Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Velikonoční závody (25. 3. 2023 - 25. 3. 2023)
Poznámka:Tradiční závody v Radlicích.
Startovné 100 Kč za start, každý na své náklady.
Hlavní závod polohový dvojboj 'součet FINA bodů).
Na konci štafeta 8x50 K mix (minimálně 2 děvčata).
Kompletní výsledky:2133.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BIELECKÁ Tereza (2009)
50 m volný způsob 00:33,15 2525. 3. 2023330
50 m motýlek00:39,91 *025. 3. 20230
50 m prsa00:43,61 *025. 3. 20230
100 m polohový závod01:25,61 3225. 3. 2023287
100 m prsa01:34,80 1625. 3. 2023284
200 m polohový závod03:03,81 2125. 3. 2023291
BOHÁČ Marek (2012)
50 m volný způsob 00:34,43 3625. 3. 2023200
50 m volný způsob 00:35,89 *025. 3. 20230
50 m volný způsob 00:38,78 *025. 3. 20230
50 m znak00:43,30 *025. 3. 20230
100 m volný způsob01:16,39 3425. 3. 2023202
100 m volný způsob01:21,94 *025. 3. 20230
100 m znak01:30,37 *025. 3. 20230
200 m volný způsob02:52,22 3525. 3. 2023192
200 m znak03:05,77 1425. 3. 2023183
DOLÍN Daniel (2010)
50 m volný způsob 00:34,11 3425. 3. 2023206
50 m volný způsob 00:34,18 *025. 3. 20230
100 m volný způsob01:12,23 2625. 3. 2023239
100 m polohový závod01:26,43 3525. 3. 2023185
HEJNÁ Julie (2010)
50 m volný způsob 00:31,65 1625. 3. 2023380
50 m volný způsob 00:33,79 *025. 3. 20230
50 m volný způsob 00:34,96 *025. 3. 20230
100 m volný způsob01:09,44 1125. 3. 2023378
100 m volný způsob01:14,30 *025. 3. 20230
100 m polohový závod01:21,31 1925. 3. 2023335
200 m volný způsob02:31,40 1525. 3. 2023386
MAKAL Ondřej (2011)
50 m volný způsob 00:35,30 3925. 3. 2023186
50 m volný způsob 00:36,98 *025. 3. 20230
50 m prsa00:52,12 *025. 3. 20230
100 m volný způsob01:22,80 4125. 3. 2023158
100 m polohový závod01:37,19 5325. 3. 2023130
100 m prsa01:54,19 4225. 3. 2023113
MICHU Sofia Michaela (2009)
50 m volný způsob 00:31,95 1825. 3. 2023369
50 m volný způsob 00:32,44 *025. 3. 20230
50 m volný způsob 00:35,29 *025. 3. 20230
100 m volný způsob01:09,24 1025. 3. 2023382
100 m volný způsob01:14,52 *025. 3. 20230
100 m polohový závod01:23,14 2525. 3. 2023314
200 m volný způsob02:31,27 1325. 3. 2023387
PISTULKOVÁ Josefína (2012)
50 m volný způsob 00:39,00 6025. 3. 2023203
50 m volný způsob 00:39,07 *025. 3. 20230
50 m motýlek00:51,79 *025. 3. 20230
100 m volný způsob01:25,83 4525. 3. 2023200
100 m polohový závod01:35,87 5725. 3. 2023204
100 m motýlek01:53,75 2225. 3. 2023110
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
50 m motýlek00:33,08 *025. 3. 20230
50 m znak00:33,41 *025. 3. 20230
50 m znak00:35,53 *025. 3. 20230
100 m znak01:07,91 125. 3. 2023528
100 m polohový závod01:10,92 325. 3. 2023505
100 m znak01:13,63 *025. 3. 20230
200 m znak02:28,27 125. 3. 2023516
200 m polohový závod02:33,48 225. 3. 2023500
TICHÝ Václav (2010)
50 m volný způsob 00:36,24 *025. 3. 20230
50 m volný způsob 00:38,45 *025. 3. 20230
50 m motýlek00:42,64 *025. 3. 20230
50 m motýlek00:45,02 *025. 3. 20230
100 m volný způsob01:18,76 3625. 3. 2023184
100 m volný způsob01:22,71 *025. 3. 20230
100 m polohový závod01:30,81 4325. 3. 2023159
100 m motýlek01:44,07 2225. 3. 202396
200 m volný způsob02:50,16 3225. 3. 2023199
200 m polohový závod03:15,13 2225. 3. 2023177
WEISSER Karolína (2009)
50 m volný způsob 00:29,68 425. 3. 2023461
50 m volný způsob 00:30,51 *025. 3. 20230
50 m volný způsob 00:31,81 *025. 3. 20230
50 m motýlek00:33,90 *025. 3. 20230
50 m znak00:37,74 *025. 3. 20230
100 m volný způsob01:03,60 225. 3. 2023493
100 m volný způsob01:08,14 *025. 3. 20230
100 m motýlek01:15,30 225. 3. 2023381
100 m znak01:18,36 *025. 3. 20230
200 m volný způsob02:21,50 325. 3. 2023473
200 m znak02:41,97 525. 3. 2023395
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)
50 m volný způsob 00:36,05 *025. 3. 20230
50 m znak00:38,64 *025. 3. 20230
50 m motýlek00:40,67 *025. 3. 20230
50 m znak00:40,91 *025. 3. 20230
100 m volný způsob01:16,67 *025. 3. 20230
100 m znak01:19,64 1425. 3. 2023327
100 m znak01:25,30 *025. 3. 20230
100 m motýlek01:35,17 1725. 3. 2023188
200 m volný způsob02:35,99 2025. 3. 2023353
200 m znak02:50,56 1025. 3. 2023339
* takto jsou označené mezičasy
Čtvrtek 20.6. Výběr nováčků do přípravky od září

Přijde se ukázat plavci ročník narození 2012-2018.
Sraz ve vestibulu bazénu Sokola na Vinohradech v 16:15 (u Riegrových sadů - Polská 2400/1a, Praha 2).
S sebou věci na plavání. Plavky (ne trenýrky), brýle případně čepice, ručník.
Nejmladší předvedou základy a že nemají strach z vody. Nejstarší mají větší nároky.
Informace u šéftrenéra Jana Srba 777852196.
Pro lepší kontakt s námi se, prosíme, předem přihlaste a budeme Vás kontaktovat [ODKAZ]

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Sobotní trénink v Podolí

až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku