Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Jarní Krajský přebor mladšího žactva Praha (21. 5. 2023 - 21. 5. 2023)
Poznámka:kvalifikační závod na Pohár ČR žactva
Kompletní výsledky:2139.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BOHÁČ Marek (2012)
50 m volný způsob 00:32,85 321. 5. 2023231
50 m volný způsob 00:36,63 *021. 5. 20230
50 m volný způsob 00:38,19 *021. 5. 20230
50 m znak00:42,21 *021. 5. 20230
100 m volný způsob01:15,11 421. 5. 2023212
100 m volný způsob01:20,61 *021. 5. 20230
100 m znak01:21,07 121. 5. 2023211
50 m znak01:21,07 *021. 5. 20230
100 m znak01:26,93 *021. 5. 20230
100 m polohový závod01:28,63 421. 5. 2023171
200 m volný způsob02:45,57 321. 5. 2023216
200 m znak02:58,04 121. 5. 2023208
FUČÍKOVÁ Lucie (2013)
50 m volný způsob 00:46,07 1321. 5. 2023123
50 m volný způsob 00:47,78 *021. 5. 20230
50 m znak00:50,03 521. 5. 2023128
50 m prsa00:55,87 521. 5. 2023133
50 m prsa01:00,02 *021. 5. 20230
100 m volný způsob01:43,00 921. 5. 2023116
100 m znak01:50,77 621. 5. 2023121
50 m znak01:50,77 *021. 5. 20230
100 m prsa02:10,71 921. 5. 2023108
GANZIUC Elisabeta (2013)
50 m volný způsob 00:59,84 2021. 5. 202356
50 m volný způsob 01:03,82 *021. 5. 20230
50 m znak01:04,65 1521. 5. 202359
100 m volný způsob02:19,59 1921. 5. 202346
100 m znak02:22,98 921. 5. 202356
50 m znak02:22,98 *021. 5. 20231
HRUBÝ Petr (2012)
50 m volný způsob 00:44,69 2821. 5. 202391
50 m volný způsob 00:50,21 *021. 5. 20230
50 m prsa00:55,93 *021. 5. 20230
100 m volný způsob01:46,51 3121. 5. 202374
100 m prsa02:04,02 1521. 5. 202388
KOSORÚ Darina (2012)
50 m volný způsob 00:55,16 2021. 5. 202371
50 m volný způsob 01:00,12 *021. 5. 20230
100 m znak02:09,17 2221. 5. 202376
50 m znak02:09,17 *021. 5. 20231
100 m volný způsob02:09,90 2421. 5. 202357
KOZÁK Vojtěch (2012)
50 m volný způsob 01:03,29 *021. 5. 20230
50 m volný způsob 01:10,16 3821. 5. 202323
100 m volný způsob02:35,81 4021. 5. 202323
LIPŠ Vojtěch (2012)
50 m volný způsob 00:42,02 2221. 5. 2023110
50 m volný způsob 00:45,76 *021. 5. 20230
50 m volný způsob 00:49,58 *021. 5. 20230
50 m motýlek00:50,97 *021. 5. 20230
100 m volný způsob01:36,42 2221. 5. 2023100
100 m znak01:42,42 1521. 5. 2023105
50 m znak01:42,42 *021. 5. 20230
100 m volný způsob01:45,32 *021. 5. 20230
200 m volný způsob03:38,78 1821. 5. 202393
200 m polohový závod03:51,07 521. 5. 2023106
LUCBAUER Martin (2012)
50 m volný způsob 00:46,82 3221. 5. 202379
50 m volný způsob 00:47,49 *021. 5. 20230
50 m volný způsob 00:49,81 *021. 5. 20230
100 m volný způsob01:40,17 2521. 5. 202389
100 m volný způsob01:45,59 *021. 5. 20230
100 m znak01:46,80 1921. 5. 202392
50 m znak01:46,80 *021. 5. 20230
100 m polohový závod01:55,20 1921. 5. 202378
200 m volný způsob03:35,36 1621. 5. 202398
LUCKÝ Eliáš (2013)
50 m volný způsob 00:58,37 2321. 5. 202341
50 m volný způsob 00:59,81 *021. 5. 20230
50 m znak01:02,68 2121. 5. 202344
100 m znak02:14,16 1221. 5. 202346
50 m znak02:14,16 *021. 5. 20231
100 m volný způsob02:16,84 2321. 5. 202335
MARTÍNEK Robert (2013)
50 m znak01:07,65 2221. 5. 202335
50 m volný způsob 01:23,30 2521. 5. 202314
MATĚUŠUK Matilda (2012)
50 m volný způsob 01:02,36 2221. 5. 202349
50 m volný způsob 01:03,07 *021. 5. 20230
100 m volný způsob02:24,60 2621. 5. 202341
100 m znak02:26,21 2421. 5. 202352
50 m znak02:26,21 *021. 5. 20231
NEKLAPIL Filip (2013)
50 m volný způsob 00:46,86 1621. 5. 202379
50 m volný způsob 00:50,07 *021. 5. 20230
50 m znak00:53,26 1221. 5. 202372
50 m prsa01:08,66 1121. 5. 202347
100 m volný způsob01:50,10 1621. 5. 202367
PISTULKOVÁ Josefína (2012)
50 m volný způsob 00:41,44 *021. 5. 20230
50 m prsa00:48,59 *021. 5. 20230
50 m motýlek00:54,27 *021. 5. 20230
100 m volný způsob01:24,61 821. 5. 2023209
100 m polohový závod01:35,34 721. 5. 2023208
100 m prsa01:41,04 321. 5. 2023235
100 m prsa01:44,28 *021. 5. 20230
200 m polohový závod03:24,95 521. 5. 2023210
200 m prsa03:33,05 421. 5. 2023251
PTÁK Petr (2012)
50 m volný způsob 00:52,59 3521. 5. 202356
50 m volný způsob 00:53,68 *021. 5. 20230
100 m volný způsob01:55,98 3721. 5. 202357
100 m znak02:09,45 3021. 5. 202352
50 m znak02:09,45 *021. 5. 20231
SEMAN Karel (2013)
50 m volný způsob 00:44,03 1021. 5. 202395
50 m volný způsob 00:44,91 *021. 5. 20230
50 m znak00:47,70 321. 5. 2023101
100 m volný způsob01:36,33 421. 5. 2023100
100 m znak01:41,84 321. 5. 2023106
50 m znak01:41,84 *021. 5. 20230
100 m polohový závod01:48,76 621. 5. 202393
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)
50 m volný způsob 00:40,44 821. 5. 2023182
50 m volný způsob 00:43,92 *021. 5. 20230
50 m prsa00:52,64 *021. 5. 20230
100 m volný způsob01:32,25 1121. 5. 2023161
100 m znak01:40,46 1021. 5. 2023163
50 m znak01:40,46 *021. 5. 20230
100 m polohový závod01:45,44 1021. 5. 2023153
100 m prsa01:49,76 921. 5. 2023183
* takto jsou označené mezičasy
Čtvrtek 20.6. Výběr nováčků do přípravky od září

Přijde se ukázat plavci ročník narození 2012-2018.
Sraz ve vestibulu bazénu Sokola na Vinohradech v 16:15 (u Riegrových sadů - Polská 2400/1a, Praha 2).
S sebou věci na plavání. Plavky (ne trenýrky), brýle případně čepice, ručník.
Nejmladší předvedou základy a že nemají strach z vody. Nejstarší mají větší nároky.
Informace u šéftrenéra Jana Srba 777852196.
Pro lepší kontakt s námi se, prosíme, předem přihlaste a budeme Vás kontaktovat [ODKAZ]

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Sobotní trénink v Podolí

až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku