Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Finále Mistrovství ČR družstev (18. 3. 2023 - 19. 3. 2023)
Poznámka:Postupová soutěž.
Uvidíme po semíčku v Ústí.
Kompletní výsledky:2141.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)
50 m volný způsob 00:25,24 *018. 3. 20230
50 m motýlek00:27,67 *019. 3. 20230
50 m znak00:28,81 *019. 3. 20230
50 m znak00:29,05 *018. 3. 20230
50 m znak00:29,59 *018. 3. 20230
100 m volný způsob00:54,31 1018. 3. 2023644
100 m motýlek00:59,93 1319. 3. 2023561
100 m znak01:00,66 *018. 3. 20230
100 m znak01:00,74 818. 3. 2023622
100 m znak01:02,91 *019. 3. 20230
200 m znak02:20,28 1419. 3. 2023507
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)
50 m volný způsob 00:30,23 *019. 3. 20230
50 m volný způsob 00:31,27 *018. 3. 20230
50 m motýlek00:31,55 *019. 3. 20230
50 m volný způsob 00:32,00 *019. 3. 20230
50 m motýlek00:33,39 *018. 3. 20230
100 m volný způsob01:03,19 *019. 3. 20230
100 m volný způsob01:05,43 *018. 3. 20230
100 m volný způsob01:07,00 *019. 3. 20230
100 m motýlek01:08,32 619. 3. 2023535
100 m motýlek01:10,67 *018. 3. 20230
200 m volný způsob02:17,06 *018. 3. 20230
200 m volný způsob02:19,41 *019. 3. 20230
200 m motýlek02:30,52 718. 3. 2023529
400 m volný způsob04:42,03 1018. 3. 2023589
400 m volný způsob04:46,81 *019. 3. 20230
800 m volný způsob09:43,56 919. 3. 2023573
FERUSOVÁ Alexandra (2006)
50 m prsa00:38,02 *019. 3. 20230
50 m prsa00:38,04 *018. 3. 20230
100 m prsa01:22,40 *018. 3. 20230
100 m prsa01:22,79 1519. 3. 2023464
200 m prsa02:57,22 1518. 3. 2023481
GACEK Natalie (2006)
50 m motýlek00:34,34 *019. 3. 20230
50 m motýlek00:35,28 *018. 3. 20230
50 m prsa00:38,23 *019. 3. 20230
50 m prsa00:39,00 *018. 3. 20230
100 m motýlek01:17,35 *018. 3. 20230
100 m prsa01:21,14 1319. 3. 2023493
100 m prsa01:21,41 *018. 3. 20230
200 m polohový závod02:42,25 1219. 3. 2023469
200 m prsa02:52,23 1118. 3. 2023525
400 m polohový závod05:44,47 1118. 3. 2023462
JUDICKIJ Michal (2004)
50 m volný způsob 00:26,27 *019. 3. 20230
50 m motýlek00:28,37 *019. 3. 20230
50 m motýlek00:29,13 *018. 3. 20230
50 m prsa00:31,62 *019. 3. 20230
50 m prsa00:33,81 *018. 3. 20230
100 m volný způsob00:54,63 *019. 3. 20230
100 m motýlek01:02,08 *018. 3. 20230
100 m prsa01:06,41 519. 3. 2023628
100 m prsa01:10,45 *018. 3. 20230
200 m polohový závod02:07,35 319. 3. 2023717
200 m prsa02:22,33 418. 3. 2023695
400 m polohový závod04:28,36 218. 3. 2023750
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)
50 m volný způsob 00:26,23 119. 3. 2023734
50 m volný způsob 00:27,19 *018. 3. 20230
50 m volný způsob 00:29,66 *019. 3. 20230
100 m volný způsob00:57,15 118. 3. 2023740
100 m volný způsob01:02,50 *019. 3. 20230
200 m volný způsob02:10,89 919. 3. 2023640
NELIBA Tadeáš (2003)
50 m volný způsob 00:27,95 *019. 3. 20230
50 m motýlek00:28,86 *018. 3. 20230
50 m volný způsob 00:29,33 *019. 3. 20230
50 m volný způsob 00:29,53 *018. 3. 20230
100 m volný způsob00:58,40 *019. 3. 20230
100 m volný způsob01:01,80 *019. 3. 20230
100 m volný způsob01:02,84 *018. 3. 20230
100 m motýlek01:03,10 *018. 3. 20230
200 m volný způsob02:01,06 1219. 3. 2023598
200 m volný způsob02:07,69 *019. 3. 20230
200 m volný způsob02:10,98 *018. 3. 20230
200 m motýlek02:13,48 918. 3. 2023570
400 m volný způsob04:17,63 819. 3. 2023623
400 m volný způsob04:28,57 *018. 3. 20230
800 m volný způsob09:07,87 *018. 3. 20230
1500 m volný způsob17:14,22 1018. 3. 2023597
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
50 m volný způsob 00:31,54 *019. 3. 20230
50 m volný způsob 00:32,24 *018. 3. 20230
50 m motýlek00:32,25 *019. 3. 20230
50 m motýlek00:32,46 *018. 3. 20230
100 m volný způsob01:06,39 *019. 3. 20230
100 m volný způsob01:07,63 *018. 3. 20230
100 m motýlek01:10,73 *018. 3. 20230
200 m volný způsob02:15,64 1019. 3. 2023575
200 m volný způsob02:21,04 *018. 3. 20230
200 m polohový závod02:30,12 619. 3. 2023592
200 m motýlek02:33,97 918. 3. 2023495
400 m volný způsob04:45,81 1118. 3. 2023566
REISSMÜLLER Tomáš (2005)
50 m volný způsob 00:28,72 *019. 3. 20230
50 m motýlek00:28,91 *018. 3. 20230
50 m motýlek00:28,94 *019. 3. 20230
50 m motýlek00:29,29 *018. 3. 20230
100 m volný způsob01:00,63 *019. 3. 20230
100 m motýlek01:03,39 *018. 3. 20230
100 m motýlek01:03,57 *018. 3. 20230
200 m volný způsob02:07,01 1619. 3. 2023517
200 m motýlek02:17,46 1318. 3. 2023522
200 m polohový závod02:22,50 1619. 3. 2023512
400 m polohový závod04:54,51 1418. 3. 2023567
RENC Jakub (1999)
50 m volný způsob 00:25,09 919. 3. 2023578
50 m motýlek00:27,28 *019. 3. 20230
50 m znak00:30,12 *018. 3. 20230
50 m prsa00:32,66 *019. 3. 20230
100 m motýlek00:58,37 819. 3. 2023608
100 m znak01:01,64 1018. 3. 2023595
100 m prsa01:10,83 1419. 3. 2023517
RENC Matěj (2002)
50 m volný způsob 00:24,66 619. 3. 2023609
50 m volný způsob 00:26,50 *018. 3. 20230
100 m volný způsob00:54,23 918. 3. 2023647
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
50 m znak00:33,58 *018. 3. 20230
50 m motýlek00:34,04 *018. 3. 20230
50 m znak00:35,65 *019. 3. 20230
100 m znak01:09,11 918. 3. 2023574
100 m znak01:15,25 *019. 3. 20230
100 m motýlek01:16,69 *018. 3. 20230
200 m znak02:33,36 819. 3. 2023520
400 m polohový závod05:44,85 1218. 3. 2023460
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
50 m volný způsob 00:28,10 1019. 3. 2023597
50 m volný způsob 00:30,06 *018. 3. 20230
50 m motýlek00:32,92 *019. 3. 20230
50 m znak00:33,07 *018. 3. 20230
50 m znak00:35,86 *018. 3. 20230
100 m volný způsob01:02,64 1218. 3. 2023562
100 m znak01:07,89 *018. 3. 20230
100 m motýlek01:10,62 1119. 3. 2023484
100 m znak01:11,35 1118. 3. 2023522
ŠTĚRBA Vojislav (2001)
50 m volný způsob 00:29,43 *019. 3. 20230
50 m volný způsob 00:29,91 *018. 3. 20230
50 m znak00:32,10 *019. 3. 20230
50 m prsa00:35,79 *018. 3. 20230
100 m volný způsob01:01,39 *019. 3. 20230
100 m volný způsob01:02,62 *018. 3. 20230
100 m znak01:07,01 *019. 3. 20230
100 m prsa01:16,66 *018. 3. 20230
200 m volný způsob02:06,56 *019. 3. 20230
200 m volný způsob02:09,25 *018. 3. 20230
200 m znak02:18,66 1219. 3. 2023525
200 m prsa02:41,73 1518. 3. 2023474
400 m volný způsob04:20,07 1019. 3. 2023605
400 m volný způsob04:23,96 *018. 3. 20230
800 m volný způsob09:00,33 *018. 3. 20230
1500 m volný způsob17:02,32 718. 3. 2023618
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)
50 m volný způsob 00:34,32 *019. 3. 20230
50 m znak00:36,64 *019. 3. 20230
100 m volný způsob01:10,87 *019. 3. 20230
100 m znak01:16,53 *019. 3. 20230
200 m volný způsob02:25,20 *019. 3. 20230
200 m znak02:34,31 919. 3. 2023510
400 m volný způsob04:55,93 *019. 3. 20230
800 m volný způsob09:55,37 1119. 3. 2023539
* takto jsou označené mezičasy
Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Termínová listina 2024 - 1. pololetí

zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Má-li někdo nějaký tip, ozvěte se trenérům.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku