Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:BUM cup (2. 2. 2024 - 2. 2. 2024)
Poznámka:Meziutkání Boh x MoP x USK.
Omezení počtu startů na 3, junioři a starší 4 za půlden.
Štafeta dopo 4x50 PŠ 2 žáci a 2 žáky, odpo 8x50 K po jednom z kategorie (viz rozpis)
Vedoucí Břenda, Svobodová a další.
Kompletní výsledky:2224.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BOHÁČ Marek (2012)
50 m znak00:37,62 *02. 2. 20240
100 m znak01:17,15 122. 2. 2024245
BOHÁČ Patrik (2009)
50 m volný způsob 00:25,96 62. 2. 2024468
50 m volný způsob 00:28,03 *02. 2. 20240
50 m volný způsob 00:30,13 *02. 2. 20240
50 m motýlek00:30,74 *02. 2. 20240
100 m volný způsob00:59,33 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:03,64 *02. 2. 20240
200 m volný způsob02:03,99 82. 2. 2024514
200 m volný způsob02:11,64 *02. 2. 20240
200 m polohový závod02:21,24 52. 2. 2024467
400 m volný způsob04:22,55 52. 2. 2024528
DOLÍN Daniel (2010)
50 m volný způsob 00:29,55 202. 2. 2024317
50 m motýlek00:33,51 *02. 2. 20240
50 m prsa00:41,30 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:04,88 212. 2. 2024330
100 m prsa01:26,62 172. 2. 2024259
200 m polohový závod02:39,65 172. 2. 2024323
EYBL Václav (2006)
50 m volný způsob 00:25,47 32. 2. 2024495
50 m volný způsob 00:26,57 *02. 2. 20240
50 m motýlek00:27,90 *02. 2. 20240
50 m volný způsob 00:29,37 *02. 2. 20240
100 m volný způsob00:54,71 32. 2. 2024550
100 m motýlek00:59,51 22. 2. 2024517
100 m volný způsob01:01,67 *02. 2. 20240
200 m volný způsob02:06,98 *02. 2. 20240
400 m volný způsob04:15,01 22. 2. 2024576
FERUSOVÁ Alexandra (2006)
50 m motýlek00:33,13 *02. 2. 20240
50 m volný způsob 00:34,36 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:11,53 *02. 2. 20240
200 m volný způsob02:27,94 *02. 2. 20240
200 m polohový závod02:36,86 52. 2. 2024468
400 m volný způsob05:01,18 132. 2. 2024452
HEJNÁ Julie (2010)
50 m volný způsob 00:31,32 182. 2. 2024392
50 m volný způsob 00:32,64 *02. 2. 20240
50 m volný způsob 00:34,40 *02. 2. 20240
50 m znak00:38,33 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:06,85 182. 2. 2024424
100 m volný způsob01:11,78 *02. 2. 20240
100 m znak01:17,29 172. 2. 2024358
200 m volný způsob02:27,35 202. 2. 2024419
HRUBÝ Petr (2012)
50 m volný způsob 00:38,76 442. 2. 2024140
50 m volný způsob 00:41,45 *02. 2. 20240
50 m prsa00:51,82 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:28,65 422. 2. 2024129
100 m prsa01:56,25 332. 2. 2024107
HUKAL Matyáš (2014)
50 m volný způsob 00:45,06 612. 2. 202489
50 m volný způsob 00:50,84 *02. 2. 20240
50 m prsa00:52,86 *02. 2. 20240
50 m prsa00:54,72 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:48,46 582. 2. 202470
100 m prsa01:55,37 322. 2. 2024110
100 m prsa01:56,06 *02. 2. 20240
200 m prsa04:03,72 232. 2. 2024119
JEŘÁBKOVÁ Anna Marie (2010)
50 m volný způsob 00:35,08 382. 2. 2024279
50 m volný způsob 00:39,18 *02. 2. 20240
50 m motýlek00:39,95 *02. 2. 20240
50 m motýlek00:41,23 *02. 2. 20240
50 m znak00:44,53 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:21,98 502. 2. 2024230
100 m motýlek01:30,72 162. 2. 2024211
100 m znak01:31,67 362. 2. 2024214
200 m polohový závod03:11,28 212. 2. 2024258
JURČÁKOVÁ Hana (2008)
50 m volný způsob 00:30,98 172. 2. 2024405
50 m volný způsob 00:31,45 *02. 2. 20240
50 m volný způsob 00:31,74 *02. 2. 20240
50 m volný způsob 00:32,06 *02. 2. 20240
50 m motýlek00:35,47 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:04,65 52. 2. 2024469
100 m volný způsob01:05,45 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:06,83 *02. 2. 20240
200 m volný způsob02:15,30 32. 2. 2024541
200 m volný způsob02:19,46 *02. 2. 20240
200 m polohový závod02:42,26 92. 2. 2024423
400 m volný způsob04:43,48 32. 2. 2024543
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)
50 m volný způsob 00:33,26 312. 2. 2024327
50 m volný způsob 00:36,45 *02. 2. 20240
50 m znak00:40,17 *02. 2. 20240
50 m znak00:41,53 *02. 2. 20240
50 m motýlek00:42,11 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:14,98 392. 2. 2024301
100 m znak01:21,60 222. 2. 2024304
100 m znak01:26,72 *02. 2. 20240
100 m motýlek01:35,22 172. 2. 2024182
200 m znak02:58,56 202. 2. 2024295
LOCHSCHMIDT Lukáš (2013)
50 m volný způsob 00:44,58 582. 2. 202492
50 m volný způsob 00:47,22 *02. 2. 20240
50 m znak00:58,31 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:46,34 572. 2. 202474
100 m znak02:09,67 532. 2. 202451
MAKAL Ondřej (2011)
50 m volný způsob 00:31,98 262. 2. 2024250
50 m volný způsob 00:33,95 *02. 2. 20240
50 m motýlek00:39,15 *02. 2. 20240
50 m znak00:40,04 *02. 2. 20240
50 m motýlek00:40,93 *02. 2. 20240
50 m prsa00:42,11 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:11,06 262. 2. 2024251
100 m znak01:24,03 192. 2. 2024190
100 m motýlek01:28,13 152. 2. 2024159
100 m prsa01:29,89 192. 2. 2024232
200 m polohový závod02:56,93 232. 2. 2024237
MCDONNELL Adela Christine (2007)
50 m volný způsob 00:33,29 *02. 2. 20240
50 m znak00:35,23 *02. 2. 20240
50 m znak00:35,57 *02. 2. 20240
50 m motýlek00:35,66 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:09,00 *02. 2. 20240
100 m znak01:12,82 82. 2. 2024428
100 m znak01:13,59 *02. 2. 20240
100 m motýlek01:17,21 *02. 2. 20240
200 m volný způsob02:22,95 172. 2. 2024459
200 m znak02:32,02 32. 2. 2024478
200 m motýlek02:44,73 32. 2. 2024382
MCDONNELL Karoline Jane (2007)
50 m volný způsob 00:30,44 102. 2. 2024427
50 m volný způsob 00:31,12 *02. 2. 20240
50 m volný způsob 00:32,78 *02. 2. 20240
50 m znak00:34,56 *02. 2. 20240
50 m prsa00:37,46 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:05,33 82. 2. 2024455
100 m volný způsob01:09,58 *02. 2. 20240
100 m znak01:12,36 52. 2. 2024436
100 m prsa01:20,40 32. 2. 2024466
200 m volný způsob02:22,27 112. 2. 2024466
NELIBA Tadeáš (2003)
50 m volný způsob 00:26,81 *02. 2. 20240
50 m volný způsob 00:29,73 *02. 2. 20240
50 m motýlek00:30,03 *02. 2. 20240
100 m volný způsob00:55,57 42. 2. 2024525
100 m volný způsob01:02,23 *02. 2. 20240
100 m motýlek01:04,68 *02. 2. 20240
200 m volný způsob02:08,26 *02. 2. 20240
200 m motýlek02:15,26 22. 2. 2024492
400 m volný způsob04:20,37 32. 2. 2024541
PIRK David (2014)
50 m volný způsob 00:43,54 552. 2. 202499
50 m volný způsob 00:47,75 *02. 2. 20240
50 m znak00:54,07 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:37,28 482. 2. 202497
100 m znak01:49,42 402. 2. 202486
PISTULKOVÁ Josefína (2012)
50 m volný způsob 00:35,25 392. 2. 2024275
50 m volný způsob 00:35,27 *02. 2. 20240
50 m volný způsob 00:35,88 *02. 2. 20240
50 m volný způsob 00:38,04 *02. 2. 20240
50 m prsa00:43,42 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:14,11 382. 2. 2024311
100 m volný způsob01:18,25 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:21,07 *02. 2. 20240
100 m prsa01:33,65 192. 2. 2024295
200 m volný způsob02:42,04 332. 2. 2024315
200 m volný způsob02:49,38 *02. 2. 20240
400 m volný způsob05:43,12 232. 2. 2024306
SEMAN Karel (2013)
50 m volný způsob 00:36,62 402. 2. 2024166
50 m volný způsob 00:39,69 *02. 2. 20240
50 m znak00:42,48 *02. 2. 20240
50 m znak00:45,91 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:24,06 392. 2. 2024151
100 m znak01:34,40 *02. 2. 20240
100 m znak01:35,32 312. 2. 2024130
200 m znak03:21,30 302. 2. 2024144
SIEBERT Hugo (2014)
50 m volný způsob 00:43,24 532. 2. 2024101
50 m volný způsob 00:43,51 *02. 2. 20240
50 m volný způsob 00:43,81 *02. 2. 20240
50 m volný způsob 00:44,80 *02. 2. 20240
50 m prsa00:53,06 *02. 2. 20240
50 m prsa00:53,28 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:31,37 462. 2. 2024118
100 m volný způsob01:34,30 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:36,42 *02. 2. 20240
100 m prsa01:51,18 292. 2. 2024122
100 m prsa01:52,60 *02. 2. 20240
200 m volný způsob03:18,71 422. 2. 2024125
200 m volný způsob03:21,18 *02. 2. 20240
200 m prsa03:49,09 222. 2. 2024144
400 m volný způsob06:57,44 312. 2. 2024131
SIEBERTOVÁ Laura (2010)
50 m volný způsob 00:30,17 92. 2. 2024439
50 m volný způsob 00:31,70 *02. 2. 20240
50 m volný způsob 00:32,17 *02. 2. 20240
50 m volný způsob 00:32,70 *02. 2. 20240
50 m motýlek00:39,27 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:05,71 122. 2. 2024447
100 m volný způsob01:08,42 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:10,01 *02. 2. 20240
100 m motýlek01:26,22 132. 2. 2024246
200 m volný způsob02:22,44 142. 2. 2024464
200 m volný způsob02:26,30 *02. 2. 20240
400 m volný způsob04:57,61 112. 2. 2024469
ŠIMSA Ondřej (2006)
50 m volný způsob 00:27,50 122. 2. 2024393
50 m volný způsob 00:28,90 *02. 2. 20240
50 m volný způsob 00:29,78 *02. 2. 20240
50 m volný způsob 00:31,53 *02. 2. 20240
100 m volný způsob00:59,52 142. 2. 2024427
100 m volný způsob01:02,55 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:06,00 *02. 2. 20240
200 m volný způsob02:10,67 172. 2. 2024439
200 m volný způsob02:15,89 *02. 2. 20240
400 m volný způsob04:36,58 122. 2. 2024451
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
50 m volný způsob 00:29,45 22. 2. 2024472
50 m znak00:33,27 *02. 2. 20240
50 m znak00:33,51 *02. 2. 20240
100 m znak01:07,70 22. 2. 2024532
100 m znak01:10,85 *02. 2. 20240
200 m znak02:25,97 22. 2. 2024540
200 m polohový závod02:33,36 32. 2. 2024501
STRÁNSKÁ Alexandra (2010)
50 m znak00:41,20 *02. 2. 20240
50 m znak00:42,28 *02. 2. 20240
50 m prsa00:43,83 *02. 2. 20240
50 m prsa00:45,42 *02. 2. 20240
100 m znak01:24,91 292. 2. 2024270
100 m znak01:27,75 *02. 2. 20240
100 m prsa01:32,93 152. 2. 2024302
100 m prsa01:36,56 *02. 2. 20240
200 m znak03:01,04 242. 2. 2024283
200 m prsa03:17,84 102. 2. 2024314
SVOBODOVÁ Elen (2007)
50 m volný způsob 00:33,12 *02. 2. 20240
50 m volný způsob 00:33,18 *02. 2. 20240
50 m motýlek00:34,81 *02. 2. 20240
50 m volný způsob 00:36,10 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:09,30 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:10,63 262. 2. 2024360
100 m motýlek01:15,15 62. 2. 2024372
100 m volný způsob01:18,11 *02. 2. 20240
200 m volný způsob02:22,31 122. 2. 2024465
200 m volný způsob02:50,11 *02. 2. 20240
400 m volný způsob06:00,34 262. 2. 2024264
WEISSER Karolína (2009)
50 m volný způsob 00:29,64 32. 2. 2024462
50 m volný způsob 00:31,29 *02. 2. 20240
50 m volný způsob 00:33,53 *02. 2. 20240
50 m motýlek00:35,78 *02. 2. 20240
50 m prsa00:39,72 *02. 2. 20240
50 m prsa00:43,42 *02. 2. 20240
100 m volný způsob01:05,70 112. 2. 2024447
100 m volný způsob01:09,89 *02. 2. 20240
100 m prsa01:25,20 82. 2. 2024392
100 m prsa01:32,11 *02. 2. 20240
200 m volný způsob02:22,91 162. 2. 2024459
200 m polohový závod02:46,58 122. 2. 2024391
200 m prsa03:08,74 52. 2. 2024362
* takto jsou označené mezičasy
Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Termínová listina 2024 - 1. pololetí

zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Má-li někdo nějaký tip, ozvěte se trenérům.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku