Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Velká cena Prahy (8. 10. 2023 - 8. 10. 2023)
Poznámka:Tradiční pražské závody.
Startovné 130 Kč za start každý sám.
Hlavní závod na 400K s postupem do fiále.
Kompletní výsledky:2196.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BOHÁČ Marek (2012)
50 m volný způsob 00:32,55 528. 10. 2023237
50 m volný způsob 00:34,24 *08. 10. 20230
50 m znak00:40,98 *08. 10. 20230
50 m motýlek00:41,45 *08. 10. 20230
100 m volný způsob01:11,82 548. 10. 2023243
100 m znak01:24,22 *08. 10. 20230
200 m znak02:51,20 348. 10. 2023234
200 m polohový závod03:01,46 318. 10. 2023220
BOHÁČ Patrik (2009)
50 m volný způsob 00:26,51 218. 10. 2023439
50 m volný způsob 00:29,17 *08. 10. 20230
50 m motýlek00:33,26 *08. 10. 20230
50 m znak00:33,32 *08. 10. 20230
100 m volný způsob01:02,09 *08. 10. 20230
100 m znak01:08,94 *08. 10. 20230
100 m motýlek01:13,52 *08. 10. 20230
200 m volný způsob02:09,88 *08. 10. 20230
200 m znak02:20,78 138. 10. 2023422
400 m volný způsob04:25,42 148. 10. 2023511
400 m polohový závod05:08,48 128. 10. 2023441
BŘEZINA Tomáš (2003)
50 m prsa00:32,64 *08. 10. 20230
50 m prsa00:33,77 *08. 10. 20230
100 m prsa01:08,82 38. 10. 2023518
100 m prsa01:12,32 *08. 10. 20230
200 m prsa02:31,22 58. 10. 2023501
CARDA Jan (2005)
50 m volný způsob 00:27,55 *08. 10. 20230
50 m motýlek00:29,12 *08. 10. 20230
50 m motýlek00:30,09 *08. 10. 20230
100 m volný způsob00:58,43 *08. 10. 20230
100 m motýlek01:05,59 *08. 10. 20230
200 m volný způsob02:02,82 *08. 10. 20230
200 m polohový závod02:16,94 58. 10. 2023513
400 m volný způsob04:13,50 78. 10. 2023586
400 m polohový závod04:50,81 48. 10. 2023526
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)
50 m volný způsob 00:30,78 *08. 10. 20230
50 m motýlek00:31,10 *08. 10. 20230
50 m volný způsob 00:31,29 *08. 10. 20230
50 m motýlek00:32,12 *08. 10. 20230
100 m volný způsob01:03,79 *08. 10. 20230
100 m volný způsob01:04,92 *08. 10. 20230
100 m motýlek01:06,23 18. 10. 2023559
100 m motýlek01:07,94 *08. 10. 20230
200 m volný způsob02:13,47 *08. 10. 20230
200 m volný způsob02:13,75 *08. 10. 20230
200 m motýlek02:24,02 18. 10. 2023572
400 m volný způsob04:35,18 08. 10. 2023614
400 m volný způsob04:36,30 58. 10. 2023606
CHÁRA Jakub (2006)
50 m volný způsob 00:24,70 38. 10. 2023543
50 m volný způsob 00:26,03 *08. 10. 20230
50 m volný způsob 00:28,58 *08. 10. 20230
50 m znak00:29,31 *08. 10. 20230
50 m znak00:32,27 *08. 10. 20230
100 m volný způsob00:54,69 68. 10. 2023551
100 m znak01:00,36 48. 10. 2023513
100 m volný způsob01:00,93 *08. 10. 20230
100 m znak01:07,22 *08. 10. 20230
200 m volný způsob02:08,65 *08. 10. 20230
200 m znak02:15,22 48. 10. 2023476
400 m volný způsob04:29,19 228. 10. 2023490
EYBL Václav (2006)
50 m volný způsob 00:25,87 128. 10. 2023473
50 m motýlek00:28,04 *08. 10. 20230
50 m volný způsob 00:28,10 *08. 10. 20230
100 m volný způsob00:59,32 *08. 10. 20230
100 m motýlek01:00,74 98. 10. 2023486
200 m volný způsob02:04,08 *08. 10. 20230
400 m volný způsob04:16,02 108. 10. 2023569
FERUSOVÁ Alexandra (2006)
50 m volný způsob 00:30,19 238. 10. 2023438
50 m motýlek00:34,48 *08. 10. 20230
50 m prsa00:37,57 *08. 10. 20230
50 m prsa00:38,91 *08. 10. 20230
100 m motýlek01:15,31 178. 10. 2023380
100 m prsa01:20,48 98. 10. 2023465
100 m prsa01:22,21 *08. 10. 20230
200 m prsa02:53,07 88. 10. 2023470
GACEK Natalie (2006)
50 m motýlek00:34,08 *08. 10. 20230
50 m motýlek00:34,24 *08. 10. 20230
50 m prsa00:38,03 *08. 10. 20230
50 m prsa00:38,76 *08. 10. 20230
100 m motýlek01:13,45 128. 10. 2023410
100 m prsa01:19,53 78. 10. 2023482
100 m prsa01:21,44 *08. 10. 20230
200 m polohový závod02:39,09 168. 10. 2023449
200 m prsa02:49,43 58. 10. 2023501
HEJNÁ Julie (2010)
50 m volný způsob 00:31,79 438. 10. 2023375
50 m volný způsob 00:34,06 *08. 10. 20230
50 m znak00:38,76 *08. 10. 20230
50 m znak00:40,36 *08. 10. 20230
100 m volný způsob01:10,32 438. 10. 2023364
100 m znak01:18,67 308. 10. 2023339
100 m znak01:23,15 *08. 10. 20230
200 m znak02:48,21 328. 10. 2023353
JIRSÁK Adam (2009)
50 m volný způsob 00:28,57 378. 10. 2023351
50 m volný způsob 00:30,11 *08. 10. 20230
50 m volný způsob 00:32,21 *08. 10. 20230
50 m prsa00:36,82 *08. 10. 20230
100 m volný způsob01:03,04 438. 10. 2023359
100 m volný způsob01:08,63 *08. 10. 20230
100 m prsa01:20,06 158. 10. 2023329
200 m volný způsob02:26,32 *08. 10. 20230
400 m volný způsob05:03,79 478. 10. 2023341
JUDICKIJ Michal (2004)
50 m volný způsob 00:27,83 *08. 10. 20230
50 m volný způsob 00:27,88 *08. 10. 20230
50 m prsa00:32,64 *08. 10. 20230
100 m volný způsob00:57,82 *08. 10. 20230
100 m volný způsob00:57,93 *08. 10. 20230
100 m prsa01:08,74 *08. 10. 20230
200 m volný způsob01:59,03 *08. 10. 20230
200 m volný způsob01:59,64 *08. 10. 20230
200 m prsa02:21,22 18. 10. 2023616
400 m volný způsob04:00,74 38. 10. 2023685
400 m volný způsob04:04,07 08. 10. 2023657
KALIVODOVÁ Nikita (2007)
50 m volný způsob 00:34,28 558. 10. 2023299
50 m volný způsob 00:35,26 *08. 10. 20230
50 m volný způsob 00:35,91 *08. 10. 20230
50 m znak00:41,95 *08. 10. 20230
50 m motýlek00:42,49 *08. 10. 20230
100 m volný způsob01:14,62 *08. 10. 20230
100 m volný způsob01:14,72 548. 10. 2023304
100 m znak01:26,19 388. 10. 2023258
100 m motýlek01:33,19 388. 10. 2023201
200 m volný způsob02:35,14 *08. 10. 20230
400 m volný způsob05:16,30 438. 10. 2023404
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)
50 m volný způsob 00:34,47 568. 10. 2023294
50 m volný způsob 00:37,11 *08. 10. 20230
50 m volný způsob 00:38,53 *08. 10. 20230
50 m znak00:40,15 *08. 10. 20230
100 m volný způsob01:16,81 618. 10. 2023279
100 m volný způsob01:23,75 *08. 10. 20230
100 m znak01:24,39 378. 10. 2023275
200 m volný způsob03:05,78 *08. 10. 20230
400 m volný způsob06:26,29 488. 10. 2023222
LAJČUK Leonard (2000)
50 m motýlek00:31,45 *08. 10. 20230
50 m motýlek00:31,79 *08. 10. 20230
50 m prsa00:36,72 *08. 10. 20230
50 m prsa00:37,18 *08. 10. 20230
100 m motýlek01:07,82 258. 10. 2023349
100 m prsa01:18,59 138. 10. 2023348
100 m prsa01:19,19 *08. 10. 20230
200 m polohový závod02:26,61 178. 10. 2023418
200 m prsa02:44,91 118. 10. 2023386
MCDONNELL Adela Christine (2007)
50 m volný způsob 00:31,93 *08. 10. 20230
50 m znak00:34,28 *08. 10. 20230
50 m znak00:35,78 *08. 10. 20230
100 m volný způsob01:07,11 328. 10. 2023419
100 m znak01:11,36 138. 10. 2023455
100 m znak01:14,22 *08. 10. 20230
200 m znak02:33,84 128. 10. 2023462
MCDONNELL Karoline Jane (2007)
50 m znak00:35,73 *08. 10. 20230
50 m motýlek00:36,51 *08. 10. 20230
50 m prsa00:38,76 *08. 10. 20230
100 m znak01:15,34 *08. 10. 20230
100 m motýlek01:18,39 *08. 10. 20230
100 m prsa01:22,55 *08. 10. 20230
200 m znak02:34,94 138. 10. 2023452
200 m prsa02:51,01 68. 10. 2023487
400 m polohový závod05:28,26 88. 10. 2023490
MICHU Sofia Michaela (2009)
50 m motýlek00:37,93 *08. 10. 20230
50 m motýlek00:38,66 *08. 10. 20230
50 m znak00:39,15 *08. 10. 20230
100 m znak01:20,65 358. 10. 2023315
100 m motýlek01:25,93 348. 10. 2023256
200 m polohový závod02:56,03 338. 10. 2023331
NOVÁKOVÁ Soňa (2005)
50 m volný způsob 00:30,19 238. 10. 2023438
50 m volný způsob 00:31,37 *08. 10. 20230
50 m znak00:37,59 *08. 10. 20230
100 m volný způsob01:05,56 248. 10. 2023450
100 m znak01:18,28 298. 10. 2023344
PEŠTOVÁ Andrea (2005)
50 m motýlek00:31,76 *08. 10. 20230
50 m prsa00:38,48 *08. 10. 20230
100 m motýlek01:10,45 68. 10. 2023465
100 m prsa01:21,90 *08. 10. 20230
200 m prsa02:52,65 78. 10. 2023473
PISTULKOVÁ Josefína (2012)
50 m volný způsob 00:35,24 578. 10. 2023275
50 m volný způsob 00:36,88 *08. 10. 20230
50 m volný způsob 00:39,67 *08. 10. 20230
50 m prsa00:43,71 *08. 10. 20230
100 m volný způsob01:16,24 598. 10. 2023286
100 m volný způsob01:26,09 *08. 10. 20230
100 m prsa01:33,70 288. 10. 2023294
200 m volný způsob02:59,92 *08. 10. 20230
400 m volný způsob06:08,60 478. 10. 2023255
REISSMÜLLER Tomáš (2005)
50 m motýlek00:28,76 *08. 10. 20230
50 m motýlek00:28,97 *08. 10. 20230
50 m motýlek00:29,06 *08. 10. 20230
50 m znak00:31,86 *08. 10. 20230
50 m prsa00:35,19 *08. 10. 20230
100 m motýlek01:02,67 *08. 10. 20230
100 m motýlek01:02,87 *08. 10. 20230
100 m znak01:06,98 *08. 10. 20230
100 m prsa01:15,90 *08. 10. 20230
200 m motýlek02:15,22 58. 10. 2023512
200 m polohový závod02:18,24 78. 10. 2023498
200 m znak02:18,42 108. 10. 2023444
200 m prsa02:37,21 98. 10. 2023446
400 m polohový závod04:40,54 18. 10. 2023586
RENC Jakub (1999)
50 m volný způsob 00:24,46 18. 10. 2023559
50 m volný způsob 00:26,23 *08. 10. 20230
50 m motýlek00:27,22 *08. 10. 20230
50 m znak00:28,30 *08. 10. 20230
100 m volný způsob00:54,09 48. 10. 2023569
100 m motýlek00:57,86 28. 10. 2023563
100 m znak00:58,19 28. 10. 2023572
SIEBERTOVÁ Laura (2010)
50 m volný způsob 00:30,62 318. 10. 2023419
50 m volný způsob 00:32,03 *08. 10. 20230
50 m volný způsob 00:33,46 *08. 10. 20230
100 m volný způsob01:06,65 308. 10. 2023428
100 m volný způsob01:12,41 *08. 10. 20230
200 m volný způsob02:32,55 *08. 10. 20230
400 m volný způsob05:11,77 408. 10. 2023422
ŠIMSA Radek (2006)
50 m volný způsob 00:28,24 *08. 10. 20230
50 m volný způsob 00:29,16 *08. 10. 20230
50 m motýlek00:30,49 *08. 10. 20230
50 m motýlek00:30,88 *08. 10. 20230
100 m volný způsob00:57,55 168. 10. 2023472
100 m volný způsob01:01,37 *08. 10. 20230
100 m motýlek01:05,88 208. 10. 2023381
200 m volný způsob02:07,16 *08. 10. 20230
200 m polohový závod02:22,42 118. 10. 2023456
400 m volný způsob04:20,41 118. 10. 2023541
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
50 m volný způsob 00:29,75 208. 10. 2023457
50 m volný způsob 00:31,86 *08. 10. 20230
50 m znak00:32,86 *08. 10. 20230
50 m motýlek00:33,85 *08. 10. 20230
50 m motýlek00:35,00 *08. 10. 20230
50 m znak00:35,28 *08. 10. 20230
100 m volný způsob01:04,85 178. 10. 2023465
100 m znak01:07,67 68. 10. 2023533
100 m znak01:14,37 *08. 10. 20230
100 m motýlek01:15,17 168. 10. 2023383
200 m znak02:31,08 98. 10. 2023487
200 m polohový závod02:37,32 148. 10. 2023464
ŠTVERÁK Jakub (2008)
50 m volný způsob 00:28,52 *08. 10. 20230
50 m volný způsob 00:30,31 *08. 10. 20230
50 m motýlek00:30,63 *08. 10. 20230
100 m volný způsob00:59,49 258. 10. 2023428
100 m volný způsob01:03,62 *08. 10. 20230
100 m motýlek01:04,62 188. 10. 2023404
200 m volný způsob02:12,35 *08. 10. 20230
400 m volný způsob04:33,70 288. 10. 2023466
SVOBODOVÁ Elen (2007)
50 m volný způsob 00:33,57 *08. 10. 20230
50 m motýlek00:35,96 *08. 10. 20230
50 m znak00:37,18 *08. 10. 20230
50 m znak00:38,42 *08. 10. 20230
100 m volný způsob01:10,20 *08. 10. 20230
100 m znak01:16,67 258. 10. 2023366
100 m motýlek01:17,20 *08. 10. 20230
100 m znak01:19,43 *08. 10. 20230
200 m volný způsob02:25,97 *08. 10. 20230
200 m znak02:45,29 278. 10. 2023372
400 m volný způsob04:57,11 188. 10. 2023488
400 m polohový závod05:46,35 158. 10. 2023417
SVOBODOVÁ Nikol (2007)
50 m volný způsob 00:33,94 *08. 10. 20230
50 m volný způsob 00:34,18 *08. 10. 20230
50 m prsa00:40,89 *08. 10. 20230
50 m prsa00:41,34 *08. 10. 20230
100 m volný způsob01:09,08 398. 10. 2023384
100 m volný způsob01:11,76 *08. 10. 20230
100 m prsa01:25,85 198. 10. 2023383
100 m prsa01:26,93 *08. 10. 20230
200 m volný způsob02:29,98 *08. 10. 20230
200 m prsa03:00,66 158. 10. 2023413
400 m volný způsob05:07,41 338. 10. 2023440
TICHÝ Václav (2010)
50 m volný způsob 00:33,59 *08. 10. 20230
50 m motýlek00:39,52 *08. 10. 20230
100 m volný způsob01:12,56 558. 10. 2023235
200 m polohový závod03:01,35 308. 10. 2023220
VODIČKOVÁ Veronika (2005)
50 m motýlek00:34,17 *08. 10. 20230
50 m motýlek00:34,74 *08. 10. 20230
100 m motýlek01:15,15 158. 10. 2023383
200 m polohový závod02:41,76 188. 10. 2023427
ZÁMEČNÍK Matěj (2004)
50 m volný způsob 00:29,32 *08. 10. 20230
50 m volný způsob 00:31,19 *08. 10. 20230
50 m motýlek00:32,26 *08. 10. 20230
100 m volný způsob01:01,13 328. 10. 2023394
100 m volný způsob01:06,34 *08. 10. 20230
100 m motýlek01:10,04 288. 10. 2023317
200 m volný způsob02:18,98 *08. 10. 20230
400 m volný způsob04:47,53 418. 10. 2023402
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)
50 m volný způsob 00:32,18 468. 10. 2023361
50 m volný způsob 00:34,78 *08. 10. 20230
50 m znak00:37,81 *08. 10. 20230
50 m znak00:39,33 *08. 10. 20230
100 m volný způsob01:11,69 488. 10. 2023344
100 m znak01:17,15 268. 10. 2023360
100 m znak01:22,47 *08. 10. 20230
200 m znak02:47,92 318. 10. 2023355
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)
50 m motýlek00:32,30 *08. 10. 20230
50 m znak00:33,54 *08. 10. 20230
50 m prsa00:34,50 *08. 10. 20230
50 m prsa00:34,61 *08. 10. 20230
100 m znak01:09,58 *08. 10. 20230
100 m prsa01:12,28 18. 10. 2023642
100 m prsa01:13,08 *08. 10. 20230
200 m polohový závod02:20,08 18. 10. 2023658
200 m znak02:21,64 18. 10. 2023592
200 m prsa02:33,69 18. 10. 2023671
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní trénink v Podolí

až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Info pro plavce DP - žáci a kadeti

pro plavce a jejich rodiče plánujeme info schůzku po sobotních KPŽ. Probereme termínovku a plány.
Dorostenci a starší si dáme poradu jindy. :-)

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku