Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Velikonoční závody (23. 3. 2024 - 23. 3. 2024)
Poznámka:Tradiční závody v Praze.
Startovné 140 Kč za start hradí každý sám.
Na konci je štafeta mix 8x50 K (minimálně 2 dívky).
Vedoucí akce: Káťa Holubová a Míša Ulipová.
Kompletní výsledky:2226.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
DOLÍN Daniel (2010)
50 m volný způsob 00:30,01 *023. 3. 20240
50 m znak00:35,68 *023. 3. 20240
50 m znak00:36,25 *023. 3. 20240
50 m prsa00:42,08 *023. 3. 20240
100 m volný způsob01:02,48 423. 3. 2024369
100 m znak01:14,93 723. 3. 2024268
100 m znak01:17,84 *023. 3. 20240
100 m prsa01:26,92 1023. 3. 2024257
200 m znak02:40,60 423. 3. 2024284
HEJNÁ Julie (2010)
50 m volný způsob 00:30,42 923. 3. 2024428
50 m volný způsob 00:32,26 *023. 3. 20240
50 m volný způsob 00:33,42 *023. 3. 20240
50 m motýlek00:36,97 *023. 3. 20240
50 m znak00:38,61 *023. 3. 20240
100 m volný způsob01:06,12 623. 3. 2024438
100 m volný způsob01:09,98 *023. 3. 20240
100 m znak01:19,04 *023. 3. 20240
100 m motýlek01:19,92 723. 3. 2024309
200 m volný způsob02:23,83 723. 3. 2024451
200 m znak02:40,17 323. 3. 2024409
KŘÍŽOVÁ Johana (2011)
50 m volný způsob 00:33,06 3023. 3. 2024333
50 m volný způsob 00:35,31 *023. 3. 20240
50 m znak00:39,02 *023. 3. 20240
50 m znak00:40,34 *023. 3. 20240
100 m volný způsob01:13,90 3323. 3. 2024314
100 m znak01:19,53 1223. 3. 2024328
100 m polohový závod01:23,89 3523. 3. 2024305
100 m znak01:23,99 *023. 3. 20240
200 m znak02:53,89 2123. 3. 2024320
LUCBAUEROVÁ Kateřina (2010)
50 m volný způsob 00:33,92 *023. 3. 20240
50 m volný způsob 00:34,45 *023. 3. 20240
50 m motýlek00:37,53 *023. 3. 20240
50 m motýlek00:38,88 *023. 3. 20240
100 m volný způsob01:10,07 1723. 3. 2024368
100 m volný způsob01:12,95 *023. 3. 20240
100 m polohový závod01:22,66 2823. 3. 2024319
100 m motýlek01:25,01 1623. 3. 2024257
200 m volný způsob02:31,23 1623. 3. 2024388
200 m polohový závod02:53,23 1523. 3. 2024348
MAKAL Ondřej (2011)
50 m volný způsob 00:31,50 2223. 3. 2024262
50 m volný způsob 00:32,68 *023. 3. 20240
50 m motýlek00:38,58 *023. 3. 20240
50 m prsa00:43,43 *023. 3. 20240
100 m volný způsob01:09,07 1623. 3. 2024273
100 m polohový závod01:18,62 1823. 3. 2024246
100 m motýlek01:26,53 1523. 3. 2024168
100 m prsa01:32,73 2023. 3. 2024211
PISTULKOVÁ Josefína (2012)
50 m volný způsob 00:34,45 4623. 3. 2024294
50 m znak00:41,68 *023. 3. 20240
50 m motýlek00:42,28 *023. 3. 20240
50 m prsa00:42,77 *023. 3. 20240
100 m polohový závod01:23,49 3223. 3. 2024310
100 m znak01:23,91 2623. 3. 2024279
100 m prsa01:30,72 1323. 3. 2024324
200 m polohový závod03:01,09 3423. 3. 2024304
SIEBERTOVÁ Laura (2010)
50 m volný způsob 00:29,36 323. 3. 2024476
50 m volný způsob 00:30,96 *023. 3. 20240
50 m volný způsob 00:32,13 *023. 3. 20240
50 m znak00:36,81 *023. 3. 20240
50 m znak00:38,03 *023. 3. 20240
100 m volný způsob01:04,97 423. 3. 2024462
100 m volný způsob01:07,65 *023. 3. 20240
100 m znak01:17,18 723. 3. 2024359
100 m znak01:20,31 *023. 3. 20240
200 m volný způsob02:19,36 323. 3. 2024495
200 m znak02:46,63 1023. 3. 2024363
SPUSTA Simon (2010)
50 m volný způsob 00:30,39 1423. 3. 2024291
50 m volný způsob 00:32,09 *023. 3. 20240
50 m motýlek00:38,88 *023. 3. 20240
50 m prsa00:42,66 *023. 3. 20240
100 m volný způsob01:07,56 1323. 3. 2024292
100 m motýlek01:26,44 1423. 3. 2024168
100 m prsa01:31,56 1823. 3. 2024220
TICHÝ Václav (2010)
50 m volný způsob 00:33,93 *023. 3. 20240
50 m volný způsob 00:34,37 *023. 3. 20240
50 m motýlek00:36,64 *023. 3. 20240
50 m motýlek00:38,18 *023. 3. 20240
100 m volný způsob01:10,92 2223. 3. 2024252
100 m volný způsob01:12,58 *023. 3. 20240
100 m polohový závod01:19,04 2123. 3. 2024242
100 m motýlek01:24,51 823. 3. 2024180
200 m volný způsob02:28,51 1323. 3. 2024299
200 m polohový závod02:49,46 1323. 3. 2024270
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010)
50 m volný způsob 00:31,79 *023. 3. 20240
50 m motýlek00:35,05 *023. 3. 20240
50 m prsa00:39,97 *023. 3. 20240
100 m volný způsob01:07,42 1223. 3. 2024294
100 m polohový závod01:15,00 1223. 3. 2024283
100 m prsa01:24,34 823. 3. 2024281
200 m polohový závod02:41,39 823. 3. 2024313
* takto jsou označené mezičasy
Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Termínová listina 2024 - 1. pololetí

zveřejněna v menu Závody.
Ještě vybereme nějaké závody mimo Prahu.
Má-li někdo nějaký tip, ozvěte se trenérům.

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku