Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:DRoP cup 2023 žactva ve všestrannosti (23. 4. 2023 - 23. 4. 2023)
Poznámka:možná i pro další ročníky...
Povinný celý víceboj 4x100 MZPK a výběr z 200PZ/400K.
Kompletní výsledky:2136.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BIELECKÁ Tereza (2009)
50 m volný způsob 00:34,99 *023. 4. 20230
50 m znak00:40,94 *023. 4. 20230
50 m prsa00:42,81 *023. 4. 20230
50 m motýlek00:42,88 *023. 4. 20230
100 m volný způsob01:12,99 3323. 4. 2023326
100 m znak01:25,89 4423. 4. 2023261
100 m prsa01:32,45 2323. 4. 2023306
100 m motýlek01:38,08 4623. 4. 2023172
BOHÁČ Patrik (2009)
50 m volný způsob 00:28,45 *023. 4. 20230
50 m volný způsob 00:29,80 *023. 4. 20230
50 m znak00:33,84 *023. 4. 20230
50 m motýlek00:33,84 *023. 4. 20230
50 m prsa00:39,62 *023. 4. 20230
100 m volný způsob00:58,90 223. 4. 2023441
100 m volný způsob01:03,08 *023. 4. 20230
100 m znak01:09,54 523. 4. 2023335
100 m motýlek01:15,69 1123. 4. 2023251
100 m prsa01:25,14 1123. 4. 2023273
200 m volný způsob02:11,68 *023. 4. 20230
400 m volný způsob04:31,33 123. 4. 2023478
HEJNÁ Julie (2010)
50 m volný způsob 00:33,88 *023. 4. 20230
50 m motýlek00:39,62 *023. 4. 20230
50 m znak00:39,73 *023. 4. 20230
50 m motýlek00:42,49 *023. 4. 20230
50 m prsa00:46,73 *023. 4. 20230
100 m volný způsob01:09,31 2523. 4. 2023381
100 m znak01:20,79 3323. 4. 2023313
100 m motýlek01:35,69 4123. 4. 2023185
100 m prsa01:37,90 3723. 4. 2023258
200 m polohový závod02:58,08 1923. 4. 2023320
JIRSÁK Adam (2009)
50 m volný způsob 00:30,92 *023. 4. 20230
50 m znak00:36,13 *023. 4. 20230
50 m motýlek00:37,25 *023. 4. 20230
50 m motýlek00:37,28 *023. 4. 20230
50 m prsa00:39,66 *023. 4. 20230
100 m volný způsob01:03,23 1023. 4. 2023356
100 m znak01:15,58 1523. 4. 2023261
100 m motýlek01:23,72 2223. 4. 2023185
100 m prsa01:23,95 923. 4. 2023285
200 m polohový závod02:46,15 1123. 4. 2023287
KOTT Šimon (2010)
50 m volný způsob 00:42,34 *023. 4. 20230
50 m znak00:50,27 *023. 4. 20230
50 m prsa00:54,10 *023. 4. 20230
50 m motýlek00:55,36 *023. 4. 20230
100 m volný způsob01:30,24 4723. 4. 2023122
100 m znak01:47,53 4823. 4. 202390
100 m prsa01:52,88 4423. 4. 2023117
200 m polohový závod03:47,29 2823. 4. 2023112
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)
50 m volný způsob 00:40,39 *023. 4. 20230
50 m volný způsob 00:43,83 *023. 4. 20230
50 m znak00:44,32 *023. 4. 20230
50 m motýlek00:45,58 *023. 4. 20230
50 m prsa00:51,06 *023. 4. 20230
100 m volný způsob01:24,44 5123. 4. 2023210
100 m volný způsob01:32,95 *023. 4. 20230
100 m znak01:33,87 5323. 4. 2023199
100 m prsa01:48,52 5123. 4. 2023189
100 m motýlek01:49,84 5423. 4. 2023122
200 m volný způsob03:18,07 *023. 4. 20230
400 m volný způsob06:49,94 2023. 4. 2023185
MAKAL Ondřej (2011)
50 m volný způsob 00:37,03 *023. 4. 20230
50 m znak00:46,43 *023. 4. 20230
50 m motýlek00:50,51 *023. 4. 20230
50 m prsa00:51,36 *023. 4. 20230
100 m volný způsob01:18,75 3923. 4. 2023184
100 m znak01:38,08 4423. 4. 2023119
100 m prsa01:49,93 4023. 4. 2023127
200 m polohový závod03:33,64 2523. 4. 2023135
MICHU Sofia Michaela (2009)
50 m volný způsob 00:33,40 *023. 4. 20230
50 m motýlek00:38,97 *023. 4. 20230
50 m znak00:39,02 *023. 4. 20230
50 m motýlek00:39,21 *023. 4. 20230
50 m prsa00:48,31 *023. 4. 20230
100 m volný způsob01:09,21 2423. 4. 2023382
100 m znak01:20,53 3123. 4. 2023316
100 m motýlek01:27,41 2823. 4. 2023243
100 m prsa01:42,01 4523. 4. 2023228
200 m polohový závod02:58,47 2023. 4. 2023318
SPUSTA Simon (2010)
50 m volný způsob 00:34,69 *023. 4. 20230
50 m motýlek00:39,90 *023. 4. 20230
50 m motýlek00:41,00 *023. 4. 20230
50 m znak00:41,30 *023. 4. 20230
50 m prsa00:45,86 *023. 4. 20230
100 m volný způsob01:12,08 2923. 4. 2023240
100 m znak01:23,64 2723. 4. 2023192
100 m motýlek01:30,12 2823. 4. 2023149
100 m prsa01:37,36 2723. 4. 2023183
200 m polohový závod03:04,01 1723. 4. 2023211
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)
50 m volný způsob 00:35,52 *023. 4. 20230
50 m znak00:41,20 *023. 4. 20230
50 m motýlek00:45,42 *023. 4. 20230
50 m prsa00:45,55 *023. 4. 20230
50 m motýlek00:47,05 *023. 4. 20230
100 m volný způsob01:14,63 4423. 4. 2023305
100 m znak01:30,36 5023. 4. 2023224
100 m prsa01:36,44 3523. 4. 2023270
100 m motýlek01:41,61 5023. 4. 2023155
200 m polohový závod03:09,67 2523. 4. 2023265
TICHÝ Václav (2010)
50 m volný způsob 00:37,40 *023. 4. 20230
50 m volný způsob 00:40,46 *023. 4. 20230
50 m znak00:43,32 *023. 4. 20230
50 m motýlek00:44,73 *023. 4. 20230
50 m prsa00:52,48 *023. 4. 20230
100 m volný způsob01:18,11 3823. 4. 2023189
100 m volný způsob01:28,41 *023. 4. 20230
100 m znak01:29,46 3723. 4. 2023157
100 m motýlek01:41,02 3523. 4. 2023105
100 m prsa01:48,73 3823. 4. 2023131
200 m volný způsob03:03,71 *023. 4. 20230
400 m volný způsob06:08,87 1523. 4. 2023190
WEISSER Karolína (2009)
50 m volný způsob 00:30,47 *023. 4. 20230
50 m volný způsob 00:34,09 *023. 4. 20230
50 m motýlek00:35,15 *023. 4. 20230
50 m znak00:37,76 *023. 4. 20230
50 m prsa00:40,53 *023. 4. 20230
100 m volný způsob01:04,10 423. 4. 2023481
100 m volný způsob01:12,61 *023. 4. 20230
100 m znak01:17,50 1623. 4. 2023355
100 m motýlek01:20,76 1623. 4. 2023308
100 m prsa01:27,44 1123. 4. 2023362
200 m volný způsob02:36,19 *023. 4. 20230
400 m volný způsob05:29,17 1323. 4. 2023358
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)
50 m volný způsob 00:33,09 *023. 4. 20230
50 m volný způsob 00:35,58 *023. 4. 20230
50 m znak00:37,34 *023. 4. 20230
50 m motýlek00:39,50 *023. 4. 20230
50 m prsa00:42,11 *023. 4. 20230
100 m volný způsob01:09,75 2523. 4. 2023265
100 m volný způsob01:15,87 *023. 4. 20230
100 m znak01:17,51 1723. 4. 2023242
100 m motýlek01:28,15 2723. 4. 2023159
100 m prsa01:29,62 1523. 4. 2023234
200 m volný způsob02:38,12 *023. 4. 20230
400 m volný způsob05:21,47 923. 4. 2023287
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)
50 m volný způsob 00:35,09 *023. 4. 20230
50 m znak00:38,02 *023. 4. 20230
50 m motýlek00:40,38 *023. 4. 20230
50 m motýlek00:41,71 *023. 4. 20230
50 m prsa00:48,15 *023. 4. 20230
100 m volný způsob01:12,79 3223. 4. 2023328
100 m znak01:18,64 2323. 4. 2023340
100 m motýlek01:31,56 3423. 4. 2023211
100 m prsa01:41,45 4323. 4. 2023232
200 m polohový závod03:03,00 2123. 4. 2023295
* takto jsou označené mezičasy
Čtvrtek 20.6. Výběr nováčků do přípravky od září

Přijde se ukázat plavci ročník narození 2012-2018.
Sraz ve vestibulu bazénu Sokola na Vinohradech v 16:15 (u Riegrových sadů - Polská 2400/1a, Praha 2).
S sebou věci na plavání. Plavky (ne trenýrky), brýle případně čepice, ručník.
Nejmladší předvedou základy a že nemají strach z vody. Nejstarší mají větší nároky.
Informace u šéftrenéra Jana Srba 777852196.
Pro lepší kontakt s námi se, prosíme, předem přihlaste a budeme Vás kontaktovat [ODKAZ]

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Sobotní trénink v Podolí

až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku