Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Klokaní rozjezd (5. 9. 2023 - 5. 9. 2023)
Poznámka:Přijďte si po soustředění nebo jen tak na začátku zaplavat oficiální časy.
Rozplavání od 17:00. Závody budou hodně rychlé. Nebude čas odpočívat.
Kompletní výsledky:2193.pdf


Filtrovat


JménoČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
50 m volný způsob
EYBL Václav (2006)00:28,14 *05. 9. 20230
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)00:30,97 *05. 9. 20230
JURČÁKOVÁ Hana (2008)00:33,42 *05. 9. 20230
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:33,44 *05. 9. 20230
JURČÁKOVÁ Hana (2008)00:34,04 *05. 9. 20230
JIRSÁK Adam (2009)00:35,02 *05. 9. 20230
BOHÁČ Marek (2012)00:37,16 *05. 9. 20230
PERŠL Radana (1979)00:37,17 *05. 9. 20230
TICHÝ Václav (2010)00:37,54 *05. 9. 20230
MAKAL Ondřej (2011)00:38,86 *05. 9. 20230
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)00:39,16 *05. 9. 20230
PISTULKOVÁ Josefína (2012)00:41,73 *05. 9. 20230
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)00:41,79 *05. 9. 20230
SIEBERT Hugo (2014)00:48,54 *05. 9. 20230
HUKAL Matyáš (2014)00:55,78 *05. 9. 20230
PTÁK Petr (2012)01:01,20 *05. 9. 20230
ŠORMOVÁ Zoja (2014)01:02,79 *05. 9. 20230
TICHÝ František (2015)01:03,09 *05. 9. 20230
50 m prsa
MCDONNELL Karoline Jane (2007)00:41,18 *05. 9. 20230
SVOBODOVÁ Nikol (2007)00:41,82 *05. 9. 20230
DOLÍN Daniel (2010)00:44,29 *05. 9. 20230
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)00:44,93 *05. 9. 20230
PISTULKOVÁ Josefína (2012)00:45,76 *05. 9. 20230
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)00:47,02 *05. 9. 20230
MAKAL Ondřej (2011)00:47,50 *05. 9. 20230
TICHÝ Václav (2010)00:48,50 *05. 9. 20230
SIEBERT Hugo (2014)00:57,20 *05. 9. 20230
HUKAL Matyáš (2014)00:59,55 *05. 9. 20230
HUKAL Matyáš (2014)01:00,77 *05. 9. 20230
PTÁK Petr (2012)01:03,33 *05. 9. 20230
ŠORMOVÁ Zoja (2014)01:10,00 *05. 9. 20230
50 m motýlek
BOHÁČ Patrik (2009)00:33,29 *05. 9. 20230
KRAMÁR Max (2008)00:33,64 *05. 9. 20230
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)00:33,79 *05. 9. 20230
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:33,94 *05. 9. 20230
JIRSÁK Adam (2009)00:35,44 *05. 9. 20230
DOLÍN Daniel (2010)00:36,68 *05. 9. 20230
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:37,93 *05. 9. 20230
SIEBERTOVÁ Laura (2010)00:37,99 *05. 9. 20230
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)00:39,11 *05. 9. 20230
HEJNÁ Julie (2010)00:39,31 *05. 9. 20230
SIEBERTOVÁ Laura (2010)00:39,44 *05. 9. 20230
HEJNÁ Julie (2010)00:40,27 *05. 9. 20230
DOLÍN Daniel (2010)00:40,70 *05. 9. 20230
ECKERMANN Hana (1963)00:43,37 *05. 9. 20230
BIELECKÁ Tereza (2009)00:44,09 *05. 9. 20230
50 m znak
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)00:32,52 *05. 9. 20230
JIRSÁK Adam (2009)00:35,18 *05. 9. 20230
MCDONNELL Adela Christine (2007)00:36,31 *05. 9. 20230
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)00:37,22 *05. 9. 20230
MCDONNELL Adela Christine (2007)00:39,30 *05. 9. 20230
SVOBODOVÁ Elen (2007)00:39,40 *05. 9. 20230
LOCHMAN Tomáš (1963)00:40,65 *05. 9. 20230
MICHU Sofia Michaela (2009)00:41,01 *05. 9. 20230
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)00:42,20 *05. 9. 20230
MICHU Sofia Michaela (2009)00:43,46 *05. 9. 20230
PISTULKOVÁ Josefína (2012)00:45,35 *05. 9. 20230
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)00:46,91 *05. 9. 20230
HUKAL Matyáš (2014)00:59,62 *05. 9. 20230
PTÁK Petr (2012)01:00,75 *05. 9. 20230
TICHÝ František (2015)01:05,90 *05. 9. 20230
ŠORMOVÁ Zoja (2014)01:09,80 *05. 9. 20230
100 m prsa
MCDONNELL Karoline Jane (2007)01:27,74 15. 9. 2023359
SVOBODOVÁ Nikol (2007)01:28,50 25. 9. 2023349
DOLÍN Daniel (2010)01:34,72 35. 9. 2023198
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)01:36,15 *05. 9. 20230
PISTULKOVÁ Josefína (2012)01:38,95 *05. 9. 20230
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)01:40,35 45. 9. 2023239
TICHÝ Václav (2010)01:42,93 55. 9. 2023154
MAKAL Ondřej (2011)01:44,90 65. 9. 2023146
SIEBERT Hugo (2014)02:00,76 75. 9. 202395
HUKAL Matyáš (2014)02:09,42 85. 9. 202377
HUKAL Matyáš (2014)02:13,60 *05. 9. 20230
PTÁK Petr (2012)02:21,22 95. 9. 202359
ŠORMOVÁ Zoja (2014)02:27,02 105. 9. 202376
100 m volný způsob
EYBL Václav (2006)00:59,40 *05. 9. 20230
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)01:05,85 15. 9. 2023444
JURČÁKOVÁ Hana (2008)01:09,73 *05. 9. 20230
JURČÁKOVÁ Hana (2008)01:10,92 *05. 9. 20230
SVOBODOVÁ Nikol (2007)01:11,37 *05. 9. 20230
JIRSÁK Adam (2009)01:15,49 *05. 9. 20230
BOHÁČ Marek (2012)01:18,36 *05. 9. 20230
PERŠL Radana (1979)01:18,65 *05. 9. 20230
TICHÝ Václav (2010)01:18,75 25. 9. 2023184
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)01:23,80 35. 9. 2023215
MAKAL Ondřej (2011)01:26,86 45. 9. 2023137
PISTULKOVÁ Josefína (2012)01:29,98 *05. 9. 20230
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)01:31,27 *05. 9. 20230
SIEBERT Hugo (2014)01:42,39 55. 9. 202383
HUKAL Matyáš (2014)02:03,95 65. 9. 202347
TICHÝ František (2015)02:05,24 75. 9. 202345
PTÁK Petr (2012)02:14,65 85. 9. 202336
ŠORMOVÁ Zoja (2014)02:15,96 95. 9. 202350
100 m znak
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)01:08,06 15. 9. 2023358
JIRSÁK Adam (2009)01:14,19 25. 9. 2023276
MCDONNELL Adela Christine (2007)01:15,90 35. 9. 2023378
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)01:17,87 45. 9. 2023239
MCDONNELL Adela Christine (2007)01:20,85 *05. 9. 20230
SVOBODOVÁ Elen (2007)01:22,00 *05. 9. 20230
LOCHMAN Tomáš (1963)01:23,40 *05. 9. 20230
MICHU Sofia Michaela (2009)01:25,00 55. 9. 2023269
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)01:28,28 65. 9. 2023240
MICHU Sofia Michaela (2009)01:29,16 *05. 9. 20230
PISTULKOVÁ Josefína (2012)01:33,98 75. 9. 2023199
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)01:39,42 85. 9. 2023168
HUKAL Matyáš (2014)02:06,82 95. 9. 202355
TICHÝ František (2015)02:14,66 105. 9. 202346
PTÁK Petr (2012)02:16,30 115. 9. 202344
ŠORMOVÁ Zoja (2014)02:26,40 125. 9. 202352
100 m motýlek
SVOBODOVÁ Elen (2007)01:22,21 15. 9. 2023292
DOLÍN Daniel (2010)01:25,36 25. 9. 2023175
SIEBERTOVÁ Laura (2010)01:26,43 35. 9. 2023251
HEJNÁ Julie (2010)01:27,26 45. 9. 2023244
ECKERMANN Hana (1963)01:37,58 *05. 9. 20230
100 m polohový závod
EYBL Václav (2006)01:03,78 15. 9. 2023461
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:07,67 25. 9. 2023582
BOHÁČ Patrik (2009)01:09,57 35. 9. 2023355
KRAMÁR Max (2008)01:10,71 45. 9. 2023338
PEŠTOVÁ Andrea (2005)01:11,57 55. 9. 2023492
JIRSÁK Adam (2009)01:12,74 65. 9. 2023310
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)01:16,63 75. 9. 2023401
GACEK Natalie (2006)01:16,82 85. 9. 2023398
VODIČKOVÁ Veronika (2005)01:17,37 95. 9. 2023389
MCDONNELL Karoline Jane (2007)01:17,55 105. 9. 2023386
SIEBERTOVÁ Laura (2010)01:18,56 115. 9. 2023372
MCDONNELL Adela Christine (2007)01:20,11 125. 9. 2023351
JURČÁKOVÁ Hana (2008)01:20,23 135. 9. 2023349
SVOBODOVÁ Nikol (2007)01:21,49 145. 9. 2023333
DOLÍN Daniel (2010)01:23,82 155. 9. 2023203
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)01:24,15 165. 9. 2023302
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)01:26,87 175. 9. 2023275
BIELECKÁ Tereza (2009)01:28,21 185. 9. 2023262
TICHÝ Václav (2010)01:29,06 195. 9. 2023169
PISTULKOVÁ Josefína (2012)01:34,21 205. 9. 2023215
MAKAL Ondřej (2011)01:39,53 215. 9. 2023121
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)01:39,73 225. 9. 2023181
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012)01:43,36 235. 9. 2023163
200 m prsa
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)03:21,71 15. 9. 2023296
PISTULKOVÁ Josefína (2012)03:29,71 25. 9. 2023264
HUKAL Matyáš (2014)04:38,12 35. 9. 202380
200 m polohový závod
BOHÁČ Patrik (2009)02:29,54 15. 9. 2023394
KRAMÁR Max (2008)02:37,03 25. 9. 2023340
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)02:37,20 35. 9. 2023339
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)02:40,40 45. 9. 2023438
JIRSÁK Adam (2009)02:42,88 55. 9. 2023304
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)02:51,25 65. 9. 2023262
HEJNÁ Julie (2010)02:55,20 75. 9. 2023336
SIEBERTOVÁ Laura (2010)02:58,10 85. 9. 2023320
DOLÍN Daniel (2010)03:00,35 95. 9. 2023224
BIELECKÁ Tereza (2009)03:13,65 105. 9. 2023249
200 m volný způsob
EYBL Václav (2006)02:04,32 15. 9. 2023510
JURČÁKOVÁ Hana (2008)02:24,48 25. 9. 2023445
JURČÁKOVÁ Hana (2008)02:28,62 *05. 9. 20230
SVOBODOVÁ Nikol (2007)02:31,85 35. 9. 2023383
JIRSÁK Adam (2009)02:42,13 *05. 9. 20230
BOHÁČ Marek (2012)02:45,41 *05. 9. 20230
PERŠL Radana (1979)02:46,42 45. 9. 2023291
PISTULKOVÁ Josefína (2012)03:05,89 *05. 9. 20230
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)03:19,05 *05. 9. 20230
200 m znak
MCDONNELL Adela Christine (2007)02:44,37 15. 9. 2023378
LOCHMAN Tomáš (1963)02:47,55 25. 9. 2023250
SVOBODOVÁ Elen (2007)02:49,26 35. 9. 2023346
MICHU Sofia Michaela (2009)03:02,85 45. 9. 2023275
400 m volný způsob
JURČÁKOVÁ Hana (2008)05:04,88 15. 9. 2023451
JIRSÁK Adam (2009)05:38,58 25. 9. 2023246
BOHÁČ Marek (2012)05:44,71 35. 9. 2023233
PISTULKOVÁ Josefína (2012)06:21,19 45. 9. 2023231
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)06:56,70 55. 9. 2023176
400 m polohový závod
ECKERMANN Hana (1963)07:04,54 15. 9. 2023226
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní trénink v Podolí

další v březnu.

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Termínová listina 2024 - 1. pololetí

zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Dálkoplavecká TL budu doplněna. Zatím ve svazovém IS [ODKAZ]

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku