. 4. 20230
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)00:35,28 *01. 4. 20230
PRZECZEK Jakub Karel (2010)00:35,36 1311. 4. 2023206
TICHÝ Václav (2010)00:35,62 1351. 4. 2023202
BOHÁČ Marek (2012)00:37,03 *01. 4. 20230
PISTULKOVÁ Josefína (2012)00:39,04 1661. 4. 2023222
JEŘÁBKOVÁ Anna Marie (2010)00:39,29 1691. 4. 2023218
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)00:39,55 1701. 4. 2023214
KOTT Šimon (2010)00:40,98 1591. 4. 2023132
SEMAN Karel (2013)00:41,89 1611. 4. 2023124
LIPŠ Vojtěch (2012)00:42,22 1631. 4. 2023121
PISTULKOVÁ Josefína (2012)00:42,45 *01. 4. 20230
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)00:42,66 *01. 4. 20230
HRUBÝ Petr (2012)00:43,50 1651. 4. 2023111
RUSTAMOV Timur (2012)00:44,28 *01. 4. 20230
RUSTAMOV Timur (2012)00:44,29 1691. 4. 2023105
LIPŠ Vojtěch (2012)00:45,43 *01. 4. 20230
HERNYCHOVÁ Sofie (2012)00:45,79 1821. 4. 2023138
HERNYCHOVÁ Sofie (2012)00:50,35 *01. 4. 20230
PTÁK Petr (2012)01:01,91 1711. 4. 202338
50 m prsa
JIRSÁK Adam (2009)00:40,14 *01. 4. 20230
JIRSÁK Adam (2009)00:41,41 *01. 4. 20230
BIELECKÁ Tereza (2009)00:43,62 *01. 4. 20230
BIELECKÁ Tereza (2009)00:46,16 *01. 4. 20230
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)00:46,36 *01. 4. 20230
SPUSTA Simon (2010)00:47,59 *01. 4. 20230
PISTULKOVÁ Josefína (2012)00:48,86 *01. 4. 20230
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)00:51,38 *01. 4. 20230
KOTT Šimon (2010)00:52,69 *01. 4. 20230
PISTULKOVÁ Josefína (2012)00:52,84 *01. 4. 20230
TICHÝ Václav (2010)00:53,02 *01. 4. 20230
JEŘÁBKOVÁ Anna Marie (2010)00:53,20 *01. 4. 20230
KOTT Šimon (2010)00:55,30 *01. 4. 20230
50 m motýlek
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)00:31,24 *01. 4. 20230
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:31,32 *01. 4. 20230
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)00:31,88 *01. 4. 20230
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:33,16 *01. 4. 20230
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:34,87 *01. 4. 20230
WEISSER Karolína (2009)00:36,23 *01. 4. 20230
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)00:36,48 *01. 4. 20230
JURČÁKOVÁ Hana (2008)00:36,71 *01. 4. 20230
JIRSÁK Adam (2009)00:38,78 *01. 4. 20230
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)00:40,22 *01. 4. 20230
DOLÍN Daniel (2010)00:42,67 *01. 4. 20230
TICHÝ Václav (2010)00:47,48 *01. 4. 20230
50 m znak
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:31,32 11. 4. 2023639
STEWART Erin Mae (2006)00:31,80 1621. 4. 2023610
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:32,85 31. 4. 2023554
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:33,69 *01. 4. 20230
STEWART Erin Mae (2006)00:33,78 *01. 4. 20230
KRAMÁR Max (2008)00:34,34 421. 4. 2023332
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:34,53 *01. 4. 20230
JIRSÁK Adam (2009)00:35,51 521. 4. 2023301
STEWART Erin Mae (2006)00:35,59 *01. 4. 20230
KRAMÁR Max (2008)00:35,93 *01. 4. 20230
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:36,34 *01. 4. 20230
JURČÁKOVÁ Hana (2008)00:37,66 591. 4. 2023367
WEISSER Karolína (2009)00:37,68 601. 4. 2023367
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)00:38,12 671. 4. 2023354
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)00:38,20 691. 4. 2023241
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:38,43 *01. 4. 20230
HEJNÁ Julie (2010)00:38,76 771. 4. 2023337
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)00:38,92 *01. 4. 20230
MICHU Sofia Michaela (2009)00:39,25 831. 4. 2023324
BOHÁČ Marek (2012)00:39,25 781. 4. 2023222
SPUSTA Simon (2010)00:39,83 821. 4. 2023213
DOLÍN Daniel (2010)00:39,88 831. 4. 2023212
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)00:40,06 *01. 4. 20230
BIELECKÁ Tereza (2009)00:40,55 1031. 4. 2023294
STEWART Alexis Cara (2010)00:40,95 1051. 4. 2023285
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:41,20 1071. 4. 2023280
PRZECZEK Jakub Karel (2010)00:41,99 991. 4. 2023182
BOHÁČ Marek (2012)00:42,14 *01. 4. 20230
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)00:43,00 1261. 4. 2023247
KREJČÍ Petr (2009)00:43,51 *01. 4. 20230
BOHÁČ Marek (2012)00:43,55 *01. 4. 20230
KREJČÍ Petr (2009)00:44,00 1091. 4. 2023158
TICHÝ Václav (2010)00:44,37 1111. 4. 2023154
JEŘÁBKOVÁ Anna Marie (2010)00:44,95 1411. 4. 2023216
LIPŠ Vojtěch (2012)00:45,68 1161. 4. 2023141
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)00:47,59 1481. 4. 2023182
FUČÍKOVÁ Lucie (2013)00:47,61 1491. 4. 2023181
PISTULKOVÁ Josefína (2012)00:49,17 1531. 4. 2023165
SEMAN Karel (2013)00:49,66 1231. 4. 2023110
KOTT Šimon (2010)00:49,85 1251. 4. 2023108
LIPŠ Vojtěch (2012)00:49,91 *01. 4. 20230
HERNYCHOVÁ Sofie (2012)00:50,09 1561. 4. 2023156
RUSTAMOV Timur (2012)00:52,27 1281. 4. 202394
HERNYCHOVÁ Sofie (2012)00:53,50 *01. 4. 20230
RUSTAMOV Timur (2012)00:54,36 *01. 4. 20230
PTÁK Petr (2012)00:58,28 1371. 4. 202368
100 m prsa
JIRSÁK Adam (2009)01:24,40 91. 4. 2023306
JIRSÁK Adam (2009)01:28,44 *01. 4. 20230
BIELECKÁ Tereza (2009)01:33,24 261. 4. 2023325
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)01:37,10 311. 4. 2023288
SPUSTA Simon (2010)01:38,83 241. 4. 2023190
BIELECKÁ Tereza (2009)01:38,98 *01. 4. 20230
PISTULKOVÁ Josefína (2012)01:42,17 161. 4. 2023247
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)01:46,42 191. 4. 2023218
PISTULKOVÁ Josefína (2012)01:50,95 *01. 4. 20230
TICHÝ Václav (2010)01:51,31 311. 4. 2023133
JEŘÁBKOVÁ Anna Marie (2010)01:53,29 381. 4. 2023181
KOTT Šimon (2010)01:54,26 321. 4. 2023123
KOTT Šimon (2010)01:57,61 *01. 4. 20230
100 m volný způsob
KRAMÁR Max (2008)01:00,73 241. 4. 2023460
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)01:01,71 31. 4. 2023588
ŠKOPOVÁ Karla (2008)01:03,36 71. 4. 2023543
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)01:03,93 *01. 4. 20230
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:04,42 *01. 4. 20230
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:05,31 371. 4. 2023370
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:05,80 191. 4. 2023485
JURČÁKOVÁ Hana (2008)01:05,91 201. 4. 2023482
JIRSÁK Adam (2009)01:06,09 231. 4. 2023357
WEISSER Karolína (2009)01:07,27 101. 4. 2023454
SVOBODOVÁ Nikol (2007)01:09,12 391. 4. 2023418
MICHU Sofia Michaela (2009)01:10,05 241. 4. 2023402
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)01:10,15 421. 4. 2023299
WEISSER Karolína (2009)01:11,15 *01. 4. 20230
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:11,34 *01. 4. 20230
HEJNÁ Julie (2010)01:12,05 391. 4. 2023369
DOLÍN Daniel (2010)01:12,44 471. 4. 2023271
STEWART Alexis Cara (2010)01:12,69 441. 4. 2023359
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)01:12,87 461. 4. 2023357
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)01:13,86 *01. 4. 20230
SPUSTA Simon (2010)01:15,40 521. 4. 2023240
HEJNÁ Julie (2010)01:15,52 *01. 4. 20230
BOHÁČ Marek (2012)01:18,51 151. 4. 2023213
PISTULKOVÁ Josefína (2012)01:28,86 381. 4. 2023197
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)01:31,86 421. 4. 2023178
LIPŠ Vojtěch (2012)01:37,30 331. 4. 2023112
RUSTAMOV Timur (2012)01:40,89 371. 4. 2023100
HERNYCHOVÁ Sofie (2012)01:48,79 561. 4. 2023107
100 m znak
ŠKOPOVÁ Karla (2008)01:08,50 11. 4. 2023589
STEWART Erin Mae (2006)01:09,73 321. 4. 2023559
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)01:10,13 11. 4. 2023549
KRAMÁR Max (2008)01:14,32 201. 4. 2023339
STEWART Erin Mae (2006)01:14,53 *01. 4. 20230
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)01:15,98 *01. 4. 20230
SVOBODOVÁ Elen (2007)01:19,38 201. 4. 2023379
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)01:20,34 251. 4. 2023268
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)01:21,51 231. 4. 2023350
BOHÁČ Marek (2012)01:26,89 121. 4. 2023212
BOHÁČ Marek (2012)01:30,49 *01. 4. 20230
KREJČÍ Petr (2009)01:31,50 351. 4. 2023181
LIPŠ Vojtěch (2012)01:42,62 261. 4. 2023128
HERNYCHOVÁ Sofie (2012)01:54,30 381. 4. 2023126
RUSTAMOV Timur (2012)01:57,64 321. 4. 202385
100 m motýlek
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)01:06,11 11. 4. 2023591
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:07,41 171. 4. 2023394
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)01:08,88 *01. 4. 20230
ŠKOPOVÁ Karla (2008)01:09,97 71. 4. 2023498
JURČÁKOVÁ Hana (2008)01:17,59 181. 4. 2023365
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)01:19,35 231. 4. 2023341
WEISSER Karolína (2009)01:21,38 *01. 4. 20230
DOLÍN Daniel (2010)01:33,30 231. 4. 2023148
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)01:33,82 281. 4. 2023206
TICHÝ Václav (2010)01:46,61 281. 4. 202399
200 m prsa
JIRSÁK Adam (2009)03:05,27 111. 4. 2023315
BIELECKÁ Tereza (2009)03:26,23 241. 4. 2023305
PISTULKOVÁ Josefína (2012)03:43,51 131. 4. 2023240
KOTT Šimon (2010)04:02,73 191. 4. 2023140
200 m motýlek
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)02:27,79 11. 4. 2023559
WEISSER Karolína (2009)03:05,99 81. 4. 2023280
200 m polohový závod
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)02:41,61 81. 4. 2023475
JIRSÁK Adam (2009)02:48,99 131. 4. 2023306
200 m volný způsob
ŠTVERÁK Jakub (2008)02:11,87 91. 4. 2023462
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)02:12,98 11. 4. 2023610
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007)02:24,28 141. 4. 2023477
WEISSER Karolína (2009)02:30,23 161. 4. 2023423
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)02:32,08 231. 4. 2023301
HEJNÁ Julie (2010)02:37,03 231. 4. 2023370
200 m znak
STEWART Erin Mae (2006)02:33,08 161. 4. 2023523
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)02:34,76 21. 4. 2023506
BOHÁČ Marek (2012)03:06,64 71. 4. 2023215
* takto jsou označené mezičasy
Čtvrtek 20.6. Výběr nováčků do přípravky od září

Přijde se ukázat plavci ročník narození 2012-2018.
Sraz ve vestibulu bazénu Sokola na Vinohradech v 16:15 (u Riegrových sadů - Polská 2400/1a, Praha 2).
S sebou věci na plavání. Plavky (ne trenýrky), brýle případně čepice, ručník.
Nejmladší předvedou základy a že nemají strach z vody. Nejstarší mají větší nároky.
Informace u šéftrenéra Jana Srba 777852196.
Pro lepší kontakt s námi se, prosíme, předem přihlaste a budeme Vás kontaktovat [ODKAZ]

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Sobotní trénink v Podolí

až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku