Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Finále Mistrovství ČR družstev (23. 3. 2024 - 24. 3. 2024)
Poznámka:Dostanou se opět naše áčka obě do I. ligy?
Kompletní výsledky:2243.pdf


Filtrovat


JménoČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
50 m volný způsob
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:24,78 1124. 3. 2024600
RENC Matěj (2002)00:25,00 1224. 3. 2024585
RENC Matěj (2002)00:25,93 *023. 3. 20240
RENC Jakub (1999)00:26,33 *024. 3. 20240
RENC Jakub (1999)00:26,72 *023. 3. 20240
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:26,93 324. 3. 2024679
RENC Matěj (2002)00:27,28 *024. 3. 20240
JUDICKIJ Michal (2004)00:27,86 *024. 3. 20240
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:28,48 *023. 3. 20240
EYBL Václav (2006)00:28,99 *024. 3. 20240
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:29,37 1624. 3. 2024523
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:29,41 *024. 3. 20240
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:29,83 *023. 3. 20240
ŠTĚRBA Vojislav (2001)00:29,97 *023. 3. 20240
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)00:30,43 *024. 3. 20240
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:30,94 *023. 3. 20240
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)00:31,65 *023. 3. 20240
JURČÁKOVÁ Hana (2008)00:31,72 *024. 3. 20240
JURČÁKOVÁ Hana (2008)00:32,09 *023. 3. 20240
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)00:32,58 *024. 3. 20240
JURČÁKOVÁ Hana (2008)00:32,80 *024. 3. 20240
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)00:33,11 *024. 3. 20240
50 m prsa
RENC Jakub (1999)00:33,94 *024. 3. 20240
BŘEZINA Tomáš (2003)00:34,10 *024. 3. 20240
BŘEZINA Tomáš (2003)00:34,90 *023. 3. 20240
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:35,21 *023. 3. 20240
REISSMÜLLER Tomáš (2005)00:35,85 *023. 3. 20240
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:38,33 *024. 3. 20240
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:38,34 *024. 3. 20240
FERUSOVÁ Alexandra (2006)00:39,38 *023. 3. 20240
50 m motýlek
RENC Jakub (1999)00:27,81 *024. 3. 20240
JUDICKIJ Michal (2004)00:28,34 *023. 3. 20240
JUDICKIJ Michal (2004)00:28,46 *023. 3. 20240
EYBL Václav (2006)00:28,57 *024. 3. 20240
BŘEZINA Tomáš (2003)00:29,30 *024. 3. 20240
ŠTĚRBA Vojislav (2001)00:29,72 *024. 3. 20240
ŠTĚRBA Vojislav (2001)00:29,89 *023. 3. 20240
EYBL Václav (2006)00:30,66 *023. 3. 20240
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)00:31,56 *024. 3. 20240
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)00:31,83 *023. 3. 20240
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:32,06 *024. 3. 20240
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:32,13 *023. 3. 20240
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:32,47 *024. 3. 20240
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:32,96 *023. 3. 20240
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)00:33,70 *024. 3. 20240
PEŠTOVÁ Andrea (2005)00:33,97 *023. 3. 20240
50 m znak
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:29,62 *023. 3. 20240
JUDICKIJ Michal (2004)00:29,66 *024. 3. 20240
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)00:29,80 *023. 3. 20240
RENC Jakub (1999)00:30,16 *023. 3. 20240
ŠTĚRBA Vojislav (2001)00:32,02 *024. 3. 20240
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:33,03 *023. 3. 20240
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:33,11 *023. 3. 20240
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:33,99 *023. 3. 20240
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)00:34,10 *024. 3. 20240
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:35,47 *024. 3. 20240
100 m prsa
BŘEZINA Tomáš (2003)01:11,39 1524. 3. 2024505
RENC Jakub (1999)01:11,71 1624. 3. 2024499
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:14,06 *023. 3. 20240
BŘEZINA Tomáš (2003)01:14,91 *023. 3. 20240
REISSMÜLLER Tomáš (2005)01:16,42 *023. 3. 20240
PEŠTOVÁ Andrea (2005)01:21,95 1324. 3. 2024479
FERUSOVÁ Alexandra (2006)01:24,29 1524. 3. 2024440
FERUSOVÁ Alexandra (2006)01:24,37 *023. 3. 20240
100 m volný způsob
RENC Matěj (2002)00:54,22 1223. 3. 2024645
RENC Jakub (1999)00:54,67 *024. 3. 20240
RENC Jakub (1999)00:55,47 1523. 3. 2024602
JUDICKIJ Michal (2004)00:58,11 *024. 3. 20240
RENC Matěj (2002)00:58,12 *024. 3. 20240
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)00:59,50 723. 3. 2024656
EYBL Václav (2006)01:00,14 *024. 3. 20240
REISSMÜLLER Tomáš (2005)01:01,67 *024. 3. 20240
REISSMÜLLER Tomáš (2005)01:02,16 *023. 3. 20240
ŠTĚRBA Vojislav (2001)01:02,75 *023. 3. 20240
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)01:02,78 *024. 3. 20240
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)01:04,61 1623. 3. 2024512
JURČÁKOVÁ Hana (2008)01:05,90 *024. 3. 20240
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)01:05,96 *023. 3. 20240
JURČÁKOVÁ Hana (2008)01:07,42 *023. 3. 20240
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)01:08,15 *024. 3. 20240
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)01:08,45 *024. 3. 20240
JURČÁKOVÁ Hana (2008)01:08,75 *024. 3. 20240
100 m znak
RENC Jakub (1999)01:01,53 823. 3. 2024589
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)01:01,72 1223. 3. 2024584
JUDICKIJ Michal (2004)01:02,16 *024. 3. 20240
BORYSLAVSKYI Ivan (2004)01:02,48 *023. 3. 20240
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)01:06,87 723. 3. 2024634
ŠTĚRBA Vojislav (2001)01:06,91 *024. 3. 20240
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)01:07,64 *023. 3. 20240
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:11,01 *024. 3. 20240
KOLÁŘOVÁ Anna (1997)01:13,04 1623. 3. 2024486
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)01:13,98 *024. 3. 20240
100 m motýlek
RENC Jakub (1999)00:59,63 1424. 3. 2024570
EYBL Václav (2006)01:00,96 1624. 3. 2024533
JUDICKIJ Michal (2004)01:01,22 *023. 3. 20240
JUDICKIJ Michal (2004)01:01,31 *023. 3. 20240
ŠTĚRBA Vojislav (2001)01:04,70 *023. 3. 20240
EYBL Václav (2006)01:07,58 *023. 3. 20240
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)01:07,59 *023. 3. 20240
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)01:07,99 1224. 3. 2024543
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)01:11,38 *023. 3. 20240
PEŠTOVÁ Andrea (2005)01:12,69 *023. 3. 20240
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)01:13,13 1624. 3. 2024436
PEŠTOVÁ Andrea (2005)01:16,00 *023. 3. 20240
200 m prsa
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:33,72 423. 3. 2024738
BŘEZINA Tomáš (2003)02:37,79 1523. 3. 2024508
REISSMÜLLER Tomáš (2005)02:38,37 1623. 3. 2024503
FERUSOVÁ Alexandra (2006)02:57,26 1423. 3. 2024481
200 m motýlek
JUDICKIJ Michal (2004)02:07,04 323. 3. 2024655
EYBL Václav (2006)02:19,23 1423. 3. 2024497
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)02:24,03 123. 3. 2024604
PEŠTOVÁ Andrea (2005)02:37,51 1223. 3. 2024462
200 m polohový závod
ŠTĚRBA Vojislav (2001)02:19,35 1324. 3. 2024547
BŘEZINA Tomáš (2003)02:21,37 1624. 3. 2024524
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:23,93 524. 3. 2024672
PEŠTOVÁ Andrea (2005)02:35,10 1324. 3. 2024537
200 m volný způsob
JUDICKIJ Michal (2004)01:59,56 *024. 3. 20240
EYBL Václav (2006)02:01,05 1124. 3. 2024598
RENC Matěj (2002)02:02,47 1324. 3. 2024577
REISSMÜLLER Tomáš (2005)02:08,41 *024. 3. 20240
REISSMÜLLER Tomáš (2005)02:08,65 *023. 3. 20240
ŠTĚRBA Vojislav (2001)02:10,10 *023. 3. 20240
JURČÁKOVÁ Hana (2008)02:16,14 1524. 3. 2024571
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)02:17,76 *023. 3. 20240
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999)02:20,79 1624. 3. 2024516
JURČÁKOVÁ Hana (2008)02:20,79 *023. 3. 20240
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)02:21,05 *024. 3. 20240
JURČÁKOVÁ Hana (2008)02:23,06 *024. 3. 20240
200 m znak
JUDICKIJ Michal (2004)02:08,26 524. 3. 2024664
ŠTĚRBA Vojislav (2001)02:18,02 1224. 3. 2024533
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)02:24,41 624. 3. 2024623
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)02:30,63 1324. 3. 2024549
400 m volný způsob
JUDICKIJ Michal (2004)04:04,04 224. 3. 2024733
REISSMÜLLER Tomáš (2005)04:21,76 1124. 3. 2024594
REISSMÜLLER Tomáš (2005)04:23,25 *023. 3. 20240
ŠTĚRBA Vojislav (2001)04:27,78 *023. 3. 20240
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)04:40,62 1223. 3. 2024597
JURČÁKOVÁ Hana (2008)04:46,66 1623. 3. 2024560
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)04:47,28 *024. 3. 20240
JURČÁKOVÁ Hana (2008)04:55,00 *024. 3. 20240
400 m polohový závod
JUDICKIJ Michal (2004)04:26,11 123. 3. 2024769
ŠTĚRBA Vojislav (2001)04:49,42 823. 3. 2024598
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007)05:04,61 223. 3. 2024668
PEŠTOVÁ Andrea (2005)05:31,94 1223. 3. 2024516
800 m volný způsob
REISSMÜLLER Tomáš (2005)08:55,85 *023. 3. 20240
ŠTĚRBA Vojislav (2001)09:04,62 *023. 3. 20240
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007)09:41,34 1124. 3. 2024579
JURČÁKOVÁ Hana (2008)09:57,95 1424. 3. 2024532
1500 m volný způsob
REISSMÜLLER Tomáš (2005)16:56,56 423. 3. 2024629
ŠTĚRBA Vojislav (2001)17:06,78 723. 3. 2024610
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní trénink v Podolí

až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.

Evidence tréninků v ETD - Yarmill

Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).

Info pro plavce DP - žáci a kadeti

pro plavce a jejich rodiče plánujeme info schůzku po sobotních KPŽ. Probereme termínovku a plány.
Dorostenci a starší si dáme poradu jindy. :-)

Podporují nás

   

Translator

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku